Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

18 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Inka, ale niespodzianka! Pędzę zobaczyć:) Bardzo dziękujemy!!!

Spoko, przyjemność po mojej stronie. :)

Podziękować trzeba też Mazowszance, która jest główna ofiarodawczynią książek z tego bazarku, a wybór beneficjentów pozostawiła mnie. :)))

Link to comment
Share on other sites

O 1.12.2016 o 16:35, inka33 napisał:

Antykwariat

RAJMOLA-baner-2.jpg .

ZAPRASZA SERDECZNIE !

-----------------------------------------------------------------------------------

Czynny do 14 XII 2016 do godz. 22:00

Tylko opcja KT

M.in. na Skarpiaki, czyli Rokiego i Kulę

:)

13012626_10205634298329075_1945696636377535010_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Właśnie weszłam na swoje konto, żeby zapłacić za prąd i oczom nie wierzę:) Na koncie kolejne 100 zł od eossi, która od dawna wspiera nasze psiaki! Tym razem psiaki dostały prezent na Mikołaja. Eossi, z całego serca dziękujemy!

 

13012626_10205634298329075_1945696636377535010_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pan Rokuś dostal dzisiaj 50 od Pana Janka R. :) Bardzo dziękujemy, zapisuję w rozlieczniu:)

Wiem też, że mala_czarna wysłała Rokuniowi 50 zl i jak tylko kaska dojdzie, zapiszę w rozliczeniu! Kama, dzięki!!!!!

W tym tygodniu muszę zamówić Rokusiowi Cardisure. Nie ma nigdzie możliwości dostania leku taniej. Ostatnim razem odkupiłam lek od Pana, któremu umarł pies. Teraz wertuję ogłoszenia i nikt nie sprzedaje, trzeba więc kupić 100 tabletek u weta, a to koszt ponad 400 zł:( Może macie jakieś chody i w jakims gabinecie możecie kupić taniej? Rokus bierze tabletki 10 mg.

 

 

Edit: Kasa od małej czarnej juz u mnie na koncie! Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

Link to comment
Share on other sites

 

2 godziny temu, mala_czarna napisał:

Dokładam jeszcze 10 zł od Hania-Vega z FB :) Już robię przelew. Hania wpłaca mi co miesiąc stałą kwotę 10 zł. :) Przelew idzie!!!!

Pięknie dziękujemy!!! Grosz do grosza i zbierzemy na leki:)

2 godziny temu, mala_czarna napisał:

Ewuś, zaglądaj codziennie tutaj: http://www.oglaszamy24.pl/szukaj/ogloszenia/lek-dla-psa-cardisure-flavoured

Może trafi się ktoś kto chce sprzedać taniej, a ja spróbuję popytać, może ktoś, coś?

Dzięki za link, zaraz zajrzę. Jutro muszę zamówić opakowanie u weta. Witusiowa Ewa próbowala załatwić nam coś taniej, ale cena po obniżkach była taka jaką my diostaliśmy ostatnio u weta:(

 

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Pan Rokuś dostal dzisiaj 50 od Pana Janka R. :) Bardzo dziękujemy, zapisuję w rozlieczniu:)

Wiem też, że mala_czarna wysłała Rokuniowi 50 zl i jak tylko kaska dojdzie, zapiszę w rozliczeniu! Kama, dzięki!!!!!

W tym tygodniu muszę zamówić Rokusiowi Cardisure. Nie ma nigdzie możliwości dostania leku taniej. Ostatnim razem odkupiłam lek od Pana, któremu umarł pies. Teraz wertuję ogłoszenia i nikt nie sprzedaje, trzeba więc kupić 100 tabletek u weta, a to koszt ponad 400 zł:( Może macie jakieś chody i w jakims gabinecie możecie kupić taniej? Rokus bierze tabletki 10 mg.

 

 

Edit: Kasa od małej czarnej juz u mnie na koncie! Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

13012626_10205634298329075_1945696636377535010_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

12 godzin temu, mala_czarna napisał:

Dokładam jeszcze 10 zł od Hania-Vega z FB :) Już robię przelew. Hania wpłaca mi co miesiąc stałą kwotę 10 zł. :) Przelew idzie!!!!

