Jump to content
Dogomania

Kaukaz – psie dziecko z połamanymi łapami . POMOCY !!!!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy ktoś zakładał już wątek na molosach?

biedactwo maleńkie :(:( wiadomo co doprowadziło do takiego stanu? sam sobie tak tych łapinek nie połamał...musiał mu ktoś w tym pomóc i należałoby bandytę pociągnąć do odpowiedzialności!:angryy::angryy:


EDIT:
ZAŁOŻYŁAM MU NA MOLOSACH (tam gdzie są gwiazdki, trzeba wpisać bez spacji:[B] molosy[/B] [B]. pl[/B]): [URL="http://www.forum.**********/showthread.php?p=1529928#post1529928"]http://www.forum.**********/showthread.php?p=1529928#post1529928


[/URL]

Edited by agaga21
Link to comment
Share on other sites

Witam,
mogę złożyć stałą deklarację 100zł/mc dopóki młody nie znajdzie domku.
Śliczny misiek - tylko pracujcie z nim, bo ta puszystość to taka zmyłka ;)
Szybko może wyjść Kaukazi charakter :) A jak się mody utwierdzi w przekonaniu że to on dyktuje zasady to potem ciężko będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martadela']Witam,
mogę złożyć stałą deklarację 100zł/mc dopóki młody nie znajdzie domku.
Śliczny misiek - tylko pracujcie z nim, bo ta puszystość to taka zmyłka ;)
Szybko może wyjść Kaukazi charakter :) A jak się mody utwierdzi w przekonaniu że to on dyktuje zasady to potem ciężko będzie.[/QUOTE]

To już zauważyłam , bronił bardzo miski i smaczków , ale wystarczyło parę razy pokazać ,że po pierwsze nie rusza minie jego warczenie , po drugie ,że nie zabiorę mu nic i jest ok . Na razie pracować z nim ciężko bo mały siedzi w klatce cały czas , ale robimy co się da :)

Link to comment
Share on other sites

:)
dobrym sposobem jest karmienie z ręki, wymiana bronionego smakołyka na inny smakołyk - wtedy pies się uczy że nawet jak odda to nie jest na tym stratny :)
No i oczywiście trzymanie przysmaku w ręce gdy pies go sobie trochę żuje - kość,jakiś kabanosik itp.

Mogę prosić o nr konta na priv?
Zrobię przelew.

Pozdrawiam
martadela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martadela']Witam,
mogę złożyć stałą deklarację 100zł/mc dopóki młody nie znajdzie domku.
Śliczny misiek - tylko pracujcie z nim, bo ta puszystość to taka zmyłka ;)
Szybko może wyjść Kaukazi charakter :) A jak się mody utwierdzi w przekonaniu że to on dyktuje zasady to potem ciężko będzie.[/QUOTE]

Bardzo, ale to bardzo dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Mały miał dzisiaj zmieniany opatrunek.
Wytrzymuje pięknie noc, w dzień piszczy jak chce siku.

Nie wiemy czemu łapa jest połamana. Nie wiemy czy potracił go samochód, zakładamy, że tak. Może ktoś mu ją połamał? Nie wiem.

Co do DT ustalimy po operacji:) Zobaczymy co powie lekarz, jakie będą wskazania.

Link to comment
Share on other sites

Maluszek czuje się dobrze , właśnie byliśmy na siku :) W dzień prosi o wyjście co 2-3 godziny , co mocno niestety obciąża kręgosłup , ale dajemy radę :) w nocy przesypia od jakiejś 23 do 6 rano spokojnie .

Mam pytanie , sporo osób chce maluch na DT wziąć , może ktoś dał by miejsce kundelkowi z naszego schronu który też jest po wypadku i nie chodzi w ogóle ?

Link to comment
Share on other sites

ten kundelek ma wątek? postaram się coś wymyślić, może ktoś coś... poproszę o więcej informacji o biedactwie :(
ja bym wzięła, ale u mnie jest też dużo bid - maluch mnie zachwycił, bo jestem fanką leonków i kaukazów, mam takie psiaki, znam rasy :) i dużo osób mam chętnych na takie psy w typie, więc dobry dom po okresie leczenia na 100% by się pojawił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']ten kundelek ma wątek? postaram się coś wymyślić, może ktoś coś... poproszę o więcej informacji o biedactwie :(
ja bym wzięła, ale u mnie jest też dużo bid - maluch mnie zachwycił, bo jestem fanką leonków i kaukazów, mam takie psiaki, znam rasy :) i dużo osób mam chętnych na takie psy w typie, więc dobry dom po okresie leczenia na 100% by się pojawił[/QUOTE]

sa dwa kundelki po wypadku. Jeden nie ma czucia w tylnych łapkach.
Nie mamy zdjęć. Załozymy wątek jak tylko takie będą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...