Jump to content
Dogomania

Mikroskopijny pinczereczek Amik już w swoim domku ;)


ulvhedinn

Recommended Posts

mam nadzieje, że sie nie obrazicie, ale ja też z wro i też mam mikropsinke (ok 3,5 kg) na dt:) może znacie jakis fajny (tylko takiego szukam) wrocławski domek dla tej pchły?
oto krysia:

[IMG]http://imageshack.us/a/img35/6611/malad.jpg[/IMG]


zapraszam na wydarzenie malutkiej na fb:) [URL]http://www.facebook.com/groups/122291840692/#!/events/223329961126162/[/URL]

a tutaj fimik:

[video=youtube;PGVDkkxCXh0]http://www.youtube.com/watch?v=PGVDkkxCXh0&feature=plcp[/video]

Edited by paniMysza
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='faith35']Ulv, na zlocie mówiłaś, że szukasz małego psiaka dla siebie, coś, jak Żubi, a teraz Amika chcesz wydać?! :crazyeye:
No nie wierzę!!! :mad: Ja Ci to mówię od razu - [B]będziesz żałować [/B]:roll::evil_lol: Jak można takiego małego, niekłopotliwego pieska nie zatrzymać? :loveu: Przecież to nie Kra!!! :diabloti:[/QUOTE]No bo ileż można mieć psów??? Miejsce na kolejne tymczasy potrzebne :)

Link to comment
Share on other sites

Tzn?

Żyje, sika po kątach (pracujemy nad tym) ;)
Przedwczoraj dostał ostatni antybiotyk, jest zdrowy- co oznacza powrót do tematu kastracji.

Mała pchła, ruchliwe toto, skoczne, sprężyste nieprawdopodobnie, on ma jakieś amortyzatorki w tych długaśnych łapkach, skacze jak kot, lekko i bezszelestnie, bardzo wysoko.....
Podkołdernik oczywiście.

Edited by ulvhedinn
Link to comment
Share on other sites

Długa cisza na wątku tak atrakcyjnego pieska zaniepokoiła mnie, już się bałam, że coś mu się stało. Szkoda, że nie jest suczką, niewykluczone, że starałabym się wtedy o jego adopcję. Pod kołdrę się chowa bo jemu jest zimno. Taki psina już o tej porze roku powinien być lekko ubierany. Po domu najlepsze jest ubranko zrobione z odciętego rękawa bawełnianego albo polarowego - tylko dziury na rączki trzeba wyciąć, troche pod brzuszkiem i gotowe. Najwygodniejsze, za darmo i nigdzie się nie ciągnie i pieska nie piłuje w przeciwieństwie do wielu tych kupnych i jeszcze na dodatek drogich

Link to comment
Share on other sites

Jakby coś się stało, to bym napisała.....

Ubranka zakładam, jak widzę że pies marznie, a Amik na razie tylko na noc się pcha do łózka, nie trzęsie się itd. Ubranka mam, takie z rękawa zresztą też (w takim chodziła Piesia, która rzeczywiście marzła prawie cały czas). Zresztą na razie jest dosyc ciepło jak na jesień....

Amik z upodobaniem w dzień śpi w hamaku na drapaku kocim ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...