Jump to content
Dogomania

Pufka- młodziutka kotka szuka gospodarstwa. Znalazła :))


kinia098

Recommended Posts

[SIZE=2]Pufka, to około 3-4 miesięczna kicia.[/SIZE]
[SIZE=2]Jest już odrobaczona, a przed adopcją zostanie odrobaczona ponownie i odpchlona.[/SIZE]
[SIZE=2]Dogaduje się z innymi kotami oraz psami.[/SIZE]
[SIZE=2]Z racji tego, że kotka nie potrafi korzystać z kuwety i ewidentnie brakuje jej woloności- szukam dla niej bezpiecznego miejsca gdzieś na gospodarstwie, lub u kogoś w ogródku. Chcę, żeby było to miejsce oddalone od ulicy. Nie oddam kotki na gospodarstwo, gdzie jej zadaniem będzie tylko łapanie mysz, a w zamian za to dostanie miskę mleka. Szukam odpowiedzialnych ludzi, którzy wysterylizują ją i będą odrobaczać oraz leczyć w razie potrzeby. [/SIZE]
[SIZE=2]Kotka jest oswojona, ale potrzebuje po prostu wolności. [/SIZE]


[SIZE=2]Przed adopcją kotki chciałabym zobaczyć, w jakich warunkach będzie mieszkała.[/SIZE]
[SIZE=2]Wymagam też podpisania umowu z właścicielami, mającą na celu zobowiazanie się przez nowego właściciela do wysterylizowania kotki i zapewnienia jej odpowiednich warunków.[/SIZE]


[SIZE=2]Kicia przebywa w Darłowie, ale mozliwy jest dowóz do innych miejscowości. [/SIZE]


[SIZE=2]Może właśnie ty szukasz przydomowego przyjaciela ?[/SIZE]


[SIZE=2]Tel: 510 538 560[/SIZE]

[SIZE=2]Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296721_411220035598206_1997334327_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/418919_411589562227920_2010648507_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/262276_411589538894589_167974451_n.jpg[/IMG]

[/SIZE]

Edited by kinia098
Link to comment
Share on other sites

Miałam w domu już wiele kotów i wiem, że niektóre troszkę później łapią kuwetę.
Ale u kotki jest bez zmian. Zasikała i za... nam już łazienkę. Wkładałam do kuwety podkłąd ale nic. Nie wiem już, co jeszcze mam robić. Nie mogę trzymać w domu kota, który brudzi w mieszkaniu, bo reszta domowników się na to nie zgadza.... Kotka musi jak najszybciej znaleźć dla siebie miejsce :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']taki młody kot powinien bez problemu nauczyć się korzystania z kuwety. Może to kwestia rodzaju żwirku, rodzaju kuwety albo może zapachu innych kotów jeżeli je masz.[/QUOTE]

Ma osobną kuwetę- nic z tego. Jak była jeszcze dzika, to mieszkała w dużej klatce jak na królika miniaturkę. Nawet tam załatwiała się w posłanie, a nie w kuwetę. Miałam i młode i dorosłe koty z ulicy i owszem, to normalne, że na początku zdarzyło im się narobić poza kuwetę. Ale Pufka ewidentnie nie chce robić do kuwety i koniec.

Link to comment
Share on other sites

wg mnie to tylko kwestia czasu, przecież koty instynktownie szukają miejsca, gdzie mogą zakopać odchody. To niemożliwe żeby się w końcu nie nauczyła, ja bym spróbowała na twoim miejscu wsadzania jej do kuwety co jakiś czas, możesz sama grzebać też w żwirku żeby jej pokazać o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']wg mnie to tylko kwestia czasu, przecież koty instynktownie szukają miejsca, gdzie mogą zakopać odchody. To niemożliwe żeby się w końcu nie nauczyła, ja bym spróbowała na twoim miejscu wsadzania jej do kuwety co jakiś czas, możesz sama grzebać też w żwirku żeby jej pokazać o co chodzi.[/QUOTE]
Wsadzałam, grzebałam łapką, niestety... :/

Link to comment
Share on other sites

Planowany jest transport z Darłowa do Warszawy na środę

Mamy kilka dni na zorganizowanie transportu. Moze do tego czasu ktoś zakocha się jeszcze w Pufce i zechce ją przygarnąć do domu z ogrodem lub chociaż na gospodarstwo ? Oczywiście inne miejscowości po drodze do Warszawy też są brane pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...