Jump to content
Dogomania

Ryża Sonia i jej dzieci już mają domy - dziękujemy za okazaną pomoc


buniaaga

Recommended Posts

[quote name='doris66']Ciociu Buniaago jak patrze na rozliczenie finansów suczek to myślę sobie, ze ty powinnas byc księgowa. Masz do tego talent, wszystko czytelnie i przejrzyście prowadzisz. Dzięki ci za to serdeczne.[/QUOTE]

dzięki ciotka ale ja tam nic szczególnego nie robię :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='buniaaga']dzięki ciotka ale ja tam nic szczególnego nie robię :)[/QUOTE]
Bo jestes bardzo skromna, dlatego tak myślisz. Ale ja zawsze podkreślam i ostatnio nawet pewnej zaprzyjaźnionej dogomaniaczce opowiadałam, ze jak Ty jesteś skarbnikiem to zawsze wiadomo kto, gdzie, kiedy i ile.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Bo jestes bardzo skromna, dlatego tak myślisz. Ale ja zawsze podkreślam i ostatnio nawet pewnej zaprzyjaźnionej dogomaniaczce opowiadałam, ze jak Ty jesteś skarbnikiem to zawsze wiadomo kto, gdzie, kiedy i ile.[/QUOTE]

ej:oops: ...musi być czytelnie bo to konto naszych suń a pieniądze od kochających je cioteczek:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=3]Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Wszystkim cioteczkom i psiakom!!![/SIZE][/B]
[IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-LiIBiMcBsTvpl7cUatI6jnxJnjuZ3JwT43CUGISyp0PlB4Dkxw[/IMG]
[SIZE=3][B]Dla Ryżutkiej i Kawy znalezienia domku życzymy !!![/B][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wejście w Nowy Rok miały dziewczyny spokojne. Ryża w zasadzie nie reagowała na strzały, a Kawa... ona ma wszystko w pompie - całą noc ganiała zadowolona po wybiegu :)
buniaaga, psy zjadły mi telefon z Twoim numerem, mam tylko ten zaczynający się od 511, a potrzebuję się z Tobą skontaktować :)

Link to comment
Share on other sites

Kuna a jak dziewczyny radzą sobie z chodzeniem na smyczy.? Ktos mnie pytał o to ( z ogłoszeń ) , i ...........zbaraniałam na amen, bo nie wiem jak to jest. Zaraz pójdą nowe pakiety ogłoszeniowe, więc trzeba taką informacje w ogłoszeniach zamieścić. To znaczy dobrze by było jakby w ogłoszeniach było wszystko co wazne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Wejście w Nowy Rok miały dziewczyny spokojne. Ryża w zasadzie nie reagowała na strzały, a Kawa... ona ma wszystko w pompie - całą noc ganiała zadowolona po wybiegu :)
buniaaga, psy zjadły mi telefon z Twoim numerem, mam tylko ten zaczynający się od 511, a potrzebuję się z Tobą skontaktować :)[/QUOTE]

Mam nadzieje że w brzuchach im nie dzwoni:) Ja próbuję się do Ciebie dodzwonić i mówi mi że jesteś poza zasięgiem sieci.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Robiłam dziś wizytę przedadopcyjną u Pani z Grajewa która chcę zaadoptować Kawę. Myślę że jest osobą godną zaufania, Pani mieszka w domu jednorodzinnym z podwórkiem dobrze ogrodzonym. W domu jest już jedna sunia staruszka 16 lat, widać ze zadbana i nic jej nie brakowało. Pani oczywiście jest za sterylizacją, widać że chce dać suni domek i będzie o nią dbać. Głową nie ręczę bo dobrze tej Pani nie znam, ale ja bym powierzyła jej psa.
Pozdrawiam
Justyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shila1404']Witam
Robiłam dziś wizytę przedadopcyjną u Pani z Grajewa która chcę zaadoptować Kawę. Myślę że jest osobą godną zaufania, Pani mieszka w domu jednorodzinnym z podwórkiem dobrze ogrodzonym. W domu jest już jedna sunia staruszka 16 lat, widać ze zadbana i nic jej nie brakowało. Pani oczywiście jest za sterylizacją, widać że chce dać suni domek i będzie o nią dbać. Głową nie ręczę bo dobrze tej Pani nie znam, ale ja bym powierzyła jej psa.
Pozdrawiam
Justyna[/QUOTE]


Zgadza się, Pani bardzo fajne wrażenie na mnie wywarła, a Kawka bardzo się Jej i Synowi spodobała :loveu:
W każdym razie obwieszczam wszem i wobec, że Kawa pojechał do domu:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga']Również serdecznie dziękuję [B]shila1404[/B] za przeprowadzenie wizyty.:Rose:

a cioteczce [B]ceris[/B] za wpłatę 20zł :)[/QUOTE]
Slemy głaski dla Ryżutkiej i przyłączamy sie do podziękowań za wizytę przedadopcyjną :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...