Jump to content
Dogomania

Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

21 godzin temu, Nutusia napisał:

Baaaaaaaaaaardzo się cieszę z tak dobrych wieści o Barim i czekam na te... jeszcze lepsze! ;)

Uważajcie na kleszcze i siebie również oglądajcie bacznie. Danusia (ta od Muszki i Pchełki) właśnie leczy boreliozę :(

moja mama od pół roku też :(

Link to comment
Share on other sites

Prawda, oczu dookoła głowy nigdy dość...

 

Ech. Mam niefajne wieści o Barim. Kobieta, która go zaadoptowała po 4 dniach zwróciła go - Bari ugryzł kogoś w nogę w pełnej ludzi restauracji, do której ta pani go zabrała (!!!). Sprawę zgłoszono na policję, pies nie był zaczipowany więc doszedł do tego mandat. Teraz sprawa w toku, zobaczymy co dalej. Ale teraz będzie trudniej wyadoptować Bariego.

Ja nie wiem, jak można pójść do restauracji z psem, którego się jeszcze nie zna, który przez ostatnie miesiące przechodził z rąk do rąk i jest bardzo skołowany tym wszystkim, co się w jego życiu dzieje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak mi żal Bariego :(...

I Was, bo wiem jak bardzo Wam na nim zależy...

Niestety, ludziom często brak wyobraźni, wiedzy, wyczucia. Szczególnie jeśli to ich pierwszy zwierzak. Sama wiem ile się nauczyłam od kolejnych swoich psiaków; jaka przy pierwszym byłam zielona (co dopiero teraz widzę ;)). Dobrze by było, żeby osoba oddająca psa do adopcji opowiedziała na co zwrócić uwagę w pierwszym okresie.

Biedny Bari :(...

Oby trafił na dom, na jaki zasługuje!

 

Link to comment
Share on other sites

O 3.11.2016 o 17:17, jola_li napisał:

Tak mi żal Bariego :(...

I Was, bo wiem jak bardzo Wam na nim zależy...

Niestety, ludziom często brak wyobraźni, wiedzy, wyczucia. Szczególnie jeśli to ich pierwszy zwierzak. Sama wiem ile się nauczyłam od kolejnych swoich psiaków; jaka przy pierwszym byłam zielona (co dopiero teraz widzę ;)). Dobrze by było, żeby osoba oddająca psa do adopcji opowiedziała na co zwrócić uwagę w pierwszym okresie.

Biedny Bari :(...

Oby trafił na dom, na jaki zasługuje!

 

Mam za sobą wiele adopcji, zawsze mówię, ostrzegam, wtłaczam do głów.... nieliczni słuchają z uwagą :(

Link to comment
Share on other sites

U nas cisza na dogo, ale tymczasem bylismy u moich rodzicow w Wwie, widzielismy Mazowszanke z Lezka i rozmawialismy telefonicznie z Nutusia, wiec dogo zawsze obecna w naszym zyciu :) Nasze suczynki sa coraz dzielniejszymi podroznikami, znosza 14 godzinna jazde spokojnie i tylko bardzo, bardzo pilnuja, zeby na pewno zabrac je do samochodu. Poza tym szukaja sie! U rodzicow urzedujemy w dwoch niewielkich mieszkaniach na tym samym pietrze i zdarzylo sie, ze Hopka pobiegla do drugiego a Pola zostala w pierwszym. I wyobrazcie sobie Pola odwazyla sie wyjsc na korytarz w poszukiwaniu Hopki (korytarz jest zamkniety, wiec nie bylo niebezpiecznie) a Hopka, gdy wybiegla jej na spotkanie, wyraznie sie ucieszyla na jej widok :) Choc w domu u nas nie bawia sie razem, ani nie spia w jednym legowisku, chyba ze legowiskiem jest brzuch Stefano. Wtedy tak, bo obie kochaja go nad zycie ;)

 

Mam tez dobre wiadomosci o Barim. Domu dalej nie znalazl, ale ma sie dobrze, a czlowiek, ktorego ugryzl wycofal zgloszenie z policji, wiec pies nie ma zabalaganionej kartoteki ;) 

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie chce takiego przystojniaka :(???

No, ale widać, że krzywda mu się nie dzieje, więc spokojnie czeka na dobrych i MĄDRYCH ludzi.

Żeby tak od razu na policję? Jeżeli już, to nie Bari powinien mieć zabagnioną kartotekę, tylko jego chwilowa pani.

 

Ale fajnie się czyta o Hopko-Polowej przyjaźni :)!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O ‎17‎.‎11‎.‎2016 o 21:50, inka33 napisał:

Czy to cudo nie kojarzy się Wam z białym owczarkiem szwajcarskim?

Pewnie chipa lub/i tatuażu poszukiwaliście...?

 

A dziewczynki, to jak siostry - są razem, to nie chcą się zadawać ze sobą, osobno, to im drugiej brak. ;)

Pewnie, że szukaliśmy, Bari jednak nie miał nic...

 

A co do dziewczynek, to vide obrazek powyżej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...