Jump to content
Dogomania

Omega - połamana czołgała się szukając pomocy teraz szczęśliwa w nowym domku!


antiocha

Recommended Posts

[quote name='Anja2201']Przelałam 20 zł , więcej nie dam rady , przepraszam .[/QUOTE]

Jakie przepraszam? Omega i my wszyscy jesteśmy baaardzo wdzięczni i dziękujemy!

Jakby nie Wy wszyscy, pomoc takim psiakom jak ona, gdzie leczenie już na starcie jest bardzo kosztowne i mimo BDT i wspaniałej opieki przewyższa możliwości finansowe większości z nas... Te psiaki nie miałyby szansy na nic, a tak z doświadczenia wiemy, że przecież się da pomóc! Że wdzięczność i miłość tego stworzenia jest bezcenna!

Nikt nie jest w stanie samodzielnie wpłacić kwoty, która pokryje koszty leczenie Omegi, jednak wspólnymi siłami, dodając złotówkę do złotówki, musi nam się to udać!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anja2201 Omega jest króciutko pod naszą opieką, w weekendy banki nie przeksięgowują wpłat. Także spokojnie, będziemy na bieżąco informować o pieniążkach jakie zostały zaksięgowane na naszym koncie i wydatkach weterynaryjnych.

Póki co wizyta wstępna nie należała do najdroższych ale niestety wszystko przed nami... Zrobimy wszystko aby Omega stanęła samodzielnie na swoich 4 łapkach!

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/282124_465432273487785_1803516873_n.jpg[/IMG][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/391746_465445680153111_1640231488_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='antiocha']Anja2201 Omega jest króciutko pod naszą opieką, w weekendy banki nie przeksięgowują wpłat. Także spokojnie, będziemy na bieżąco informować o pieniążkach jakie zostały zaksięgowane na naszym koncie i wydatkach weterynaryjnych.

Póki co wizyta wstępna nie należała do najdroższych ale niestety wszystko przed nami... Zrobimy wszystko aby Omega stanęła samodzielnie na swoich 4 łapkach!

[/QUOTE]

Ale mi nie chodziło o wpłaty tylko deklaracje , tak kombinuje co zrobić ,żeby było ich jak najwięcej :)

Link to comment
Share on other sites

A taką piekną kosteczkę Omega dzisiaj dostała od Pani Izy:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/62001_466198820077797_832989974_n.jpg[/IMG]

A tu odpoczynek z przyjacielem ;)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/150361_466198500077829_1227187668_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A jak ze zwieraczami Omegi? Czy nie ma problemu z trzymaniem tego i owego? Rozumiem, że podkłady są na wypadek gdyby nie było akurat możliwości wyniesienia jej np. pod nieobecność Ludziów z DT?
W której lecznicy będzie operowana? Czy nie udałoby się zapytać weterynarza czy nie zrobiłby zabiegu licząc same koszty zużytych materiałów? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamaandzi']A jak ze zwieraczami Omegi? Czy nie ma problemu z trzymaniem tego i owego? Rozumiem, że podkłady są na wypadek gdyby nie było akurat możliwości wyniesienia jej np. pod nieobecność Ludziów z DT?
W której lecznicy będzie operowana? Czy nie udałoby się zapytać weterynarza czy nie zrobiłby zabiegu licząc same koszty zużytych materiałów? :roll:[/QUOTE]

Jeśli ma potrzebę to popiskuje, poza tym wynoszę ją co 2 godziny, jak jest ładnie to sobie po 30 minut leży na trawce :) Nie robi pod siebie. Zdarzyło się tak w samochodzie i w domu pierwszej nocy - wtedy strasznie lamentuje... Podkłady dawałam jej przez pierwsze dwa dni, na wszelki wypadek. Poza tym być może przydadzą się po operacji. Co do kosztów u weta, to już nie ja się będę wypowiadać ;) ja tylko dałam DT :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...