Jump to content
Dogomania

Mała, lekko zakręcona pekinka - ŚWINKA


szuwar

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='arabiansaneta']Niebieski lis też nie jest normalnie niebieski, a są koty niebieskie rosyjskie.[/QUOTE]

O lisach niebieskich nie wiedziałam.

Ale za to, dziecięciem będąc, miałam psa rasy: kerry BLUE terrier.
Jako, że było to jedyne w moim życiu papierowe stworzenie, w rodowodzie pysznili się przodkowie w kolorach [I]"grafitowych"[/I] lub [I]"niebieskich"[/I].
Moja sucz wyłamała się z tej konwencji i wybarwiła na kolor jasnoszary, za co brutalnie, acz regularnie obniżano jej ocenę.
A ponieważ rasa ta była jakiś czas temu dość popularna, na ringu paradowalo np. 7-8 czarnych psów, dumnie opisywanych jako [I]"grafitowe"[/I] oraz moja niemal biała suka, ktorej na otarcie łez wpisywali: [I]"srebrna".[/I]

A potem sucz popełniła mezalians z pudlem, który mieszkał piętro nizej, i w ten sposób skończyła się moja przygoda z papierami oraz z kolorem BLUE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']szuwar - co prawda NIE JEST to Kot Niebieski, ino Kot Szary - ale za to ma przepięknie zakomponowane oczy pod kolor fug na kafelkach.
i to go ratuje.[/QUOTE]

Widzisz Kinga, jak już raz człowiekowi próżność namiesza w głowie to i kolory spostrzega inaczej. Kot jest NIEBIESKI, bo tak mu w papierach wpisali i tyle. Choćby był nawet różowy to za tę kasę, którą wydałam kiedyś na kota do końca życia będę uważać, że TO jest właśnie NIEBIESKI odcień. A oczy ma SELEDYNOWE ;)

[quote name='gameta']Jaaaaaaaaaakiiiiiii KoooooooooooooT!!! Normalnie przepiękne stworzenie!!! Próżność ma mi podpowiada, że TAKIEGO kota mogłabym mieć (gdybym oczywiście do reszty zwariowała i upadła na głowę i zechciała mieć kota, jakiegokolwiek kota) Istne cuuuuuuuudo :)[/QUOTE]

I właśnie kiedyś złamałam w ten sposób wszelkie swoje zasady i stałam się posiadaczką kota. Ten ma szczęście, bo oprócz rodowodu i koloru ma naprawdę rewelacyjny charakter. Nawet udało mu się zmienić moją opinię o kotach - do czasu aż wprowadziła się czarna...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...