Jump to content
Dogomania

Znaleziono mala szorstkowlosa suczke ! SOSNOWIEC


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zadzwonił pan, mówił trochę jako adwokat swojej siostry (to jej pies). Z tyłu było słychać jakiś głos kobiecy (czy to ta właścicielka, nie wiem). On mówił np. jakiej maści ta suczka, a ona "tak k** biała" - przynajmniej tak zrozumiałam ....
Jakby nie mogła sama zadzwonić.
Suka ponoć uciekła na spacerze, ta siostra ją dostała od męża czy kogoś tam, ale nie ma prawdopodobnie żadnej książeczki, żeby okazać w schronisku, że to jej pies O.o
Jutro mają przyjechać ....

Link to comment
Share on other sites

O matulu ziemio ....:shake: i mnie zmrozilo, taka kruszyneczka sie zgubila .... a ona przeciez chodzila prawie przy nozce na spacerku:modla:......Gosiuniu badzcie czujni , czy ci ludzie z Sosnowca , z jakiej dzielnicy?

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Zadzwonił pan, mówił trochę jako adwokat swojej siostry (to jej pies). Z tyłu było słychać jakiś głos kobiecy (czy to ta właścicielka, nie wiem). On mówił np. jakiej maści ta suczka, a ona "tak k** biała" - przynajmniej tak zrozumiałam ....
Jakby nie mogła sama zadzwonić.
Suka ponoć uciekła na spacerze, ta siostra ją dostała od męża czy kogoś tam, ale nie ma prawdopodobnie żadnej książeczki, żeby okazać w schronisku, że to jej pies O.o
Jutro mają przyjechać ....[/QUOTE]
Jesli ci ludzie nie posiadają książeczki suni oraz nie opiszą wpierw suni,to mogą wcale nie muszą być prawdziwi wlaściciele. A jesli nawet,to fakt ,że sunia nie ma wcale zalożonej książeczki i nie byla jeszcze może u weta na podstawowych szczepieniach też zle swiadczy o nich. Sunia nie przecież 2-3 m-ce a raczej jest doroslym psem.
Muszą udowodnić ,ze jest to ich pies.
A twierdzić,że ta kobieta/jego siostra/nie ma ksiązeczki, bo niedawno sunię dostali, to moze każdy. Dla bezpieczenstwa suni trzeba dobrze sprawdzić ,czy to wszystko prawda by sunia nie trafila w złe warunki a nie jest wcale ich psem.

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena'][URL]http://www.facebook.com/events/431167263585128/[/URL] NIE WIEM ,CZY DOBRZE,ALE COŚ WKLEPAŁAM.[/QUOTE]

Mnie sie otwiera. [url]http://www.facebook.com/events/431167263585128/[/url]
Moze nie umiem ? Wogóle jakoś żle mi sie porusza na tym Fb.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie mają żadnych dokumentów/ zdjęć/ książeczki na potwierdzenie że to ich pies to schronisko nie powinno jej wydawać. Tak było z Czartem- przyszła córka właściciela ale nie miała książeczki i żadnego dowodu że to jej pies i schronisko odmówiło wydania, umówiłam się z nią że będzie sie starać o jego adopcję ale wizyta nie wypadła dobrze i nie dostanie psa.

Link to comment
Share on other sites

Po relacji rozm.tel.i ogolnie -brak ksiązeczki ,kręcenie jakieś też chyba ,obawiam się ,że sunia nie miala tam latwego życia w takim nieciekawym srodowisku chyba i może uciekla biedna by sie ratować ? Ta kobieta nie ma na pewno dobrego serca -z jej slów wnioskują i podejscia.Jesli uprą się ,to postarają się ją adoptować wtedy,chocby by udowodnic w schronie ,że postawią na swoim .Gdyby im zależalo na suni i jest ich ,to by szukali caly czas gdy zaginęla.
Kto wie,czy sunia nie jest teraz bezpieczniejsza niż tam u nich,bo chyba tam nie byla i nie będzie dobrze traktowana. Powinni podać znaki szczegolne suni -bez okazywania im psa ,ale jesli ktos ze schronu wyda psz bez kontroli dokladnej ,czy to faktycznie ich pies -to sunia przepadnie wtedy .Jesli adoptują i będzie umowa adopcyjna ,to wtedy choc można spr. wyrywkowo, jak tam ten pies żyje i czy nie jest zastraszony albo bity.Tylko ,ze wtedy cięzko będzie dogladać.,spr. i zabrac im psa,bo trzeba by miec dowody,inf.sąsiadów itp. Chyba,że ktos poświęci na to swoj czas i sily ,np.Ewa Gonzales,jesli to mozliwe.
Inaczej każdy może pojechac do schronu i powiedzieć ,zę ten czy inny pies jest jego ale nie ma czym to udowodnić .

Link to comment
Share on other sites

Iwonko zagladam i sie modle ... kochane zajrzyjcie prosze do naszej cioci Lika 1771 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232595-Mala-ruda-po-przejsciach-szuka-ds?p=19703228#post19703228[/URL] zobaczcie, jakie ma biedactwo cudne u siebie :modla:
Gosiu jak tam malizna kochana ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Niestety nie wiem, czy sunię odebrali, nie miałam czasu się dowiedzieć :(
Spytam po niedzieli albo napiszę do tego faceta[/QUOTE]

Po niedzieli a nawet już jutro,będzie za pozno ,jesli trafią w schronie na kogoś ,kto nie będzie przejmowal się tym komu wydaje sunię a dla schronu to im mniej psów tym lepiej przecież.Trzeba mieć na bieżąco kontakt ze schronem i jakos umieścic tam inf.-przez kierownika i bezposrednio do personelu wydającego psy ,żeby pamiętali o dokladnym sprawdzeniu tych ludzi !! Pewnie juz zabrali sunię albo zrobią to jutro ... [COLOR=#000080]Gosia-kto tam jeszcze może być jutro z rana by zorientowac się w spr.tej suni ? Napisz nam ,to może poprosimy my ktoras z dziewczyn zajęla się tą sunią i dopilnowala może tej sprawy by nie wydac suni ,jesli to nie są wlaściciele .[/COLOR]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...