Jump to content
Dogomania

Kochany, energiczny SZCZENIAK NA WÓZKU SZUKA DOMU STAŁEGO!!!


Avaloth

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

[quote name='Avaloth']No proszę, jaka zdolniacha z Rubincia :loveu:

ewab nie trzeba jakiejś kasy na coś?[/QUOTE]
Trzeba zamówić nowy wózek. Ten aktualnie użytkowany to porażka. Żeby nie uszkadzać jajec jeździł w pampersie. Ale teraz otarła go poprzeczka nad grzbietem. Tu nawet pampers go nie chroni. Ta poprzeczka jest nieruchoma, więc wkładanie Rubika do wózka to istna akrobatyka.
Ja bardzo nieśmiało chciałam prosić o mercedesa dla Rubika [URL]http://eddieswheels.com/[/URL]. Nie wiem jaki jest stan kasy chłopaka, ale myślę, że warto zainwestować w porządny, wygodny sprzęt, który nie będzie powodował problemów i będzie służył przez lata.

Link to comment
Share on other sites

Ewab, przejęłaś w całości utrzymanie Rubika, nie wzięłaś praktycznie ani grosza za jedzonko, weterynarza i wszelakie potrzebne dla Rubisia rzeczy (np. pampersy) dzięki czemu Rubiś ma naprawdę spoooooro pieniążków na koncie. Wydaje mi się, że nie ma co dziewczyny oszczędzać tylko trzeba wreszcie zamówić Rubisiowi porządny wózek, który będzie mu służył wiele lat, bo na szczęście finanse na to są :)

Link to comment
Share on other sites

Wobec tego pomierzymy Rubisiątko i poproszę pollypolly, żeby zamówiła pojazd.

Wczoraj byliśmy u weta, który wygolił chłopakowi plecy. Dopiero wtedy zobaczyliśmy jak bardzo jest poraniony:(. Pewnie nie doszłoby do tego, gdyby jego czucie było ok, ale to i tak żadne pocieszenie:angryy:.

Link to comment
Share on other sites

ja swoj (dla Ady, teraz sluzy innym psiakom) kupowalam tu: wozekdlapsa.pl, bardzo zwrotny i szybko zrobiony
polecam

[quote name='ewab']Trzeba zamówić nowy wózek. Ten aktualnie użytkowany to porażka. Żeby nie uszkadzać jajec jeździł w pampersie. Ale teraz otarła go poprzeczka nad grzbietem. Tu nawet pampers go nie chroni. Ta poprzeczka jest nieruchoma, więc wkładanie Rubika do wózka to istna akrobatyka.
Ja bardzo nieśmiało chciałam prosić o mercedesa dla Rubika [URL]http://eddieswheels.com/[/URL]. Nie wiem jaki jest stan kasy chłopaka, ale myślę, że warto zainwestować w porządny, wygodny sprzęt, który nie będzie powodował problemów i będzie służył przez lata.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Kolejny bazar, po połowie na ŚToZ i kielecką ekipę:smile: Zapraszam!

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245818-Wielka-letnia-wyprzeda%C5%BC%21Ciuchy-buty-paski-dywaniki%21Na-%C5%9Atoz-i-Kielce%21Do-12-07-godz-22%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-07-godz-22%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Paula mam filmik i nawet nie mam go kiedy wysłać do Rudzi:oops:.
Rubik zdrowy, pomierzony, ale wózek jeszcze nie zamówiony.
Ale za to, w październiku chiba, Rubiś będzie mógł się pochwalić mini filmikiem o sobie:). Na razie trwa zbieranie "dokumentacji".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Paula mam filmik i nawet nie mam go kiedy wysłać do Rudzi:oops:.
Rubik zdrowy, pomierzony, ale wózek jeszcze nie zamówiony.
Ale za to, w październiku chiba, Rubiś będzie mógł się pochwalić mini filmikiem o sobie:). Na razie trwa zbieranie "dokumentacji".[/QUOTE]


Spokojnie czekamy , nikt chyba teraz nie ma czasu na nic , jakies szaleństwo ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Paula mam filmik i nawet nie mam go kiedy wysłać do Rudzi:oops:.
Rubik zdrowy, pomierzony, ale wózek jeszcze nie zamówiony.
Ale za to, w październiku chiba, Rubiś będzie mógł się pochwalić mini filmikiem o sobie:). Na razie trwa zbieranie "dokumentacji".[/QUOTE]
A czemu nie zamówiony jest wózeczek?Chyba ważniejszy jest komfort i zdrowie malucha,niż filmik?Nie rozumiem!Dziwne jest to,że tak długo zwlekasz z zamówieniem wózka!Już raz udowodniłaś swój błąd,narażając Rubika na niepotrzebne cierpienie ,bo lipny wózek był do bani i pies sobie otarł worek mosznowyi.A teraz znowu film jest ważniejszy. Proszę o wyjaśnienia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...