Jump to content
Dogomania
Nutusia

Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie

Recommended Posts

Ale fajny spacer po śnieżku. U nas co chwila ocieplenie i zima nie może się zdecydować, żeby przyjść na dłużej. Przeważnie jest szaro i błotnisto. I ciemno. Z racji chwilowej trzypsowości i marnej pogody, nie jeździmy na leśne spacery w południe. Brak mi tego. Nie lubię miasta i już! 

U nas tez ciemno, mokro i zimno, po sniezku ani sladu. Ale na razie cieszymy sie, ze nie sniezy, przed nami dluga droga do Polski.

Jolu, powinnas zobaczyc mine Hopci, gdy po spacerku myje jej w wannie lapki ;)  Wtedy to zupelnie nie jest szczesliwy pies...

U nas aura podobna, ale czasem sypie śniegiem i Świat inaczej wygląda. Życzę Wam udanej podróży do Polski i żadnej zimy po drodze. Zapraszam na fb do albumu Czary=Czarusi która jest tymczasem Malagos, będącym u nas na tymczasie. Jak masz znajomych bezpsowych, ale pieskowo doświadczonych, to polecam Czarę do adopcji. Wspaniała psica. Tu, album naszej Czary na fb. Zapraszamy razem z Malagoską  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1765467146828022&id=100000942628952

4 godziny temu, Mattilu napisał:

U nas tez ciemno, mokro i zimno, po sniezku ani sladu. Ale na razie cieszymy sie, ze nie sniezy, przed nami dluga droga do Polski.

Jolu, powinnas zobaczyc mine Hopci, gdy po spacerku myje jej w wannie lapki ;)  Wtedy to zupelnie nie jest szczesliwy pies...

No cóż, takie to życie bywa, że czasem i nieszczęście dopadnie ;)...

SZCZĘŚLIWEJ PODRÓŻY :)!

Pewnie się  Wszyscy zdziwią, ale z racji przeprowadzonej wizyty p/a musialam się znów zalogować na dogo. Odwiedzam więc "stare kąty" i pozdrawiam Wszystkich.

Mattilu bardzo, bardzo Ci dziękuję za odwiedzanie Nuraska i martwienie się o mnie.  Ale ponieważ większość dogomanii przeniosła się na fb, to i ja. No i nie wyrabiam czasowo bywać i tu i tam.

Pozdrawiam Całą Człowieko-Psią Rodzinkę bardzo, bardzo mocno :)

7 minut temu, jola_li napisał:

Ufff, u Hopci, Polusi i Mattilu wszystko OK :)!

Nie wytrzymałam - napisałam i teraz śpieszę Was uspokoić :).

Dzięki, bo często o nich myślę.

Mattilu zniknęła tak gwałtownie jak Nutusia:(