Jump to content
Dogomania

Już nie mam siły. . .


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juz podaje namiary na pw. Przepraszam, pewnie nie zauwazylam postu.

Kiedys jak byłam u Evity, robiła zdjęcia i pamietam, ze nie chciałam, ale cos tam cykała. Moze ma jakies względnie możliwe. Zaraz do niej zadzwonie.
Jesli nie, to Randa zrobi, albo Sylwia1982, bo ma do mnie przyjechac. Jednak dopiero w niedziele, bo do soboty ja w rozjazdach bede.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Konto mam!! Tylko pytam na jakie wolisz!! Przepraszam za zamieszanie.

Czekam zatem na zdjęcia :loveu:[/QUOTE]
Podałam i konto i adres i raczej na prywatne, bo Kastor moze zakupic karme, oplacic fakture, a potrzeba troche grosza. Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Ja juz jestem przygotowana na telefon syna WisnaA. Rzeczy jako-tako spakowane.

[B]Pipi[/B] - mam jeden dylemat. Mam kołdrę. Ale koleżanka, która mi ja dała, nie uprzedziła, że któraś z jej kocic musiała nasikac na kołdrę. Widac to i czuć, niestety. Podejrzewam, że można to uprać, ale troche mi głupio przekazywac Tobie taką rzecz. Napisz, proszę, jaka jest Twoja decyzja.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku, przeciez u mnie tez sie zdarza, ze nasikają. Ja piore wszystkie kołdry, ktore nadaja sie do prania, to znaczy wejdą do pralki. Te ktore mam starego typu, po prostu zmieniam tylko nawleczki. Wsadz do worka foliowego zeby nie bylo czuc za bardzo i oczywiscie podaj.
Bardzo Ci za wszystko dziekuje.
Kochani jestescie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za podanie namiarów - poszedł przelew na Farmera operację, pod koniec miesiąca (po pensji) zamówię karmę.

Mysza1, Pipi mi odpisała, że nie dysponuje większymi fotkami Farmera. Jak myślisz, z tym ogłoszeniem na fb dałoby radę z tymi fotkami, co są?

Link to comment
Share on other sites

Pipi, czyli podsumowując

- pinczerkowate szczeniaki z Popław - 2 jada na DT w Warszawie, 1 DT w Białymstoku, 1 jedzie do Ani, [B]zostaje 1 bez DT[/B]
- drugie szczeniaki z Popław- zostały 2- 1 DT w Warszawie, drugi jedzie do Ani
- szczeniaki z Godzieb- cała 4 jedzie na DT do Warszawy?

A co z mamusiami? Te dwie z Popław już wysterylizowane, a ta z Godzieb? Któraś będzie szukała domu czy to takie raczej dzikuski nieadopcyjne...?

Jestem w szoku, że tak szybko udało się opanować sytuację :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']
Kiedys jak byłam u Evity, robiła zdjęcia i pamietam, ze nie chciałam, ale cos tam cykała. Moze ma jakies względnie możliwe. Zaraz do niej zadzwonie.
Jesli nie, to Randa zrobi, albo Sylwia1982, bo ma do mnie przyjechac. Jednak dopiero w niedziele, bo do soboty ja w rozjazdach bede.[/QUOTE]
Te fotki, o których pisze Pipi były wstawione na jej głównym wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/133467-JEDNO-SERCE-NIE-DA-RADY-!-Serce-Pipi-i-podopieczni-w-potrzebie!!!-%28Posty-inf-1-6%29/page230[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/133467-JEDNO-SERCE-NIE-DA-RADY-!-Serce-Pipi-i-podopieczni-w-potrzebie!!!-%28Posty-inf-1-6%29/page231[/url]

Dziewczyny- pomysł z wydarzeniem na FB jest super. Myślę, że dzięki temu mogłoby się zebrać trochę środków na operację Farmera.
P.S. Przelałam wczoraj grosz dla Farmera. Mam nadzieję, że uda się zebrać całą kwotę i Farmer nie będzie musiał już tak cierpieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']moze ja w czyms pomogę[/QUOTE]

Moze na bazarki zajrzysz ,już bedzie pomoc.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232375-Ponad-40-kartek-na-rózne-okazjei-3-zeszyty-na-przepisy-rękodzieło[/URL]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232273-Dołożona-piąta-i-ostatnia-)-dla-maluszków-u-Pipi-do-18-09-do-20-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Jutro kończy się bazarek z obrazkami, będą wpłaty :-0

Czy ktos ma link do reportażu o którym pisała Patmol?[/QUOTE]

mam do Współczesnej [URL]http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=GW&Date=20120325&Category=GALERIA01&ArtNo=325009999&Ref=PH[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Dziękuję za podanie namiarów - poszedł przelew na Farmera operację, pod koniec miesiąca (po pensji) zamówię karmę.

Mysza1, Pipi mi odpisała, że nie dysponuje większymi fotkami Farmera. Jak myślisz, z tym ogłoszeniem na fb dałoby radę z tymi fotkami, co są?[/QUOTE]
Myślę, że tak. Czy ktoś byłby chętny do zrobienia takiego wydarzenia? Trzeba napisać i o konieczności zakupienia budy i operacji.
Pytanie jakie konto podać? Kastora? To może wtedy ktoś z Kastora by zrobił? Żeby to jakoś spójne było. Bo ja jestem Psom na pomoc.

Ja to bym temu biedakowi od razu domu szukała... chociaż wiem, ze to nie rozwiąże problemu wsi ale jak patrzę w jakich warunkach żyje to mi słabo :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...