Jump to content
Dogomania

Mielecka GIENIA odeszła za TM [*]... Żegnaj kochana sunieczko... :(


Sabina02

Recommended Posts

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brrrrr,wtedy stałam pod gabinetem ryczałam i paliłam jeden za drugim.Ale było 4 osoby do pomocy.
A Gienek śpi.....:)
Nowotworowa,ale dr twierdził,ze własnie teraz dobry moment na wyciecie,póki nie jest duzy.To był taki troche większy od kciuka....nie taki wielki.

Link to comment
Share on other sites

Na zdjęciu wygląda na dość spory. Wszystkie narośle nie są fizjologiczne więc są 'nowym tworem', ale nie wszystkie nowotwory są groźne czyli złośliwe i bez obawy można je usuwać. Miejmy nadzieję, że to było tylko takie niegroźne 'coś'.


[quote name='halcia']Brrrrr,wtedy stałam pod gabinetem ryczałam i[B] paliłam jeden za drugim[/B].[/QUOTE]Aj już tego tak nie przeżywaj :sg168: Palenie to dobra rzecz :evil_lol:, wiem to z doświadczenia.

Link to comment
Share on other sites

DOdam jeszcz,ze Kajunia staruszka dojechała do P.z Warszawy.Pani karmi na raty,powolutku,powiedziała,ze niedługo pójda do weta na szczegółowsze badania i ze zdjecia wstawi na FB.Pytała jak długo Kaja była w scronisku...Pani zadzwoniła ze ja ma,zebym sie nie denerwowała.Akurat w tym momencie Aga wysłała mi SMS zebym dzwoniła do P.Groeli czy Kaja dojechała....:)Super,super!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja własnie zarządziłam Gieni werandowanie,czyli kocyk na trawce,bo jest słoneczko i tylko zaglądam.Sama szoruje gary ze złomu,bo znowu mam 4 duze.Pracownicy cieszyli,ze jeden zepptera,a ja na to,ze psom to obojętne, psy na firmach sie nie znaja,byle wode w nich miały.Jeszcze łacha darli,ze szybko niszcze te gary bo ciągle jeżdze po nowe...

Link to comment
Share on other sites

U nas jest troche wiaterku,więc przykryłam Gienie.Ona dzis nie ma chęci chodzic,moze pusciło znieczulenie i pobolewa,a ze to niesamowicie cierpliwa psina to nie stęka tylko poleguje cały dzien....Zero głosu i odgłosów...szczekana,warczenia,piszczenia.Bezgłosny pies.Tylko nie moge wyczaic co ze słuchem.Jak jestem obok i wołam,to tak jakby nie słyszała dobrze.Jak sie wyłonie z domu i pytam jej to sie odwraca,chyba,ze mocnoo śpi...

Link to comment
Share on other sites

Taaa,reszte dospała w domu i dosypia dalej.Niezbyt chetnie dzis chodzi...to ja jąwyciągam na spacery.DZis nie chce pić.Gwałtownie odwraca głowe.No to tylko jedzonko dałam mocno namoczone,bo nawet nie widziałam,zeby sikała.Chyba raz tylko...
........
teraz drugi raz siii,czyli zaliczone.Cholera w nocy i jutro leje.

Edited by halcia
Link to comment
Share on other sites

Gienia ostatnie siii zrobiła po 19 i spała do tej pory,jestesmy po spacerku,zrobiła kooo....niestety dopiero dzis zauważyłam robole.Gieni nawet nie słychac ze oddycha,chyba ze jest moment ze dyszy.Po spaniu cieżko jej złapac rozruch,nózki okropnie sie rozjezdzają.Nie utrzymałam,bo nie zapiełam na smycz i bida sie wywaliła ze 3 x.
Nie bede sie kryła,spałysmy te 2 noce w łózku,Gienia nie chrapie,spała spokojnie cały czas przywarta do mnie,bez zmiany pozycji.Super sie z nią spi!Rano zostałam siarczyście wylizana.
Kasiaprzystał,ona do łozka nie bedzie sie pchała,to był moj pomysł,zeby sie troche wyspac:)przed 12 jedziemy na zastrzyk,antybiotyk 3-dniowy.

