Jump to content
Dogomania

Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie


Nutusia

Recommended Posts

Dziekujemy Alfo i Jolu za zyczenia i calym sercem je odwzajemniamy :) A Cioci Joli dodatkowo pieknie sie klaniamy dziekujac za przesliczny i bardzo aktualny wierszyk!!!

Weszlam tu wlasnie, zeby poki cala rodzina jeszcze spi podzielic sie z Wami refleksja: od trzech lat Hopeczka nam towarzyszy w kazdej chwili. Jest waznym czlonkiem rodziny. Ten maly, inteligentny piesek codziennie pokazuje co to znaczy: kochac calym sercem. Jestesmy bardzo wdzieczni losowi, ze postawil ja na naszej drodze. Dokladnie trzy lata temu pojechalismy do Nutusi po Hopeczke i razem z nia w nasze zycie wkroczyl niesamowity, czasem okrutnie smutny ale czesto zachwycajaco piekny swiat Dogomanii i grono nowych przyjaciol. A potem, dzieki Dogomanii w naszym zyciu pojawila sie tez Poleczka. I to wszystko zaczelo sie dzieki Hopci!

Zyj nam Hopciu sto lat!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj Żyj i ze 150 !!!

 

Przeepiękne słowa i przepiękna rocznica :)

Jola_li jak mi brakowało Twoich wierszyków!  :)

 

A Jedrkowi pewnie w pierwszej chwili bylo przykro, że Hopencja go przywitała z rezerwą. Ale zawsze wiedziałam, że Jedrek to mądry Człek jest i bardzo proszę o przekazanie Mu słów mojego podziwu i uznania :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tyle cudów dzięki jednej małej Hopci - PIĘKNIE!

Hopiaczku, tak się cieszę, że w maleńkiej cząsteczce jesteś również moja - i niech tak będzie do końca świata i drugie tyle dłużej :D

Żyj długo, szczęśliwie i dalej czyń dobro (z Polci pomocą oczywiście ;)).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jola_li jesteś wielka :)
Czas biegnie bardzo szybko. Hopci zleciały 3 latka w nowej rodzinie. Mnie minął rok już od poznania rodzinki Hopcikowej i oczywiście Hopcika.
Czekam na jutrzejszy dzień z niecierpliwością :)

 
My tez!!!
 

Napisz wezwanie do właściciela drogi (gminy) o zwrot kosztów naprawy samochodu zniszczonego na dziurach. Załącz kopię faktury. Czy masz może zdjęcie samochodu w tej dziurze?


Nawet nie wiem, gdzie dokladnie to Gosiu bylo i zdjecia w tych egipskch ciemnosciach tez nie zrobilam...
Link to comment
Share on other sites

Boziu, Boziu, tydzien na Dogo nie bylam, a teraz niczego znalezc nie moge :( Ledwo ten watek odszukalam. Takie to wszystko nieprzyjazne i trudne do ogarniecia :( 

Wrocilismy do Luksa bez dalszych przygod, we Wroclawiu w Nowy Rok poszlismy z psami na bajkowy spacer na waly nad Odra w sniegu i mrozie, z Warszawy zostal nam w sercu przemily wieczor u goscinnej Nutusi w kochanym dogomaniackim gronie i karton dzemikow od Mazowszanki, a teraz tylko deszcz, wiatr i praca. Panienki odetchnely po wojazach u siebie w domu, nareszcie nie ma dwoch duzych onkow wscibsko weszacych, mozna przeciagac sie rozkosznie w poslankach i na kanapach i spac! A panciostwo niech robia! ;)

Link to comment
Share on other sites

dobrze, że wróciliście szczęśliwie :) też nie bardzo mogę ogarnąć nowe dogo. O co chodzi z tym otrzymywaniem powiadomień za każdym razem jak wchodzę na jakiś wątek? Mattilu rozpracowałaś to może?

