Jump to content
Dogomania

Mielecka GIENIA odeszła za TM [*]... Żegnaj kochana sunieczko... :(


Sabina02

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='halcia']Co tam u Gienuchy słychac?Stan bez zmian?Przesypia pewnie większosc dnia ?Robi pobudki,czy w miare śpi w nocy?[/QUOTE]

Właśnie miałam zapytać Ciebie Halciu o Filipa :-)
U Gieni bez zmian - dużo śpi oczywiście jak jesteśmy w tym samym pomieszczeniu ( jak zorientuje się że nas nie ma wyje wniebogłosy :-))) ).
Troszkę poprawił się jej apetyt ale jest chudzinka straszna :-( i jak dla mnie stanowczo za mało pije - dopajam ją strzykawką.
Po za tym Gieniusię pokochał nasz pan świnek morski - przychodzi do niej do legowiska i czasami śpi przytulony do niej :-)

Link to comment
Share on other sites

No to super :)I dobrze ,ze pogoda nam sprzyja z tym noszeniem,ze nie ma zawieji,zasp.Filipa stan bez zmian,a poniewaz jestem uziemiona w domu jego stanem zaadoptowała 15 letnią sunie z Orzechowców i mam pod opieką oboje.Filip juz bez zastrzyków bo nic nie dawały,wynosze,trzymam za ogon i miedzy nogami,weranduje na pontonie i poduszkach przykrytego kocem.I tak ciągniemy jakos...Kasiu,dzieki wielkie za opiekę :)
iZDROWYCH RADOSNYCH ŚWIAT I SZCZĘŚLIWEGO N.R.Dla Gienka dodatkowe głaskanie zamawiam :)takie "ode mnie"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wróciłam juz od jakiegos czasu do podawania Metacamu,bo Karsiwan bierze cały czas.Na szczescie pogoda dobra,mozna Filipka poprzykrywanego werandowac,stac nad nim /na nosidełku własnej roboty/dotąd az sie wysiura.Bo w kooo musze pomagac.Jak Gienulek?Bez zmian?Kasia,moze jakąś fotke przy odrobinie czasu?

Link to comment
Share on other sites

Pogoda jest świetna ale Gieniucha nie chce leżakować na słoneczku:-) Ona nawet w pokoju obok nie chce leżakować. Musi być przy nas i koniec bo inaczej jest zadyma ;-)
Śpi suuper :-) czasami do 9-10 rano.
Tylko apetyt marniutki i bardzo zeszczuplała.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/g6xx.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8218/g6xx.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/03kx.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9073/03kx.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/du3u.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8775/du3u.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za foteczki:) :) :).Gienka tak trzymaj,psina wie czego chce.Widzisz,mowiłam,ze jak spała przy mnie to nawet nie wiedziałam,ze jest psiak.Dobrze ze tak ładnie sypia ,kochana Gienucha,ciepło,spokój i człowiek wreszcie blisko.Tak sobie bida dożywa.....

Link to comment
Share on other sites

Bała sie na pewno, że znow zostanie sama jak w schronie, więc wyla i szalała, bo to umiala zrobić, zeby pokazać, ze jej źle samej. Ale nie pokazala dokladnie o co jej chodzi,że chce byc z ludzmi. Teraz już wiadomo i Gienia nie odczuwa strachu przed utratą. Niech sobie Was pilnuje, niech będzie blisko, jesli jest to dla niej tak ważne.
Starość sie nie udała p.Bogu :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gienucha kochana,dzwoniła Kasia opisac stan Gieni.Podjęłysmy decyzje o pomocy w odejsciu.Żegnaj najpokorniejsza w świecie sunieczko:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(Tyle mogłysmy Ci dac....zdrowia niestety nie....Ogromne podziękowanie Kasiu za opiekę i miłosc która jej dałas.DZIEKUJE!

Link to comment
Share on other sites

Gieniusia już za TM :-(
Naprawdę szczerze mam nadzieję, że te zielone łąki gdzieś są i jest tam miejsce dla naszych pupili.

Gieniusia od kilku dni wyraźnie osłabła, przednie łapki odmówiły jej posłuszeństwa. Od dwóch dni nie jadła, nie piła i gasła w oczach. Dzisiaj zsikała się krwią, wpadła łebkiem do miski z wodą :-(
Wetka powiedziała, że to już naprawdę najwyższy czas ...
Zasnęła spokojnie :-(
Zabraliśmy ją do domu...

Link to comment
Share on other sites

Żegnaj kochana psino
[*]Nie wiem co powiedziec....ostatnio,az bałam sie pytac co u niej....Dziekuje Kasiu jeszcze raz za opieke,za to ze ostatnim czasem mogła byc w sypialni,blisko....Oby był ten TM,oby była szczęśliwa.Tam juz moj Dafi,moja Nutka,Sabinki Kasia i wiele innych psich serduszek.

Edited by halcia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprzystał']Właśnie przeglądałam pierwszą stronę wątku :-(, zdjęcia Gieniusi ze schroniska - taka piękna, pulchna, kochana ...
Bardzo, bardzo mi przykro :-(:-(:-([/QUOTE]

Zal mi jej bardzo, pocieszajace jest jedynie to ze spedzila ostatnie 15 miesiecy swojego zycia we wlasnym domu. Ona nie wiedziala ze to DT, to byl jej dom. Halcia mi napisala ze dzis rowniez odszedl Ikar, wieloletni mieszkaniec mieleckiego schronu... Odszedl sam w budzie... On nigdy nie znalazl domu... :( Gienia przynajmniej odeszla kochana...

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedys robiłam wspominki,na dzien dzisiejszy nie mam siły patrzyć na jej fotki.Jej pokore i to "zbieranie"sie na spacerek,gdy lezała taka apatyczna w boksie,w kołnierzu....nie zapomne nigdy.Jej nieporadnosc, a jednocześnie radosc ze spacerku.
I te nasze nocki w łożku,kiedy przytulona,w objęciach spała kamiennym snem.Stanie przed lustrem....tak jakby szukała spokojnego psiego przyjaciela...To wywracanie bez "słowa skargi"Oprócz tych kilkunastu miesięcy u Ciebie Kasiu,strasznie smutne miała zycie.A potem nawet jak jak miała biedna dom u Ciebie,to niedomagania i niesprawnosc dokuczały.Śpij spokojnie kochana ,wspaniała Psinko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']pocieszajace jest jedynie to ze spedzila ostatnie 15 miesiecy swojego zycia we wlasnym domu...[/QUOTE] to najwazniejsze, to jakby naszych kilka lat życia. Mam nadzieje, ze Gienia zapomniala o schronisku, o tych dlugich latach na lancuchu.

[B]Kasiuprzystal, wielkie podziekowania dla Ciebie za wspaniała opieke nad Gienia, za serce i milosc, ktore jej dalaś. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...