Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 1.12.2017 o 15:03, Ewa Marta napisał:

Dostałyśmy dzisiaj z Elunią po raz kolejny 100 zl od eossi dla Rokusia i Misia!!! Z całego serca dziękujemy, że nie zapominasz o naszych bidusiach. Ustaliłyśmy, że kwotę podzielimy tak, że Rokuś dostanie 60 zl, a Misio 40 zł, bo Rokuś w tej chwili jest na wielkim minusie, a za moment znowu kupujemy leki. Misio szczęśliwie zaleczony w tym momencie!

 

Dnia 1.12.2017 o 16:47, Ewa Marta napisał:

Mamy kolejną niespodziankę na koncie:) Rokuś dostal 30 zl od inki33, która dostała od kogoś szelki, które sprzedała komuś innemu, a w rezultacie skorzystał na tym nasz Rokinek:) Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

Ale fajny dzień:)

 

Dnia 4.12.2017 o 16:36, Ewa Marta napisał:

No i znowu niespodzianka:) Gusiaczek wpłaciła dla Rokusia 10 zl za obrazek, który dostała od Inka33. Inka poprosiła, żeby kasę przelac dla Rokusia:) Bardzo pięknie dziękujemy pamiętającej Cioci:)

 

 

14 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Kolejna wpłata od Pana Janka R z górki dla Rokusia. Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

 

13901431_486064054925508_307530799930934

Link to comment
Share on other sites

Nie pisałam dawno o tym, że u Gośki razem z Kulką mieszkają dwa koty. Przyzwyczaiły się do nas już na tyle, że jak tam wchodzimy, nie uciekają przed psami, a do mnie lecą, bo zawsze noszę im cos do jedzenia. Jeśli tego nie robię, Gośka karmi je karmą Kulki, a to nie jest dobre dla kociaków. Staram się kupować na promocjach saszetki i suchą karmę. Niestety chodze tam ostatnio mniej niż kiedyś, bo Rokuś nie daje rady schodzić z dosyć stromej górki. Czasami idę tam specjalnie bez psów i zanoszę jedzenie dla zwierzaków. Dzisiaj rozmawiałam z Elą i doszłyśmy do wniosku, że trzeba skorzystać z super promocji i kupić im 18 kg karmy suchej razem z pojemnikiem. Oczywiście zaniosę tam tylko część worka i będe sukcesywnie donosić, żeby nic złego nie stało sie z karmą Do tej pory starałam się sama kupować karmę dla nich, ale tym razem muszę wpisać ją w wydatkach. Poza sucha karmą będe oczywiście nosić saszetki, ale te kupie już od siebie. 

To Ellig znalazła taką promocję. Od lat dokarmia kilka wolnobytujących kotów mieszkających obok niej. Zrobiła im domki, żeby mogły ogrzać się zimą, rozłożyła posłanka i koce i część z nich zamieszkała w jej ogródku, a część przychodzi tylko na jedzenie. 

Zamówienie wygląda tak - z tego w rozliczenia wpisuję karmę i pojemnik za 1 zł. 

 

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA
Zakupiony produkt Cena jednostkowa Sztuk Wartość
Goodies Light 450g 9.99 PLN 1 9.99 PLN
Pojemnik na Karme Josera żółty 35L 1.00 PLN 1 1.00 PLN 
w tym rabat: 98.00%
Josera JosiCat Geflugel - Pełnoporcjowa karma dla kotów z drobiem 18kg 114.99 PLN 1 114.99 PLN
AdBi Mięsne paski wołowe (65% mięsa) 300g 12.99 PLN 1 12.99 PLN
AdBi Mięsne paski drobiowe (65% mięsa) 300g 12.99 PLN 1 12.99 PLN
Vitapol Kule tłuszczowe 10szt/900g 7.95 PLN 1 7.95 PLN
Zolux 6 Kul Tłuszczowych 540g 5.29 PLN 1 5.29 PLN
Megan Karma zimowa z insektami 1kg 5.65 PLN 2 11.30 PLN
Przelew na konto bankowe - Wpłata na Konto wysyłka Kurierska 0.00 PLN
Razem do zapłaty 176.50 PLN

