Jump to content
Dogomania

Mała, lekko zakręcona pekinka - ŚWINKA


szuwar

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szuwar']No i mam zasiane spore ziarno niepokoju. Byłam wczoraj u Świniaka... zastałam pusty, ciemny dom. I zero kontaktu. Nie odbierają telefonu. Dziwne, przecież chyba nie zapomnieli, że się umówili...[/QUOTE]

No tak, zabiła i zeżarła ich zwłoki... Może by policji zgłosić, zanim odór zwabi sąsiadów?

Link to comment
Share on other sites

No coś Ty, jak zeżarła to nie będzie odoru...

Pani utopiła swój telefon tracąc podobno w ten sposób kontakt do mnie. Musiała w niedzielę koniecznie wyjść i nie miała mi jak o tym powiedzieć. Powiedzmy, że uwierzyłam... Zweryfikuję wszystko dopiero w weekend. Jakoś mi nie idzie odwiedzanie Świnki, ale przyznam wam szczerze, że delektuję się spokojem i równowagą w swym domu. Obiecałam sobie, że już zadnych więcej sikających w chacie piesków. Niby mało tego było, a jakoś tak czuć różnicę. Nawet sobie dywan kupiłam i po raz pierwszy od lat jest mi ciepło w nogi.

Link to comment
Share on other sites

W sumie nie ma się co dalej oszukiwać - Świnka już do nas nie wróci :-(

Państwo są w niej zakochani, traktuja ją jak rozkapryszone dziecko, są totalnie niekonsekwentni i z czułościa zachwycają się jej napadami. Dziwni są.
Kontakt z nimi mam fajny i złożyli obietnicę, że jakby cokolwiek się stało Świnia wróci do mnie. Ja osobiście jestem spokojna o jej los. Oni mi się bardzo podobają i nie mam się do czego przyczepić. Świnia nie jest tam zabawką dla dzieci... ona jest ozdobą kanapy. I chyba czuje się dobrze w tej roli. Poprsiłam pania o zdjęcia i obiecała, że będzie regularnie podsyłać.

Link to comment
Share on other sites

Ranyyy, na wątku pekińczyków zobaczyłam właśnie zestaw - stara pekinka w kojcu ze stara ratlerką. Dobrze, że jestem twarda jak skała...

Edit: Zdjęcia pinczera rozłożyły mnie na łopatki...
[url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1256&Itemid=7[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie będę nic przygarniać. Wystarczy mi własnego zwierzyńca, a poza tym dogomania mnie tak irytuje, że aż nie mogę tu zaglądać. Już nawet nie chodzi o ludzi, ale samo forum zeszło jak dla mnie totalnie "na psy". Milion reklam lata, nie można się zalogować, nie można nic wyszukać... Żenada.
A w końcu jakbym przygarnęła kolejnego potwora to musiałabym gdzieś o nim pisać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...