Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

Opinia Ziutki potwierdzila tylko moje odczucia co do domku:-)
Pan Adam mial pewne problemuy z kontaktem ze mną bo dzwonił, kiedy zdenerwowana jechałam po Bafinkę żeby zabrać ja na sterylkę i mastektomię i postanowiłam, jak głupia pojechać krótsza trasą, o której powiedział mi ktoś. Niestety nawigacja wyprowadzila mnie na teren budowy, potem w ogóle sie pogubiłam i w stresie rzuciłam przez telefon, że nie mogę rozmawiać i prosze o telefon za godzinę... Pan Adam za godzinę zadzwonił, a ja znowu nie mogłam rozmawiać i dopiero za kilka minut ja oddzwoniłam...

To był pierwszy plus dla domku:-)

Drugi zebrali, kiedy z Ziutką nie odzywałyśmy się w sprawie wizyty i Pan Adam zadzwonił sam z pytaniem, czy wizyta sie odbędzie:-)

Kolejne plusy Rodzinka zebrała podczas wizyty, a ostatni (jak narazie) kiedy okazało się, że po rezultacie pozytywnym natychmiast postanowili jechać po małą:-) Za 5 minut wsiadają w pociąg, potem jada autobusem, a ja spotkam się z Państwem na miejscu:-) Jeśłi Dorka podbije ich serca, to dzisiaj podpiszemy umowę i mała rozrabiara pojedzie do swojego nowego domku:-) Odwiozę ich na dworzec, a potem mamy obiecane zdjęcia i relacje z DS:-)

Trzymajcie kciuki:-)

Ziutce kochanej bardzo dziękuję, że mimo bardzo złego samopoczucia, podjęła się tej wizyty!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Jaka dobra wiadomość :)
Idą szczeniaczki jak świeże bułeczki, bo śliczne są. Miałam przyjemność poznać je osobiście i poprzytulać :)[/QUOTE]
Mazowszanko, musze Ci sie przyznac ,ze troche jestem zazdrosna o te przytulanki;)

Ciesze sie ,ze maluchy nie podziela dotychczasowego losu swojej mamy Berty, ktorej tez znajdziemy dobry dom:)

Link to comment
Share on other sites

Kochane, Dorka jedzie właśnie do swojego nowego domku:-)

Pan Adam i jego córka super sympatyczni:-) Dokładnie tacy, jak mi przedstawiła ich Ziutka:-)
Dorka podbiła ich serca i nie straszne im są jej numery ze zjadaniem kapci i gryzieniem rąk:-)
Posiedzieliśmy, porozmawialiśmy, po czym po podpisaniu umowy i ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących szczepień, odrobaczania, czipowania i sterylki zawiozłam Rodzinkę powiększoną o wiercącego się i piszczącego malucha na dworzec:-) Dorka koniecznie chciała wejść mi na ręce w czasie jazdy, w końcu wybrała przenoszenie sie od rąk Ewy - córki do rąk Pana Adama - Taty:-) Była troszkę niespokojna, ale trudno się dziwić.


Wycałowałam nochalek, wymiziałam i wypuściłam kolejnego malucha w świat;-)


Mam nadzieję że będziemy mieli nowe zdjęcia Dorki, która narazie Dorką zostanie:-)


Mam ładne zdjęcia Dorki z Ewą ale nie mogę ich wgrać, bo mi program wyjaśnia, że to nie są obrazki i nie mogą być wgrane... Ja widzę normalne zdjęcie, więc to program fiksuje. Może później się naprawi i pokażę Wam (za Państwa zgodą) Dorkę z nowym członkiem Rodziny:-)


Miałam jeszcze 2 telefony w sprawie Dorki, ale żaden nie przeszedł wstępnej rozmowy ze mną;-)

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

Cudowne wiadomości, cudowne :multi::multi::multi::multi:

Wszystkiego najlepszego dla Dorki i dla Nowego Domku
:loveu:

[SIZE=1]EDIT: Gdybyście zajrzaly na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234401-Bezdomna-suka-z-siedmioma-szczeniakami-potrzebuje-pomocy?p=19908690#post19908690"]KLIK[/URL]
Tam 7 szczyli wraz z matka czekaja na domy...
[/SIZE]