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Nie pisałam dawno o tym, że u Gośki razem z Kulką mieszkają dwa koty. Przyzwyczaiły się do nas już na tyle, że jak tam wchodzimy, nie uciekają przed psami, a do mnie lecą, bo zawsze noszę im cos do jedzenia. Jeśli tego nie robię, Gośka karmi je karmą Kulki, a to nie jest dobre dla kociaków. Staram się kupować na promocjach saszetki i suchą karmę. Niestety chodze tam ostatnio mniej niż kiedyś, bo Rokuś nie daje rady schodzić z dosyć stromej górki. Czasami idę tam specjalnie bez psów i zanoszę jedzenie dla zwierzaków. Dzisiaj rozmawiałam z Elą i doszłyśmy do wniosku, że trzeba skorzystać z super promocji i kupić im 18 kg karmy suchej razem z pojemnikiem. Oczywiście zaniosę tam tylko część worka i będe sukcesywnie donosić, żeby nic złego nie stało sie z karmą Do tej pory starałam się sama kupować karmę dla nich, ale tym razem muszę wpisać ją w wydatkach. Poza sucha karmą będe oczywiście nosić saszetki, ale te kupie już od siebie. 

To Ellig znalazła taką promocję. Od lat dokarmia kilka wolnobytujących kotów mieszkających obok niej. Zrobiła im domki, żeby mogły ogrzać się zimą, rozłożyła posłanka i koce i część z nich zamieszkała w jej ogródku, a część przychodzi tylko na jedzenie. 

Zamówienie wygląda tak - z tego w rozliczenia wpisuję karmę i pojemnik za 1 zł. 

 

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA
Zakupiony produkt Cena jednostkowa Sztuk Wartość
Goodies Light 450g 9.99 PLN 1 9.99 PLN
Pojemnik na Karme Josera żółty 35L 1.00 PLN 1 1.00 PLN 
w tym rabat: 98.00%
Josera JosiCat Geflugel - Pełnoporcjowa karma dla kotów z drobiem 18kg 114.99 PLN 1 114.99 PLN
AdBi Mięsne paski wołowe (65% mięsa) 300g 12.99 PLN 1 12.99 PLN
AdBi Mięsne paski drobiowe (65% mięsa) 300g 12.99 PLN 1 12.99 PLN
Vitapol Kule tłuszczowe 10szt/900g 7.95 PLN 1 7.95 PLN
Zolux 6 Kul Tłuszczowych 540g 5.29 PLN 1 5.29 PLN
Megan Karma zimowa z insektami 1kg 5.65 PLN 2 11.30 PLN
Przelew na konto bankowe - Wpłata na Konto wysyłka Kurierska 0.00 PLN
Razem do zapłaty 176.50 PLN

 

to bardzo dobra cena za tą Joserę - a mogę poprosić na PW link do sklepu ?

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Mattilu napisał:

Nadrobiłam zagległości, ściskam Was serdecznie, Rokusia proszę wycałować ode mnie w nos

Zrobię to od razu po powrocie do domu:) Rokuś wciska wtedy cały pyszczek w moje ręce i domaga się całowania, przytulania i wyjścia na spacer:) To niesamowita frajda widzieć, jaki jest szczęśliwy, że wróciłam:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj Rokus bierze antybiotyk. Dostał na początek 3 opakowania na 10 dni, ale jeśli będzie poprawa z pazurkami leczenie będzie przedłużone do 6-7 tygodni. Tyle sie niestety leczy takie problemy. Wzięłam też receptę na kolejne 10 zastrzyków Nivalinu - niebawem znowu zaczniemy mi je podawać. Wpisze wszystko w rozliczenia później i wgram paragony. Zostawiłam je w domu i nie pamiętam kosztów. Na szczęście antybiotyk niedrogi. Za 3 opakowania na 10 dni zapłaciłam niecałe 30 zł. Badanie Rokusia doktor Maciek potraktowąl jak wypisanie recepty i zapłaciłam 10 zł.

 

Mam tez nadzieję, że uda sie kupic Nivalin z importu równoleglego. ostatnio za opakowanie płaciłam 115 zł, a dzisiaj zamówiłam w aptece za  66,99 zł. To wielka różnica. Oby tylko nie napisali, że brak tego w magazynie...

