Jump to content
Dogomania

Które imię?


Lidia705

Recommended Posts

witam wszystkich.
Chciałabym się zapytać Was o zdanie. za tydzień odbieram yorka suczkę. Zastanawiam się nad imieniem , było ich naprawdę wiele, ale zostały już tylko dwa ROXI i NIKA ? jak myślicie które z nich bardziej pasuje do yorka? które się wam osobiście bardziej podoba? wiem , powiecie że każdy ma swój gust i że to moja decyzja , i od razu mówię : tak wiem . poprostu chciałabym poznac Wasze zdanie na temat tych imion, z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidia705']witam wszystkich.
Chciałabym się zapytać Was o zdanie. za tydzień odbieram yorka suczkę. Zastanawiam się nad imieniem , było ich naprawdę wiele, ale zostały już tylko dwa ROXI i NIKA ? jak myślicie które z nich bardziej pasuje do yorka? które się wam osobiście bardziej podoba? wiem , powiecie że każdy ma swój gust i że to moja decyzja , i od razu mówię : tak wiem . poprostu chciałabym poznac Wasze zdanie na temat tych imion, z góry dziękuję za odpowiedzi :)[/QUOTE]
a moze zaczekaj na pieska i sprawdzisz które imie bardziej Ci do niego pasuje...

Link to comment
Share on other sites

mama jego zdjęcia. niestety nie widziałam go na żywo bo dzieli nas na razie 250 km :( ale problem w tym że ci państwo od których ją biorę mieli ją sobie zostawić, ale po przemysleniu stwierdzili ze 2 psy w domu to za duzo, i nazwali ja juz LALA a to imie mi sie nie podoba akurat. Pani ta stwoierdzil zebym podala jej jak najszybciej to juz zacznie ja przyzwyczajac do nowego imienia :) i dlatego tak sie spiesze

Link to comment
Share on other sites

Na Fifi wołaliśmy Bunia, na Felka - Pampuch lub Kartofel, na Filipa - Czarnuch lub Lipek. Imiona mutują. Tak swoją drogą Felek przedtem nazywał się Gizmo, w DT zaś Mały, a jak do nas trafił, miał rok i od razu przywykł do imienia. Filip miał za to 7 lat, jak do nas trafił i też się szybko nauczył imienia. NIe ma co panikować. Możliwe, ze jak pies do Ciebie trafi, okaże się, ze pasuje do niej inne imię.

Link to comment
Share on other sites

:) warto poczekać na psa, chwile z nim pożyć i samo wyjdzie jaki ma charakter, i takie zdrobnienia , ba nawet imie samo wyjdzie w praniu :) Ja chciałem kiedyś kiedyś nazwać psa "Demonem" a zwie się Junior plus milion innych przydomków np. Jełop, Czrnuch, Niger, Młody, i na wszystkie reaguje :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...