Link to comment
Share on other sites

Teraz był znowu gwałtowny zryw i pod drzwi...wyszłysmy,Gienuch dorobił
koo...przegladałam i nie był o tym nic.troche lezymy,troszke lazimy,duzo sie tulimy.
Bedzie ciag dalszy...o 12,potem o 16 i pewnie koło 22....odpowiada:)?
Ale sprawozdanie pózniej....
TZ dzis gada...ty,to ładny pies i niesamowicie grzeczny!I jak tylko jest w domu ,to głaszcze,a Gienuch lezie z nim tez....
Gienuch jak łazi,to biedna ciągnie i przestawia te tylne łapki nie na opuszkach,tylko wierzchnia stroną,ta górną.Jak widze przestawiam te łapeczki na prawidłowo...Kuzwa,jak ona mnie wzrusza!!!!
U nas pada,przykryłam kocykiem,zeby wysłchła ,śpi sobie dalej koło mnie...

Edited by halcia
Link to comment
Share on other sites

Po wecie nie bedzie wiesci,bo jade z nia do Mielca pewnie od razu.Wiesci pewnie wieczorkiem,a na razie Gienek śpi dalej,ale wszystkie 3 śpia,bo dzień ponury i deszczowy.
Zmieniło sie...wróciłam do domu,wyjade przed 14, bo leje wiec co bede z nia robic w Mielcu, a u nas do tego jakis maraton biegówi wszedzie policja.
Giena dostała antyboiotyk i gdybym zapomniała podac karteczke to:
1/2 duzej tabletki+ 1 mała tabletka 2x dziennie przez 6 dni.
Dzis wieczor podać pierwsza ture.
Oczywiscie tez gratis.Zastrzyk zniosła dzielnie,tylko z auta chce natychmiast wysiadac i przepycha sie pod nogami.Trzeba uważac
A....WAŻY 23,3 kg,wiec potwierdza sie ze mam dobre oko do wagi.
Obejrzelismy tez pazurki przednich łap,bo wygladały na za długie,ale dr nie ciął,bo mówił ze mogłó by krwawic i ze trzeba dac spokój przed droga,nie sa takie straszne.
Miesce szycia dr oglądał,jest zapuchnięte,ale to normalne.
Kasiaprzystał napisz nam jak Gienia bedzie juz u Ciebie.PLISSSSSSS.

Edited by halcia
Link to comment
Share on other sites

Ja juz jestem z powrotem po odwiezieniu Gienusi do Mielca.Giena wyruszyła ok 16 w droge do kasiprzystał.Cały ekwipunek jest mocno cięzki,bo Gienia jedzie w metalowe klacie.Jest podana tez mała siateczka,tam morfologia 210 zł i metacam oraz witaminki.Ten matacam,dopiero po jakichc 3 tygodniach mozna podawac,najpierw niech sie rana zaleczy.Sa tez antybiotyki/dwa op/to na teraz na leczenie,pisałam wyzej.
Jak cos to prosze pytac.I przydał by ktos do pomocy przy "rozładunku"bo raz ze leje,a Gienie trzeba ostroznie wyciągac,a siedzi w klacie na siedzeniu,a siedzenie bardzo wysokie.Trzymajmy kciuki za podróz!!!!!Leje okrutnie.
Gienia moze byc w B-B ok 18.40-19.
A GIENIA BIEDNA NIC NIE JADŁA I NIE PIŁA<ZEBY NIE BYŁO "AWARII"W PODRÓZY

Edited by halcia
Link to comment
Share on other sites

Byle tej pupiny ze szwami nie wyobdzierała...bo troche sie wierci.Ona chce widziec droge i juz!
Kaskadaffik OLBRZYMIE DZIEKI za zorganizowanie sprawy tak,by Gienia nie musiała wracac nawet na pół.godz.do schronu.Bo to Kasia załatwiła szybki transport!!!!
Leje tak okrutnie,ze podejrzewam ze godz.20 bardziej realna,pan sobie chyba zbyt optymistycznie droge wyliczył.

Edited by halcia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...