Jump to content
Dogomania

Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wytrzymałam - "czopek" mnie pokonał! :diabloti:

W dniu wczorajszym odbył się Hopkowy przegląd techniczny, w wykonaniu aspirującej do dołączenia do fenomenalnego zespołu MOICH Doktorów "Młodej Lekarki":razz: Nie powiem, tremę miała, bo wysoka komisja składała się z Pani Doktor, z Doktora Huberta, ze mnie, z kotki-lecznicowej-rezydentki, no i z samej Hopki;) Doktor Darek tylko wyznaczył zadania i poszedł operować...

Ale od początku... Obróżkę i smyczkę zapięłyśmy bez problemu. Nie można jeszcze mówić o chodzeniu przy nodze, ale nie ma żadnej traumy, kładzenia się na chodniku czy szarpania. Do auta sama nie wskakuje i obawia się też wysiadać, ale spokojnie daje się wyjąć. W lecznicy tłumu na szczęście nie było, a ci, co byli - raczej mali (choć i tak wszyscy więksi od Hopci, z kotkiem włącznie:evil_lol:). Trochę była pogubiona, ale nie panikowała. Zważyłam ją - 5.25 :cool3: - po tygodniu tuczenia przez TZa Joli plus czterech dniach u mnie...:shake:

Kiełków mlecznych już nie ma, rosną stałe, więc ma Hopsanka tak 6-8 miesięcy, czyli pewnikiem... 7:eviltong:. Młoda Lekarka zdjęła z niej jeszcze jednego kleszcza - z zadka:placz: Choć nie ma żadnych złych objawów, temperatura w normie, osłuchowo też bez zarzutu, konsylium doszło do wniosku, że nie będziemy ryzykować ze szczepieniem wirusówek - właśnie z powodu kleszczorów, gdyby tfu, tfu... Dostała kropelki na to draństwo, będziemy dodatkowo odrobaczać przez 3 dni z rzędu i zaszczepimy się za tydzień. A potem za kolejne dwa - na wściekłość. No i będziemy bardzo bacznie obserwować czy nam się rujka nie szykuje - bo wtedy biegusiem pod nóż!!!

Hopcik była przy wszystkich "operacjach" przegrzeczna! Po wszystkim, gdy jeszcze rozmawiałam z Doktorami na tematy różne ważne, po prostu się położyła na stole i grzecznie czekała - IDEAŁ! Aż się Doktorzy dziwili, że szczeniaczek, a taka zrównoważona, grzeczna i cicha. W samochodzie też grzecznie jedzie. Czasami się usiłuje dostać na kolana, ale upomniana - kładzi się na fotelu pasażera, a łepek najchętniej na dłoni trzymającej drążek zmiany biegów:cool3:

Po powrocie do domu była bardzo zadowolona - aż pociągnęła smyczkę do furtki, żeby tylko już na pewno być w domu. Zjadła kolację, przytuliła się do Kresi i zasnęła kamiennym snem po takich emocjach.

Za wizytę nic nie zapłaciłam, bo kropelki na kleszcze i tabletki na robale dostałyśmy od Cioci Ellig - piękne dzięki!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, Nutusiu :Rose:
Dziękuję, Ellig :Rose:

Nutusiu, według książeczki Hopka była szczepiona na nosówkę i - chyba - parwowirozę.

Ależ kulturalna psinka z tego maleństwa, nie przyniosła mi wstydu ;)!

No to jeszcze z tej radości zarymuję ;) ---

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]Była głodna nasza Hopka,[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]więc gdy dorwie się do żłobka,
[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]zupkę zje i eskalopka [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]i z radosci se pohopka.[/FONT][/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']
U Nutusi mieszka Hopka
od durnego wzięta chłopka.
Hopka sobie na kolana
do wieczora aż - od rana ;).

Hopce w głowie tylko hopki,
a nie durne jakieś chłopki,
więc jak kopnie chłopka Hopka
będzie musiał użyć czopka ;).[/QUOTE]

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]Hopka nie jest mizantropka,[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]lecz ma chłopka za jełopka[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]bo pożytku nie ma z chłopka,[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][SIZE=2]co ma w głowie z siana snopka[/SIZE][/FONT].
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]Choć niewielka Hopki stopka,[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]Hopka znowu dzisiaj hopka,[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]bo jeżeli nie pohopka,[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]będzie smutna – no i kropka![/FONT][/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]Jeśli Hopka dorwie mopka,[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]z mopkiem chętnie też pohopka.[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]Fajna będzie to galopka[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=verdana]i szczęśliwa będzie Hopka :).[/FONT][/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...