Jump to content
Dogomania

Już nie mam siły. . .


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beka']Mam karme dla psiaków Pipi, czy ktos sie nie wybiera? A do Marek kto bedzie jechał na spotkanie, bo raczej nie bede mogła..
W ostateczności pojedzie kurierem, ale szkoda bo można te kase na szczepionki czy operację przeznaczyc.[/QUOTE]


Beka,syn we środę jedzie z Warszawy do Białegostoku, mógłby zabrać......stąd już szybciej Pipi odbierze.....ew. we czwatek do Bielska możemy dowieźć.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, rozmawiałam z Pipi i będzie mogła odebrać ode mnie rzeczy....[B]jeśli ktoś ma coś do przekazania z Warszawy[/B] ,to syn zabierze...mieszka na Bielanach ,ale wieczorem dziś albo jutro (nie wiem jeszcze) może podjechać na wskazane adresy,odebrać i przywieźć do Białego....piszcie,jeśli macie jakieś dary dla psiaków Pipi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Farmer(tak go nazwali miejscowi) ma złamanie z przemieszczeniem, do zabiegu, bo jest otwarta rana i pod gipsem moze się gnoić.
Wstepnie umowilam sie na zabieg na środę. Niestety cena powalająca od 600PLN wzwyż. Dzisiaj zapłaciłam 138 zł u weta i paliwo.
.....
Jest bardzo łągodny i madry. Pozwolil zrobic przy sobie wszystko. Poniewaz bardzo cierpiał Pani doktor dała glupiego jasia do przeswietlenia.

[URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=55518486&filename=farmer_008.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/628612/1586990/thumbs/55518486_farmer_008.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=55518550&filename=farmer_012.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy4/628612/1586990/thumbs/55518550_farmer_012.jpg[/IMG][/URL]
[/QUOTE]

Dogomaniacy, wspomóżmy Farmera! Grosz do grosza i uzbieramy na jego operację. Nie wyobrazam sobie, jak ten biedak musi cierpieć:-(

Pipi, poproszę na priva nr Twojego konta (prywatnego), jeżeli to nie jest problem. I adres - zamówiłabym karmę dla szczeniorów.

Link to comment
Share on other sites

Pipi się zgodziła, żebyśmy Ją zgłosiły tutaj::multi:
[url]http://www.zwyklybohater.pl/zglos-historie[/url]

Ja myślę, że warto sprobować w kategorii INICJATYWY.

[B]Potrzebujemy Krotkiej historii, konkretnej, ale z sercem. I paru pięknych zdjęć, ktore zobrazują to co robi.[/B]

Propozycje?
[email][email protected][/email]
Oczywiście poproszę Pipi, żeby to najpierw przeczytała i zaakceptowała.

Link to comment
Share on other sites

Matko Boska, jaki ze mnie bohater????? no co Wy, kobiety???!!
To bardzo miłe i fajnie by było wygrac taaaakie pieniądze, ale ????? nie mam szans, najmniejszych. A zresztą co ja bede robic z taka iloscia kasy he he heeee. Normalnie nie wytrzymam, juz samo to, ze pomyslałyscie o tym jest dla mnie nagroda. . . . jejku, az nie wiem co powiedzieć????? Dziękuję.

A z spraw przyziemnych to to, ze fajnie byłoby gdyby Pan syn WiosnaA mogł pozbierac dla mnie wszystko w Warszawie. Ja bez problemu z Białegostoku odbiorę.
Tylko jak to zorganizować?
Moze podam nr tel do syna wszystkim ciociom i podacie swoje adresy, albo w jakims miejscu sie umowicie na odbior na godzinę. Nie wiem? dobry pomysł????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Matko Boska, jaki ze mnie bohater????? no co Wy, kobiety???!!

To bardzo miłe i fajnie by było wygrac taaaakie pieniądze, ale ????? nie mam szans, najmniejszych. A zresztą co ja bede robic z taka iloscia kasy he he heeee. Normalnie nie wytrzymam, juz samo to, ze pomyslałyscie o tym jest dla mnie nagroda. . . . jejku, az nie wiem co powiedzieć????? Dziękuję.

A z spraw przyziemnych to to, ze fajnie byłoby gdyby Pan syn WiosnaA mogł pozbierac dla mnie wszystko w Warszawie. Ja bez problemu z Białegostoku odbiorę.
Tylko jak to zorganizować?
Moze podam nr tel do syna wszystkim ciociom i podacie swoje adresy, albo w jakims miejscu sie umowicie na odbior na godzinę. Nie wiem? dobry pomysł????[/QUOTE]

Własnie tacy ludzie sa zwykłymi bohaterami. Ci którzy robia coś ,nie bacząc na to ,czy ktoś to doceni ,zauwazy. Nie czeka na oklaski ,pochwały .Robi cos z potrzeby serca. Własnie taką osobą jesteś. Nie dwóch zdań.
Trzeba by tylko osoby ,która umie pisać tak ,żeby porwało serca innych. Ja takich zdolnosci nie mam .

Wysłałam parę grosików.

Link to comment
Share on other sites

Jasza umie pisać
tylko potrzebne konkrety, no i zdjecia Irenki z psami

pomyślcie o czym warto napisać (żeby zgarnąć nagrodę) i piszcie na watku
nie musi być pięknie, bo Jasza odpowiednio konkrety przerobi (ma naprawdę talent literacki)
i zdjecia potrzebne takie odpowiednie
kto zrobi?

Link to comment
Share on other sites

Randa powiedziała, ze zrobi mi zdjęcia.
Matko ja sie nie nadaje:oops:. Jak bylo glosowanie w krakvecie, myslałam, ze ducha wyzione:roll:. A tu stawka "wieksza niz życie":diabloti: . Moje stare serce nie wytrzyma. No, ale co tu liczyc gruszki na wierzbie, trzeba najpierw przejsc przez komisję:lol::shake:;)

Link to comment
Share on other sites

Matko kochana jakie biedne :( i rzeczywiście sporo ich jest i sporo potrzeb, nie wiadomo od czego zacząć.

Pinczerkowate na pewno szybko domy znajdą, bo są nieduże, na pewno warto podpisywać na fundację.

Ze zwykłym bohaterem jest taki problem, że ludzie będą głosować na pewno na tych, którzy ratują ludzi. Zwierzoluby to zawsze inna kategoria.
Ale może? :) Cudnie by było :)

Edit: gdyby były większe zdjęcia tego psiaka ze złamaną łapką, warunków w jakich mieszka, wypis z lecznicy i rtg to można zrobić wydarzenie na FB i zebrać na operację.

Mogę zamówić karmę? Potrzebna?

Edited by mysza 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...