 

Nr zamówienia:

13019127

Kwota:

66.99 zł

Podgląd zamówienia
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znowu mamy skomasowanie wydatków Rokusiowych. Dzisiaj kupiłam 50 tabletek Cardisure (starczy na 33 dni), bo mamy w domu już tylko kilka tabletek. Podjechałam do lecznicy, w której kupuje tabletke po 4 zł. Koszt dzisiejszy 200 zł. Prawdopodobnie dzisiaj równiez odbieram Nivalin zamówiony z apteki. A potem mam nadzieję chwila przerwy w wydatkach:)

paragon.jpg.d227c1ff22bd2162ed76635354f46331.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2017 o 16:47, Ewa Marta napisał:

Mamy kolejną niespodziankę na koncie:) Rokuś dostal 30 zl od inki33, która dostała od kogoś szelki, które sprzedała komuś innemu, a w rezultacie skorzystał na tym nasz Rokinek:) Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

Ale fajny dzień:)

Ewuś, kochana, jeśli mogłabyś mimo wszystko w rozliczeniu napisać: Marzena G. spoza dogo za szelki od Czorcik, to byłabym wdzięczna. Nie czuję się jakoś w tym miejscu jako darczyńca, bo ja tylko pośredniczyłam, a pomoc jest od nich i mogłabym dać im linka, że wpłaciłam te pieniądze na Rokusia, a nie "przepiłam". :)))

Straszne te Rokusiowe wydatki... :(((
Cieszę się, że choć troszeczkę tak pośrednio mogłam pomóc.

Edited by inka33
dopisek
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, inka33 napisał:

Ewuś, kochana, jeśli mogłabyś mimo wszystko w rozliczeniu napisać: Marzena G. spoza dogo za szelki od Czorcik, to byłabym wdzięczna. Nie czuję się jakoś w tym miejscu jako darczyńca, bo ja tylko pośredniczyłam, a pomoc jest od nich i mogłabym dać im linka, że wpłaciłam te pieniądze na Rokusia, a nie "przepiłam". :)))

Straszne te Rokusiowe wydatki... :(((
Cieszę się, że choć troszeczkę tak pośrednio mogłam pomóc.

Robi się, zaraz poprawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Ewuniu nie wiem czy tu dziś będziesz: w kalendarzu zooplusa dziś sensowny prezent - 10% rabatu 

Uwaga! Dotyczy karm marek dla kota i psa: Purizon, Concept for Life, Rocco, Wolf of Wilderness, Wild Freedom, Lukullus, Cosma, Cosma Nature, Feringa, Smilla, Briantos, My Star oraz dla małych zwierząt: Greenwoods, Vilmi

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kajtek napisał:

Ewuniu nie wiem czy tu dziś będziesz: w kalendarzu zooplusa dziś sensowny prezent - 10% rabatu 

Uwaga! Dotyczy karm marek dla kota i psa: Purizon, Concept for Life, Rocco, Wolf of Wilderness, Wild Freedom, Lukullus, Cosma, Cosma Nature, Feringa, Smilla, Briantos, My Star oraz dla małych zwierząt: Greenwoods, Vilmi

Kochana, właśnie wczoraj robiłam zakupy. Wzięłam ten kupon ze strony, na której było napisane, że to 10% na całe zamówienie, a potem wyjaśniałam z Panią przez telefon, że dotyczy to niektórych marek, które można kupić tylko u nich i sa w zakładce "Tylko u nas". Zmieniłam w tym momencie część zamówienia, bo kupowałam smaczki dla psiaków. Zamówiłam dużo smaczków Rocco:) 

Dziękuję, że pomyślalaś o nas:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2017 o 23:15, Ewa Marta napisał:

(...)

i Rokusia leniwie odpoczywającego na kanapie po wieczornym spacerze:

R501.jpg.d100a561a43654950144f839b58726e1.jpg

Ewcia, rozbawiłaś mnie tym zdjęciem do łez - nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to jeden pies, który stoi za kanapą, a głowę ma wystawioną przez nią. :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...