Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

Malutki, Serce Kochane

 

http://www.iv.pl/images/76909926043697578618.jpg

 

Dzielny Chłopaczek, Szczęściarz

jestem bardzo wzruszona

 

Mnie też chwyta za serce ten cudowny psiak. Tak szybko przestawił się na to lepsze życie... Wiem już po kim Peruszka jest taka mądra, odziedziczyła w genach mądrość i dobroć po Tatusiu.

 

Nie wyobrażacie sobie, z jaką radością patrzyłam dzisiaj na puste budy, przy których od lat widziałam Miśka i Malutkiego...

 

Dorotko, wydobyłaś całe piękno Malutkiego na swoich zdjęciach za co z całego serducha Ci dziękuję!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

" Malutki sam wychodzi do ogródka tylko dziewczyny przepuszcza. Jak wracamy i go zawołam to po dziewczynach wchodzi do domu. Noc spokojna, spacer udany. Nareszcie ktoś chrapie głosniej niż ja "

 

No proszę, Malutki Ogromny Gentleman :)

Pani Aniu, mnie w chrapaniu nikt nie przechrapie :D

 

Na południowym spacerze byli, Menio, Pikuś, Łatka, Patka i Malutki. Towarzystwo wzbudziło "sensację", a Ania była rozbawiona zachowaniem zwierzynca.

 

Do kompletu Żółwicy zabrakło :)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz trafilam na watek po linku, ktory Ela zamiescila na Fb. Przeczytalam wszystko i zostaje z Wami. Cudny Malutki, wzruszajacy okruszek.

Ewus, trzymam mocno, mocno kciuki za Semika.

Peruszko nie boj sie, serce Ewy jest ogromne i pomiesci Was wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, jak miło widzieć życzliwe Duszki:-)

 

Tatuś - nasz malutki wspaniale odnalazł się w nowym życiu. Ania jest nim zachwycona. Grzeczny, spokojny, merdający ogonkiem. Nie narzuca się w ogóle, ale lubi położyć się obok Ani i chłonie dotyk, głaski. Przyjmuje wszystko z wdzięcznością, a mnie to od razu chwyta za gardło:-(

 

Zbiorę się w końcu i wydrukuję ludziom kilka zdjęć Malutkiego zrobionych przez Isadorę (mam nadzieję Dorotko, że nie masz nic przeciwko temu). Chce im pokazać jak wspaniałego psa oddali jak rzecz:-(

 

A Misiek póki co nadrabia stracone dzieciństwo i szaleje z dwoma beaglami na spacerach. Ani razu nie wyszczerzył na nikogo zębów, nie ma na to czasu:-)

Link to comment
Share on other sites


Zbiorę się w końcu i wydrukuję ludziom kilka zdjęć Malutkiego zrobionych przez Isadorę (mam nadzieję Dorotko, że nie masz nic przeciwko temu). Chce im pokazać jak wspaniałego psa oddali jak rzecz:-(

 

 

Ewa no co Tyyy przecież  po to robię te foty, aby pomagały psiakom

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać, że w sobotę, kiedy kończyłam rano spacer z czterema psami na skarpie (bo był z nami Malutki) w trakcie wsiadania psiaków do samochodu, kiedy Semik i Peruszka były już w środku, a Barsunię starałam się namówić, żeby szła ciut szybciej (kto zna Barsiaka ten wie, że jej się nigdy w życiu nie spieszy, no chyba, że dają jeść). No więc w tym właśnie momencie nagle pojawiło się coś wielkiego i nagle wskoczyło do samochodu. Oczywiście była to Kulka, która nas dostrzegła i postanowila dołączyć do towarzystwa. Musiałam ją niestety odprowadzić z powrotem na dół. W poniedziałek okazało się że Kula zgubiła obrożę. Kiedy zobaczyłam ją po raz kolejny zapiętą łańcuchem dookola szyi, wściekłam się i kazałam towarzystwu natychmiast wracać i sunię zabrać do środka.

Kupiłam jej nową obróżkę, którą rano zaniosłam i nałożyłam. Ciekawe na ile starczy. Ona strasznie się szarpie na łańcuchu...

 

Zawiozłam dzisiaj kilkanaście zdjęć Malutkiego do jego byłego domu. Powiem Wam, że ich zatkało, jak zobaczyli jaki jest piękny. Zabrali zdjęcia na pamiątkę i po raz pierwszy usłyszalam podziękowanie, że udało sie znaleźć takie dobre domki dla nich. Nie wyjaśniałam, że to jeszcze nie są domy docelowe.

Link to comment
Share on other sites

Serce się kroi ..... Kula tak bardzo lgnie do Was

ale wierzę, że i dla niej zaświeci słonce, to kwestia czasu (Waszego czasu)

i wielu innych rzeczy, spraw

 

Nie zostawimy jej, to pewne Gusiaczku! Narazie pilnuję, żeby miała wodę i karmę. Reszta przyjdzie z czasem.

 

Ewa, jestem i ja, jak mówiłam, nawet jak mnie nie widać. :)

 

Pozdrawiam całe cudne stadko i całą wspaniałą ekipę E+E+A+I.

 

Mały piegusek ;) jest przeuroczy, choć chyba jeszcze ciutkę zagubiony.

 

Inka, zaćma mnie jakaś dopadła i nie umiem odszyfrować tego I na końcu wyliczanki:-) E+E+A rozumiem, ale "I" ? :)

Piegusek zagubiony, ale spokojny i jak nie widzi aparatu, to nawet się uśmiecha. On przeżył rewolucję życia, ale widać że mu to nowe życie bardzo pasuje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...