Jump to content
Dogomania

Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jola_li']A dzieci mają sześcioro; ostatnie chyba z kwietnia. Nie wiem po co im te psy - i tak nie mają dla nich serca.[/QUOTE]

Dobrze by bylo zeby ktos tam zagladal i pilnowal czy znowu jakiegos pieska nie maja. Moze jest tam jakas fundacja zeby mogli im to wybic z glowy. Niech sie dziecmi zajmuja !

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam. I, jak mogę, to dokarmiam starszego pieska, który jest tam od lat.
Fundacji żadnej nie ma w okolicy. Najbliższy przystanek autobusowy jest 9 km stamtąd. We wsi 6 gospodarstw.
Bida z nędzą. Od czasu jak tam jeździmy - 12 lat - 2 facetów popełniło samobójstwo, a jeden zapił się na śmierć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Zaglądam. I, jak mogę, to dokarmiam starszego pieska, który jest tam od lat.
Fundacji żadnej nie ma w okolicy. Najbliższy przystanek autobusowy jest 9 km stamtąd. We wsi 6 gospodarstw.
Bida z nędzą. Od czasu jak tam jeździmy - 12 lat - 2 facetów popełniło samobójstwo, a jeden zapił się na śmierć.[/QUOTE]

Okropna okolica i dla ludzi i dla zwierzat .

Link to comment
Share on other sites

Z tymi samobójstwami we wsiach to jakieś okropieństwo, w naszej okolicy przynajmniej raz, a czasem i dwa razy w roku ktoś się wiesza - najczęściej mężczyźni i to dość młodzi. W tym roku też były już dwa takie przypadki.

A Hopeczka skacze do góry i szuka domku żeby można było następnej biedzie pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Nio... do Ovki to ona jest podobna z szorpatości i niesymetrycznych ucholi oraz z umaszczenia. Poza tym jest o wiele mniejsza i ma o wiele dłuższe (i proste :eviltong:) łapinki. Na szczęście charakterek ma trochę... lepszy ;)
Wczoraj ją ważyłam na wadze łazienkowej - po kolacji ważyła niespełna 5,5 kg. Stawianie michy na podłodze to zdecydowanie najwspanialsze momenty każdego dnia. Wciąga nosem i... merda przy tym nieustannie ogonkiem :) Jak tylko jedzenie się skończy, nie wyliże porządnie miseczki, tylko leci sprawdzać czy innym też już nic nie zostało!
Przytulak z niej wielki - potrafi zasnąć w komicznych pozycjach - np. prawie pionowo na fotelu (choć do póz Lilciowych jej jeszcze daleko :evil_lol:)
Aha, i wczoraj... obszczekała samą siebie - tzn. swoje odbicie w lustrze!:cool3: Poza tym jest naprawdę ciuchutka. To już Gapcia więcej szczeka niż Hopka:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

... czytam :))))))))))))))))))))) i po prostu się uśmiecham... w takiej chwili baaaaaardzo żałuję ,że nie mieszkam w jakimś ogromnym domu.... przecież wiecie :) co mam na myśli :).....
... jest bazarek na Antrę ,może coś znajdziecie dla siebie ..[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232394-Bazarek-na-jamniczk%C4%99-Antr%C4%99-Do-25-09-do-22-ZAPRASZAMY-%29?p=19684699#post19684699"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post19684699[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nio... do Ovki to ona jest podobna z szorpatości i niesymetrycznych ucholi oraz z umaszczenia. Poza tym jest o wiele mniejsza i ma o wiele dłuższe (i proste :eviltong:) łapinki. Na szczęście charakterek ma trochę... lepszy ;)
Wczoraj ją ważyłam na wadze łazienkowej - po kolacji ważyła niespełna 5,5 kg. Stawianie michy na podłodze to zdecydowanie najwspanialsze momenty każdego dnia. Wciąga nosem i... merda przy tym nieustannie ogonkiem :) Jak tylko jedzenie się skończy, nie wyliże porządnie miseczki, tylko leci sprawdzać czy innym też już nic nie zostało!
Przytulak z niej wielki - potrafi zasnąć w komicznych pozycjach - np. prawie pionowo na fotelu (choć do póz Lilciowych jej jeszcze daleko :evil_lol:)
Aha, i wczoraj... obszczekała samą siebie - tzn. swoje odbicie w lustrze!:cool3: Poza tym jest naprawdę ciuchutka. To już Gapcia więcej szczeka niż Hopka:crazyeye:[/QUOTE]

Ciocia! No! mam krzywe nogi - fakt, ale to na mnie mówią Jaworowicz:eviltong:, a charakter mam ponoć coraz lepszy:razz: Zważaj zatem na słowa, bo Gusiaka znasz - w mojej obronie gotowa na wszystko :mad:
Ovo:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Wczoraj ją ważyłam na wadze łazienkowej - po kolacji ważyła niespełna 5,5 kg. [/QUOTE]
Okurcze! Kawał psa :)!
[QUOTE]Stawianie michy na podłodze to zdecydowanie najwspanialsze momenty każdego dnia. Wciąga nosem i... merda przy tym nieustannie ogonkiem :) Jak tylko jedzenie się skończy, nie wyliże porządnie miseczki, tylko leci sprawdzać czy innym też już nic nie zostało! [/QUOTE]
Ja też bym sprawdzała jakbym znała tylko suchy chleb i obierki :(...
[QUOTE]Przytulak z niej wielki - potrafi zasnąć w komicznych pozycjach - np. prawie pionowo na fotelu (choć do póz Lilciowych jej jeszcze daleko :evil_lol:) Aha, i wczoraj... obszczekała samą siebie - tzn. swoje odbicie w lustrze!:cool3: Poza tym jest naprawdę ciuchutka. To już Gapcia więcej szczeka niż Hopka:crazyeye:[/QUOTE]
Kochana psinka :)!
Jeszcze tylko kochający dom potrzebny i - nic więcej :).

[quote name='Nutusia']Wystarczy, że się zawoła "Hopka" i gdzie by nie była, w sekundzie ląduje na... kolanach [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]
Jak ja lubię takie wieści :)! Dziękuję po stokroć, że dzięki Tobie ma kolanka do wskakiwania :).

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co - cała przyjemność Hopsania po naszej stronie ;)
Co do suchego chleba... to i tym nie gardzi, choć dostaje teraz lepsze. Z wielkim apetytem wcięła wczoraj ususzoną przylepeczkę i patrzyła czy nie mam drugiej. W ogóle każdy ruch w stronę kuchni, lodówki w kotłowni, a nawet w stronę własnych ust - to wzrok pełen... nadziei...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...