Jump to content
Dogomania

Ryża Sonia i jej dzieci już mają domy - dziękujemy za okazaną pomoc


buniaaga

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sarbnikiem Suni i Dziewczynek jest Buniaaga. Ona udostępni konto i poprowadzi rozliczenia. Buniaaga ma imprezę rodzinną ale wieczorem sie pewnie pojawi.
Jasza dziękuję w imieniu suniek.
Gdzieś tu na wątku jest skrót do bazarku imiennego. Jedna suńka mała ma na imię Mania a druga Bella. Mama narazie bezimienna. Ale bazarek trwa wiec czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko na 5 minut, potem wpadnę na dłużej :)
Mama z całą pewnością mieszkała w domu, wie co to smycz, wie jak się wyplątuje łapki, wie też do czego służy łóżko. Biedna... ktoś ją pewnie wywalił, bo urodziła szczeniaczki... laski są niesamowite :) załatwiają się na dworze, jedzą, mojej Liszki i Lusi w ogóle się nie bały, troszkę boją się Małej Dzidzi, aczkolwiek tymczasowa Bella jest odważniejsza i już razem chodniczek naciągały. BARF-ują znakomicie :) Mama jeszcze zestresowana, więc na razie nie zjadła, ale będzie OK - zdjęcia też będą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Ja tylko na 5 minut, potem wpadnę na dłużej :)
Mama z całą pewnością mieszkała w domu, wie co to smycz, wie jak się wyplątuje łapki, wie też do czego służy łóżko. Biedna... ktoś ją pewnie wywalił, bo urodziła szczeniaczki... laski są niesamowite :) załatwiają się na dworze, jedzą, mojej Liszki i Lusi w ogóle się nie bały, troszkę boją się Małej Dzidzi, aczkolwiek tymczasowa Bella jest odważniejsza i już razem chodniczek naciągały. BARF-ują znakomicie :) Mama jeszcze zestresowana, więc na razie nie zjadła, ale będzie OK - zdjęcia też będą ;)[/QUOTE]

Kuna bardzo dziękujemy za opiekę na suniami.Miło było Cię dziś poznać.Tego jak opowiadasz o psach można by słuchać godzinami:)
Dziękujemy że sunia i malutkie mogą być teraz z Wami w domu to dla takiej zestresowanej niuni takie ważne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Ja tylko na 5 minut, potem wpadnę na dłużej :)
Mama z całą pewnością mieszkała w domu, wie co to smycz, wie jak się wyplątuje łapki, wie też do czego służy łóżko. Biedna... ktoś ją pewnie wywalił, bo urodziła szczeniaczki... laski są niesamowite :) załatwiają się na dworze, jedzą, mojej Liszki i Lusi w ogóle się nie bały, troszkę boją się Małej Dzidzi, aczkolwiek tymczasowa Bella jest odważniejsza i już razem chodniczek naciągały. BARF-ują znakomicie :) Mama jeszcze zestresowana, więc na razie nie zjadła, ale będzie OK - zdjęcia też będą ;)[/QUOTE]
O matko Kuna jak Ty fajnie o tym wszystkim piszesz. Tak się cieszę ze one już bezpieczne. Co ta biedna sunia musiał przejść. Tak sobie dzisiaj rozmyślałam dlaczego ona tak panicznie bala się wejść do samochodu. Samochodu jako pojazdu nie bala się ale wnętrze ja przerażało. I myśle że dlatego, ze ona dziś myślałą że my ją znów wywozimy i porzucimy po raz kolejny. Serce pęką jak tak sobie mysle.
Miałam telefon w sprawie adopcji . Pani chciała pieska - chłopczyka ale ja powiedziałam że to suczki to nagle też suczka mogła być. W rozmowie wynikło ze Pani jest w ciązy i niedługo rodzi. Zapytalam po co jej mały psiak jak za chwilę nie będzie miałą dla niego czasu bo opieka nad niemowlęciem ja pochłonie, powiedziałam o ewentualnych alergiach itp. A Pani odpowiedziała, ze jak coś będzie nie tak to mają duże podwórko i sunia będzie miała tam miejsce. Czyli teraz dom a później raczej podwórko. Poradzilam jej aby najpierw sprawdzila się w macierzyństwie a na pieska przyjdzie czas. Dobrze zrobilam prawda. ? Ja nie skreślam ludzi z dziećmi jako wlaścicieli psa ale jednak te narodziny niemowlaka i ta wizja podwórka jakoś mnie przeraziła.
Nie chcę takiego domu dla Mani i Belli.

Edited by doris66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Aga wstaw do rozliczeń deklarację jednorazową od Anecik 60 - wpłynie po 10 września. To kwota 40zł.
Anecik60 dziękujemy pięknie.[/QUOTE]

ok wstawię dziękujemy!

Wysłałam nr konta jeżeli kogoś pominęłam przepraszam i proszę o info:) doris66 Ciebie celowo pominęłam bo będę przychodziła osobiście po kasę ha ha:)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na aktualnie trwające bazarki na bazarki dla suń :

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232641-Akwarelki-III-Dla-bezimiennej-suczki-i-jej-c%C3%B3rek-Do-03-10-do-20-00[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232613-Bazarek-inny-ni%C5%BC-wszystkie-bo-zapraszamy-na-chrzciny[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']O matko Kuna jak Ty fajnie o tym wszystkim piszesz. Tak się cieszę ze one już bezpieczne. Co ta biedna sunia musiał przejść. Tak sobie dzisiaj rozmyślałam dlaczego ona tak panicznie bala się wejść do samochodu. Samochodu jako pojazdu nie bala się ale wnętrze ja przerażało. I myśle że dlatego, ze ona dziś myślałą że my ją znów wywozimy i porzucimy po raz kolejny. Serce pęką jak tak sobie mysle.
Miałam telefon w sprawie adopcji . Pani chciała pieska - chłopczyka ale ja powiedziałam że to suczki to nagle też suczka mogła być. W rozmowie wynikło ze Pani jest w ciązy i niedługo rodzi. Zapytalam po co jej mały psiak jak za chwilę nie będzie miałą dla niego czasu bo opieka nad niemowlęciem ja pochłonie, powiedziałam o ewentualnych alergiach itp. A Pani odpowiedziała, ze jak coś będzie nie tak to mają duże podwórko i sunia będzie miała tam miejsce. Czyli teraz dom a później raczej podwórko. Poradzilam jej aby najpierw sprawdzila się w macierzyństwie a na pieska przyjdzie czas. Dobrze zrobilam prawda. ? Ja nie skreślam ludzi z dziećmi jako wlaścicieli psa ale jednak te narodziny niemowlaka i ta wizja podwórka jakoś mnie przeraziła.
Nie chcę takiego domu dla Mani i Belli.[/QUOTE]

straszne, właśnie takich ludzi nie lubię i jak tylko taka osoba dzwoni o jakiegoś psa pod moją opieką to staram się być miła, ale nie zawsze mi wychodzi :mad:
dziecko też by wywaliła na podwórko (?).. co ci ludzie mają w tych głowach..

Sunia jest identyczna jak moja Zuza, dlatego ciągle chodzi mi po głowie. Będą jakieś nowe foty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemko'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232647-Srebro-bizutki-dla-Misia-i-suni-bezimiennej-do-6-10-godz-20-00!!?p=19708929#post19708929[/URL]

bazarek bizutkowy pol na pol z misiem...zapraszam!!:)[/QUOTE]
Serdecznie dziękujemy w imieniu Mani, Belli i Saruni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...