Jump to content
Dogomania

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie


Mika31

Recommended Posts

[quote name='Mika31']wczoraj była kolejna rocznica odejścia Pikusia spędziłam dzień wspominając [/QUOTE]

ech rozumiem, tęsknię za Rudą bardzo

[quote name='Mika31']a teraz trochę śmiechu jak zawsze zawartość każdej przesyłki pocztowej należy do Aleksa [/QUOTE]

Sprawdza i bezpiecznie otwiera :)

Link to comment
Share on other sites

teraz nic nie wiem złożyłam rezygnację z rezygnacji i nie wiem czy dostanę nową umowę czy kolejną nic nie wiem .
Ja zastanawiałam się nad Netią ale mamy jeszcze telefon stacjonarny od Oranage do grudnia 2014 i wtedy zmienię operatora .
Co roku przedłużałam umowę bez problemu w tym zapomnieli do mnie zadzwonić i same problemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']mam nadzieję że nie odetnie , a jeżeli to postaram się szybko wrócić[/QUOTE]...aż strach pomyśleć jak jesteśmy uzależnieni od cywilizacji... bez netu... bez dogo.... koniec świata :shake:
ciekawe czy w Orange też mają " [B]dział utrzymania klienta[/B] " w UPC jak mamy jakiś problem ( też były) wystarczy rozmowa z panią z tego działu... i wszystko wraca do porządku wraz z przeprosinami;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']...aż strach pomyśleć jak jesteśmy uzależnieni od cywilizacji... bez netu... bez dogo.... koniec świata :shake:
ciekawe czy w Orange też mają " [B]dział utrzymania klienta[/B] " w UPC jak mamy jakiś problem ( też były) wystarczy rozmowa z panią z tego działu... i wszystko wraca do porządku wraz z przeprosinami;)[/QUOTE]

Dokładnie mam w UPC: telewizję, internet i stacjonarny i owszem problemy bywały ale generalnie jest bardzo dobra współpraca. Nawet jak (bywa) muszę spóźnić się z opłaceniem rachunku, dzwonie i ustalam termin. Z Orange od zawsze mialam problemy, aczkolwiek mam u nich komórkę. Również z TPSA teraz Orange tez różowo nie było.

Link to comment
Share on other sites

ja z TP nie miałam problemów , przyznam szczerze ,że zawsze kiedy składam rezygnacje to telefony się urywały a teraz nic . Chciałam tylko przedłużyć umowę na rok do 1.12.2014 akurat nam się skończy internet , telefon stacjonarny od Orange i rodzicom Nc plus i chciałam wsiąść cały pakiet od innego operatora .A teraz przyznam nic nie wiem czy tylko mi przedłużą umowę czy dostanę nową i wyłączą mi net do czasu podpisania .Dosłowna kołomyja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...