Jump to content
Dogomania

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie


Mika31

Recommended Posts

  • Jamniki Miki nasze ukochane maleństwa
  • Tina (1985-1989)
  • Iza (1988.7.-4.10.1999)
  • Kacperek (1997. 05.15-2006 11.12)
  • Maksio znaleziony 20.09.2004 na ulicy wiek ok.8 lat odszedł 15.03.2015 w wieku ok .19 lat 
  • Pik adoptowany 6.02.2010 z Milanówka wiek.ok6 lat zmarł 26.04.2013 po długiej chorobie
  • Pablo vel Alex adoptowany 11.o4.2013 wiek ok.1,5 roku
  • Gustaw vel Gucio ur.6.07.2019 zamieszkał z nami 14.08.2019
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000ff][SIZE=4]Pikuś właściwie pan Pikuś zwany Ruda mendą [/SIZE][/COLOR];) Znaleziony na gumeetree i tak było w schronisku [IMG]http://images41.fotosik.pl/444/9bb4267c9a1a0b4fgen.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/450/c2b22c8162995841gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pikus niestety został porzucony w wielkopolsce trafił do straży dla zwierząt a później do Milanówka.Niestety na początku wyszło bardzo dużo chorób ,Pikuś był bity i głodzony najprawdopodobniej mieszkał na wsi nie znał psiego jedzenia do dziś kocha resztki zupy.Piesek miał chore oczka groziła mu ślepota chorą wątrobę i serce nie wydolność zastawki plus nadciśnienie.Długo walczyliśmy kruszynka nigdy nie będzie wiekowy ale leki pomagają.Tak bywa teraz

Link to comment
Share on other sites

:BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG::BIG:
Wow! Wow! Wow! Ciociu Miko :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
jaką radochę sprawiłaś kochana! no przecież masz cuda!.. cudeńka Jamnicze!:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
warto było poczekać!!!! .....oczu nie mogę nasycić!
chyba jestem na odlocie ,bo brakuje mi słów zachwytu! :bigcool::loveu::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Mikuniu - ale radość wreszcie widzieć Maksiunia i Pikunia:Cool!::Cool!::Cool!:!!! Śliczne chłopaki:cool2:!!!
Jak czytałam pierwszy post, to zaraz zwróciłam uwagę na datę znalezienia Maksia i pomyślałam o tym, że właśnie minęło 8 lat... i to prezent rocznicowy dla Maksiunia:BIG:
Fajnie Mikuniu, że Twoje chłopaki mają już swój wątek i będziesz Ich nam pokazywać, super!!!
A teraz wykochaj:calus: Ich i wycałuj:buzi: od ciotki Berni i wszystkich moich ogonków!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']będą jak pozbieram aparat szkoda że nie ma cyfrowych zdjęć moich aniołków(Tiny Izy i Kacperka)[/QUOTE]
[quote name='Celina12']Nio szkoda.....a nie możesz zrobic skanów zdjęć??? [/QUOTE]

Tak, dokładnie Mikuniu, ja też skanowałam większość zdjęć mojej Saruni(*)....

Super foteczki Mikuniu (wiem, powtarzam się), a na tym zdjęciu: [url]http://images40.fotosik.pl/1796/eea91d8e6d70a974gen.jpg[/url]
to chyba Maksiowi (o ile Go dobrze rozpoznałam) śni się coś bardzo fajnego, taki ma super uśmiechnięty pycholek:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...