Było mi bardzo miło, że mogłam się z Wami spotkać. Zosia jest przeuroczym "stworzonkiem". A Wy taką "modelową" rodziną :) żeby więcej było na świecie takich "ciepłych" ludzi, to świat byłby zdecydowanie piękniejszy. U nas jutro święto i nie idziemy do pracy. Planuję wylegiwanie w łóżku, (choć coś po kościach przelatuje).

Link to comment
Share on other sites

Domyślam się, że dziewczynki odetchnęły z ulgą po powrocie do siebie :)

Nam zawsze jest bardzo, bardzo miło Was gościć. Teraz nie będziemy się dłuuuuugo widzieć :( Ale należą się Wam "zmiany" jak psu... micha! :D

Nowe dogo? Trudno - ważne, że w ogóle jest! Tym razem przynajmniej rewolucja na coś się przydała - mogą się wreszcie zalogować nowe osoby :D

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, DoPi napisał:

dobrze, że wróciliście szczęśliwie :) też nie bardzo mogę ogarnąć nowe dogo. O co chodzi z tym otrzymywaniem powiadomień za każdym razem jak wchodzę na jakiś wątek? Mattilu rozpracowałaś to może?

Było mi bardzo miło, że mogłam się z Wami spotkać. Zosia jest przeuroczym "stworzonkiem". A Wy taką "modelową" rodziną :) żeby więcej było na świecie takich "ciepłych" ludzi, to świat byłby zdecydowanie piękniejszy. U nas jutro święto i nie idziemy do pracy. Planuję wylegiwanie w łóżku, (choć coś po kościach przelatuje).

W ogóle gdyby więcej było nas takich jak na naszym dogomaniackim "zlocie" to świat byłby lepszy :)

No właśnie ja też nie rozumiem, wyświetlają mi się wątki w dziwnej kolejności, na niektórych widzę, że ktoś coś pisał, na innych nie, nic nie rozumiem...

2 godziny temu, Nutusia napisał:

Domyślam się, że dziewczynki odetchnęły z ulgą po powrocie do siebie :)

Nam zawsze jest bardzo, bardzo miło Was gościć. Teraz nie będziemy się dłuuuuugo widzieć :( Ale należą się Wam "zmiany" jak psu... micha! :D

Nowe dogo? Trudno - ważne, że w ogóle jest! Tym razem przynajmniej rewolucja na coś się przydała - mogą się wreszcie zalogować nowe osoby :D

Jasne, że dobrze, że nowe osoby mogą się zalogować, ale jednak mogłoby być to wszystko bardziej nam przyjazne...

Nie będziemy się długo widzieć, ale zawsze możemy się słyszeć! :)

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam, znalazłam hurrraaaaaaaaa. Witam Noworocznie i pozdrawiam obie odpoczywające po wojażach dziewczynki.

Bardzo się cieszę, że spotkałysmy się u Nutusi.

Musze się przyznać, że na wątku Imci wstawiłam kilka zdjęć z Zosią przytulającą małe czarne stworzonko. Mattilu mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Ale tak szczerze mówiąc, to nie wierzyłam, że w tej nowej dogowej rzeczywistości nie uda mi się wstawić zdjęć. A tu niespodzianka :)

Link to comment
Share on other sites

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :)

11 godzin temu, DoPi napisał:

dobrze, że wróciliście szczęśliwie :) też nie bardzo mogę ogarnąć nowe dogo. O co chodzi z tym otrzymywaniem powiadomień za każdym razem jak wchodzę na jakiś wątek? Mattilu rozpracowałaś to może? [...]

Można zrezygnować z tych powiadomień, trzeba wejść w obserwowaną zawartość odznaczyć te wątki z których nie chcesz dostawać powiadomień (za pomocą kwadracików po prawej stronie) i na dole powinie  Ci się wyświetlić taki ciemny pasek z trzema symbolami i informacją ile wątków zaznaczyłaś. Potem klikasz na tym ciemnym pasku symbol dzwoneczka i odznaczasz opcję "nie wysyłaj powiadomień". Ja tak zrobiłam i już nie przychodzą :)

5 godzin temu, Nutusia napisał:

