Jump to content
Dogomania

Mała, lekko zakręcona pekinka - ŚWINKA


szuwar

Recommended Posts

Świnka zdecydowanie nie wybiera się na tamten świat. Zrobiłam jej jakis czas temu badania krwi i wyniki ma świetne.

Jęzorkowi bardzo współczuję. Nie miałam najmniejszego pomysłu co można zrobić, zeby mu poprawić byt na ostatek życia. Nie mam nawyku wstawiania banerków, a jak już jakiś pobiorę to z zawsze usuwam z powodu odejścia psa. Tylko Czartek zdązył pójść do domu. Chyba przestanę typować następców...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Króliki wpylają własne kupy i żyją - to się nazywa koprofagia. Taki cykl zamknięty.
Nie wiem, może miałam w życiu wyjątkowego farta, ale zawsze miałam do czynienia z sympatycznymi pekinami. Moja nieodżałowanej pamięci Majunia chętnie z nimi się bawiła i z daleka leciała merdając od ucha do ucha, gdy tylko zobaczyła sylwetke takiego psa. Madzia tez z małymi pieskami się wącha, a dużych się boi.
Ciasnoty serca nie zarzuciłby mi nikt, kto widział, jak odżyła i rozkwitła w moich rękach uratowana z pseudohodowli, zaniedbana i bojąca się własnego cienia cavalierka (w typie rasy oczywiście). Chętnie przygarnęłabym wszystkie psy, ale warunki i styl życia mam takie, jakie mam.

Link to comment
Share on other sites

ja wiedziałam, że będzie foch. Naprawdę niepotrzebnie bierzesz sobie do serca - nie był to przytyk do Ciebie. Był to przytyk, który kiedyś usłyszałam pod własnym adresem :)
Osobiście uważam, że psy należy trzymać po 1 sztuce na raz - inaczej czują się źle, gdyż bardzo trudno sprawiedliwie głaskać po równo no i zazwyczaj tylko jeden naraz może siedzieć na kolanach. A są takie, które na kolana wcale się nie mieszczą, a rywal tak, i wtedy mamy dramat. Przynajmniej u mnie tak było, wiem, że nigdy więcej swojej bestii nie zafunduję takiego stresu. Wystaczy, że mu dziecko urodziłam i hoduję nad jego głową ;) Tak sobie myślę, że ten mój pies jest naprawdę ze mną biedny... Brązowa, przyjeżdżaj na PA i zabieraj z patologii...

Link to comment
Share on other sites

Żaden tam foch, po prostu nie lubie takich okrężnych aluzji. Natomiast tak już mam, że lubię małe pieski i spośród tych, którymi "z doskoku" opiekuje się w naszym schronisku, najbardziej zapadły mi w serce dwie pinczerki. A tego puszystego maleństwa mi zal i gdybym mogła mieć więcej niż 1 na raz - wzięłabym ją. Ale teraz rzeczywiście może w sercu zrobiło mi się ciasno, bo Madzia szczelnie je wypełniła. Urządza może Szuwar dla niej jakiś bazarek? Podesłałabym parę fantów.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Gametą - jeden dom na jednego psa. Owczarzyca wprawdzie na kolana się nie pcha, ale o zabawę jest strasznie zazdrosna. A Świnka w tym temacie się by chętnie rozkręciła - morduje pluszaki, kapcie, a nawet wzięła się za piłeczki. Tuba oddała jej wszystko - miskę, kanapę, dywan, moje kolana... ale piłki nie potrafi. Widzę rozpacz w oczach mego psa, że to coś się bawi jej rzeczami i niestety muszę Świniakowi przerywać te fajne chwile.

Link to comment
Share on other sites

Super pomysł! Podeślijcie mi swoje adresy na PW to jednej z Was podeślę prezencik. Oczywiście wpierw pojedzie do Gamety, żeby zaczep zamontowała. Koszyczek nawet mam taki odpowiedni i czerwoną kokardkę też. Tylko jakoś tak trudno mi będzie wybrać, kogo obdarować... może losowanie zrobię? A może pozbieram w okolicy jeszcze parę pekinów. Ehh, tylko żebym zdążyła przed świetami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szuwar']A właśnie na pekińczykach w potrzebie Lika wstawiła kapcia do pary!!!!! W sumie blisko jest... Gameta, może weźmiesz do siebie, co?[/QUOTE]

Tak ale tylko jeśli jest to niekastrowany samiec a Ty mi dasz Świnię - ja chce sceniacki !!! Sceniacki będzie łatwiej wieszać na choince i więcej się zmieści :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...