Edited by obraczus87
Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Cudowne wiadomości, cudowne :multi::multi::multi::multi:

Wszystkiego najlepszego dla Dorki i dla Nowego Domku
:loveu:

[SIZE=1]EDIT: Gdybyście zajrzaly na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234401-Bezdomna-suka-z-siedmioma-szczeniakami-potrzebuje-pomocy?p=19908690#post19908690"]KLIK[/URL]
Tam 7 szczyli wraz z matka czekaja na domy...
[/SIZE][/QUOTE]
Dory ogloszenia wyroznilam i bedzie jeszcze wyroznione do 25 listopada, moge "podmienic "psiaka;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił właśnie do mnie pan Adam :)
Dorka szaleje i rozrabia w najlepsze :loveu: dziewczynki są zachwycone :)
Pan Adam mówi, że to mądry pies :loveu: zastanawialismy się, czy Dorka będzie dzisiaj spała w łóżku :diabloti:, czy na posłanku.
Jutro będziemy mieli wieści z pierwszej ręki, więc czekamy na rodzinkę na wątku :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Dzwonił właśnie do mnie pan Adam :)
Dorka szaleje i rozrabia w najlepsze :loveu: dziewczynki są zachwycone :)
Pan Adam mówi, że to mądry pies :loveu: zastanawialismy się, czy Dorka będzie dzisiaj spała w łóżku :diabloti:, czy na posłanku.
Jutro będziemy mieli wieści z pierwszej ręki, więc czekamy na rodzinkę na wątku :multi:[/QUOTE]

Kocham takie relacje:-)

Wgrywam zdjęcia z dzisiaj:-) Dorka ze swoją nową Ewą:-)



[IMG]http://www.iv.pl/images/11068484018442970116.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.iv.pl/images/16082798674246219024.jpg[/IMG]

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

Wiesci cudowne, bardzo dziekujemy Rodzince Dorki i Korenspondentom z "frontu".

Cudowne zdjecia:)

A teraz o Atosie,dostalam zapytanie o chlopaka, wyslalm e-maila do Ewy z prosba o odpowiedz.
Cyt"Czy ogłoszenie jest aktualne i czy piesek lubi dzieci.
Dorota"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Wiesci cudowne, bardzo dziekujemy Rodzince Dorki i Korenspondentom z "frontu".

Cudowne zdjecia:)

A teraz o Atosie,dostalam zapytanie o chlopaka, wyslalm e-maila do Ewy z prosba o odpowiedz.
Cyt"Czy ogłoszenie jest aktualne i czy piesek lubi dzieci.
Dorota"[/QUOTE]

Niestety nie wiem, jak Atos zareaguje na dzieci. Musze napisać prawdę o tym ugryzieniu Jacka i pewnie nic z tego nie będzie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Głowa do góry, co to za smutne minki? ;) Nie ten, to inny, ale na pewno najlepszy domek będzie miał :)[/QUOTE]

No tak Nutusiu, tak mi się jakoś minka wydłużyła. Atos musi po prostu dłużej zaczekać. Dzisiaj rano lało tak, że nawet Perełka do mnie nie wybiegła. Spała pewnie w środku. Atos też był w budzie, nie poszczekiwał, więc nie wchodziłam do nich. Moje psy niechętnie tym razem dały się namówić na spacer, więc po 30 minutach wracaliśmy do domu.

[quote name='Gusiaczek']Wszystko idzie jak burza:multi:
nieskromnie dodam:oops:, że jestem naprawdę przekonana o anielskiej sile,
bo ja naprawdę wierzę w Anioły.[/QUOTE]

Gusiaczku, to pewne, że Anioły opiekują się tym stadkiem:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Rozmawiałam z Panem Adamem:-) Dorka już się zadomowila, rozrabia jak pijany zając:-) Jest wyprowadzana na krótkie spacerki i ładnie się załatwia. Wszystko jest w jak najlepszym porządku:-)[/QUOTE]
Mądra psinka:)

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...