Ooooooo.... to się spodziewaj telefonu ode mnie w sprawie instrukcji! ;)

A jeszcze gdyby tak mi ktoś objaśnił jak, wchodząc na wątek, trafiać od razu na pierwszy nieprzeczytany post, a nie na pierwszą stronę - będę dźwięczna :)

35 minut temu, AMIGA napisał:

Spodziewam się w takim razie :)

Ja też czekam, aż ktoś mi wyjaśni jak trafiac na koniec wątku, a nie na początek. I jak z dołu strony szybko móc wrócić na górę bez używania "wajchy" z boku

Tego niestety też nie wiem ale jakby ktoś się dowiedział to chętnie się skorzystam ;)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nutusia napisał:

Ooooooo.... to się spodziewaj telefonu ode mnie w sprawie instrukcji! ;)

A jeszcze gdyby tak mi ktoś objaśnił jak, wchodząc na wątek, trafiać od razu na pierwszy nieprzeczytany post, a nie na pierwszą stronę - będę dźwięczna :)

Mam, znalazłam! Pod napisem Dogomania w lewym górnym rogu znajdują się dwa przyciski - Przeglądaj oraz Aktywność. Po najechaniu na Aktywność wyświetli nam się w poziomie menu. Klikamy na Moje kanały aktywności i rozwija nam się kolejne menu, o takie:

Zrzut%252520ekranu%2525202016-01-5%25252

Tutaj trzeba wybrać Zawartość którą obserwuję i wyświetlą nam się w kolejności od najnowszych do najstarszych posty na śledzonych przez nas wątkach. Po kliknięciu w tytuł wybranego wątku przenosi nas bezpośrednio do najnowszego postu w tym temacie.

A już się zaczęłam bać, że nie ma takiej możliwości ;)

Link to comment
Share on other sites

Marusiu O. super, że to odkryłaś. Ja wcześniej też tam próbowałam wchodzić, nic mi się nie wyświetlało. Jest lepiej:) Ale miałabym pełnię szczęścia, gdyby powróciły ikonki. Bo teraz nawet jak klikam dwukropek z nawiasem to nie pojawia się uśmieszek :(

Link to comment
Share on other sites

O ‎5‎.‎1‎.‎2016o16:36, AMIGA napisał:

Znalazłam, znalazłam hurrraaaaaaaaa. Witam Noworocznie i pozdrawiam obie odpoczywające po wojażach dziewczynki.

Bardzo się cieszę, że spotkałysmy się u Nutusi.

Musze się przyznać, że na wątku Imci wstawiłam kilka zdjęć z Zosią przytulającą małe czarne stworzonko. Mattilu mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Ale tak szczerze mówiąc, to nie wierzyłam, że w tej nowej dogowej rzeczywistości nie uda mi się wstawić zdjęć. A tu niespodzianka :)

Wcale a wcale nie mam Ci za złe Amigo :)

A co do zmian na dogomanii, to mogę tylko powiedzieć, że jak klikam na obserwowaną zawartość w Aktywności, to owszem, pojawiają mi się najnowsze posty ale tylko z niektórych wątków, nie ze wszystkich przeze mnie obserwowanych, a jak wchodzę w Ustwawienia i oglądam obserwowaną zawartość to i tak nie pokazują mi się wszystkie moje wątki. Jak już gdzieś pisałam, dalej nie mogę odnaleźć ani wątku malagosowej Amisi ani konfirmowej Lerki :(

 

Dziś mykamy do Paryża na 3 dni ze Stefano - Jędrek zostaje głową domu...Trochę mi łyso, jak wszystko organizowałam w październiku to mi się wydawało to super pomysłem, a teraz już jakby nie :( To był nasz wspólny prezent na Gwiazdkę - uzgodniony z Zosią i Jędrkiem. Ale teraz Zosik popłakuje a mi łyso i już.

 

Pola spała z Zosią przez kilka godzin - potem Stefano wyjął ją z łóżka Zosi, które jest nad biurkiem - baliśmy się, żeby Pola w nocy nie zdecydowała się z niego wyskoczyć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...