Kaska doszła! Bardzo dziękujemy, zapisałam w rozliczeniu:)

 

10 godzin temu, mala_czarna napisał:

Ewuś, a ja jeszcze z zapytaniem.

Mam nowe, zafoliowane filmy na DVD, ale wiem, że chyba filmy nie sprzedają się chyba zbyt dobrze. Gdybyś jednak chciała na bazarek, to może się jakoś umówimy, i dam Ci je?

Kama kochana, ja też mam sporo filmów, wprawdzie używanych, ale kompletnie nie mam czasu na zrobienie bazarku:( Usiłuję do piątku uruchomić nieduży bazarek biżuterii srebrnej, żeby zdążyć przed świętami, ale czy mi się uda - nie wiem:( Nie jest tego tak dużo jak co roku, ale zawsze coś by się uzbierało dla Rokusia i Kaira:( Najchętniej oddałabym te filmy komuś za zrobienie bazarku w połowie na Rokunia i w połowie na innego wybranego przez tę osobę psa.

Link to comment
Share on other sites

O 12/5/2016 o 23:42, Mattilu napisał:

Glaski dla Rokusia i dziewczynek :)

Kair, Kajuś, Kaluchny... to pies, z Krzyczek, którego od wielu lat utrzymuję w dożywotnim domu tymczasowym. Pies, który po roku wszedł do domu, bo wcześniej nie było szans, żeby przekroczyl próg i mieszkał w kojcu na zewnątrz. Pies, który z dzikusa totalnego stał się wielkim przytulaskiem dla swoich opiekunów, ale już nie dla gości. Jest tu na dogo jego wątek. Dzięki wielkiemu sercu Marty opłacam tylko jego jedzenie, leczenie, szczepienia, odrobaczanie itp.. Niestety Kajuś robi się coraz starszy, do tego ma parodontozę i prawie już nie ma ząbków. Miał trzy zabiegi połączone z wyrywaniem kolejnych zębów. 

Link to comment
Share on other sites

Rokuś mial dzisiaj w nocy biegunkę:( Misumy chyba wrócić z powrotem do podawania probiotyku. 

Biduś zaczął w pewnym momencie chodzić w nocy, ale ja zupełnie nie załapałam o co mu chodzi. Myślałam, że zdrętwiała mu łapka i chce ją rozchodzić. Zasnęłam, a rano okazało się, że załatwil się w przedpokoju. Musimy sie nauczyć odczytywać komunikaty Rokusia. Semik był czytelny bardzo, Rokuś nie umie jasno dać sygnału, że prosi o wyjście. Na szczęście rano był w dobrym nastroju i po podwniu diar sanylu jakoś opanowaliśy biegunę.

Na spacerze zabawił się patykiem i schowalam mu się szybko za drzewo. Jak się zorientował, że mnie nie widać, ruszył z kopyta do przodu i to w końcu ja goniłam za nim wołając i klaszcząc, żebby coś usłyszał. Ulga na pysiu, kiedy się w końcu odwrocil była wyraźna, a mnie zrobiło sie glupio, że takie się mnie żarty trzymają, a psisko przeżyło myśląc, że się zgubił:( Zatrzymał się, bo zobaczyl Peruszkę.

 

Link to comment
Share on other sites

Biedactwo!.. te biegunki są takie wyczerpujące! ... dla wszystkichsmutny.gif   oby jak najrzadziej męczyły Was ,Ewuniu! Rokuś ,zdróweczka z całych sił życzę!!!!!!

Ewuniu, czy te biegunki...są ot ,tak??.... czy też kojarzysz je z jakąś karmą?...sytuacjami?...

a wracając do tematu przeciw kleszczowego... to okazuje się mocno skomplikowany i zawiły a na pewno nie da się go streścić w jednym zdaniu, no chyba ,że ...to również osobnicza sprawa i ,że jednak trzeba stosować! że jest  DIROFILARIOZY -robaczy serca. smutny.gif  ...i jednak z uwagą śledzę każdą informację/radę ,ponieważ

na Mazurskich łąkach jest tego świństwa całe mnóstwo, gdyby ktoś chciał ,również czegoś więcej się dowiedzieć to zapraszam na wątek do Dianki, gdzie troszeczkę rozwinęłyśmy temat

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...