Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Dzisiaj spacerowaliśmy prawie półtorej godziny rano. Trudno sie dziwić, że wszystkich nas zmógł sen:) Barsiczka spala w sypialni, a Rokino i Peruszka ze mną. Wzruszyło mnie, jak zobaczyłam pyszczek Rokusia tak blisko Peruszki i mojej głowy:)

rokus.jpg.e0af486daa93b7571306e5deed01230a.jpg

Sobotnie leniuchowanie :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎28‎.‎02‎.‎2017 o 21:03, Ewa Marta napisał:

Dawno nie pisałam nic na temat Rokusia:) U nas bez zmian - Rokino czuje się dobrze, pomijając problemy z podnoszeniem się z podłogi. Dni coraz cieplejsze, więc i chęci na dłuższe spacery większe. Rokuś dzielnie maszeruje rano ponad godzinę, a po powrocie do domu zasypia mocno. Po południu znowu chętnie maszeruje, obwąchuje i wykłóca się o przysmaki. Jak tylko widzi, że sięgam ręką do torby natychmiast krzyczy, że chce ciastko:) Powinnam pewnie być surowsza, ale nie mogę mu odmówić, kiedy tak szczeka na mnie, a potem merda ogonkiem i przytula się dziękując za smaczka:

Rokus1.jpg.1f9f77133b1af554b18034d4625a67b8.jpg

 

 

 

58b5d74b2140f_Roku3.jpg.86520f4ebf8274343d82899016d1c9ec.jpgRokus4.jpg.580d1f98028a860b94449bf30335d467.jpg

 

 

 

Jak to na CIEBIE szczeka.Na CIEBIE

Niedobry Dziad:)))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu Rokuś brał Geriativet na stawy i ogólna poprawę stanu zdrowia. W ostatnim czasie znowu postękiwał przy kładzeniu się, w związku z tym ponownie zaczęłam podawać mu ten preparat. Bierze go moja Barsiczka. Tabletki Barsuni nam sie kończą, w związku z tym kupiłam psiakom 2 opakowania. Miałam i tak zamawiać ten preparat dla Barsiczki, w związku z tym nie rozliczam kosztów przesyłki, tylko sam koszt preparatu dla Rokunia. Rokuś będzie brał 2 tabletki, Barsiczka 1, ale rozliczam tu tylko jedno opakowanie, czyli 39,99 zł:)

 

Zamówienie nr 20306 z dnia 08-03-2017 godz. 12:44 
======================================================== 
Nazwa: VETEXPERT GERIATIVET 45 TABL. PSY 0D 15 KG
Cena jednostkowa brutto: 39.99 zł
Ilość: 2szt.

========================================================
Razem: 79.98 zł
Dostawa: Paczka KURIERSKA 24H (11.99 zł)
Płatności: Przedpłata na konto
Do zapłaty: 91.97 zł
 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Ewa Marta napisał:

Dostałyśmy z Elunią od eossi 100 zl dla Miśka i Rokusia:) Dzielimy sprawiedliwie na pół i z całego serca dziękujemy za kolejne wsparcie naszych psiaków eossi!!!

 

14572395_10206751974110271_5311489631445467865_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2017 o 10:40, Ewa Marta napisał:

Ale niespodzianka:) Bardzo serdecznie dziękujemy!!!! 

 

Dnia 8.03.2017 o 12:19, Ellig napisał:

Serdecznie dziękujemy!

Przyjemność po mojej stronie. :)

Zwłaszcza, jak się coś uciuła, bo i psiaki skorzystają na złotóweczkach, a i ja na miejscu na półkach. :) :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj spacerowała z nami Kulka:) Radość ze spotkania była wielka, bo nie widziałyśmy się ponad tydzień. Łapka już w porządku, niestety miewa problemy ze wstaniem. Ta zima i wilgoć dały jej się we znaki:(

Ponieważ Ewa i Gośka twierdziły, że nie dała sobie wyciąć dredów, o co prosiłam jakiś czas temu, poprosiłam o nożyczki i potrzymanie suni i bez problemu wycięłam te najgorsze. Dostałam za to buziaka:) 

Kulcia nadal jest grubasem, ale nie mam na to niestety wpływu:( Dzisiaj z miseczce poza karmą miała dorzucony ser biały. Prawdopodobnie zawsze je jakąś mieszankę:(

 

Kulka1.jpg

Kulka2.jpg

Kulka3.jpg

Kulka4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że ma co jeść. W sumie to chyba lepiej, że za gruba (tak, mówię to ja, zła pani "głodząca" swoje psy) niż gdyby miała być głodna i mieć sterczące kości. Pociesz się, Ewuś, że teraz ma i tak lepiej niż kiedyś. A buziak Ci się należał, to dostałaś. :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

W sumie tak:)

Od kilku dni piszę post i nagle kasuje mi go:( Tyle napisałam i nagle buch, zostaje ostatnia litera. Czy tez tak macie?

Pisałam o zażyłości Peruszki i Rokina, ale niech zdjęcie to pokaże:)

R101.jpg.32e16a07dba63dfe20899bbb531515f8.jpg

 

Rokuś lubi też sam się wylegiwać:)

R102.jpg.6f8fa87b44657abb32f6d584eeb79152.jpgR103.jpg.ce06b31826bbc8ad2fa516493125e991.jpg

 

Sunie to też śpiochy:

B101.jpg.9b992cf9fdc16798948c276d2abb7095.jpgP101.jpg.49a129971108b7bbb34c9a27e437c03f.jpg

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Słodkie nochale! <3 <3 <3

 

Ewa,
niektórzy piszą, że jest problem z "ą" - po jej napisaniu kasuje się dotąd napisane i zdaje się, że niektórzy mają tak przy cytowaniu tylko.
Na szczęście ja nie mam tego problemu, więc może to kwestia przegladarki np... :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

 

Od kilku dni piszę post i nagle kasuje mi go:( Tyle napisałam i nagle buch, zostaje ostatnia litera. Czy tez tak macie?

 

Też tak mam,z tym,że jak wystukam "ą" to zaznacza mi się tekst na niebiesko jeżeli przyuważę to kasuję zaznaczenie i dalej mogę pisać.Natomiast jak nie zauważę pisząc bezwiednie to znika mi tekst i zostaje tylko jedna litera.

Zauważ przy jakiej literze zaznacza się post na niebiesko.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Anula napisał:

Też tak mam,z tym,że jak wystukam "ą" to zaznacza mi się tekst na niebiesko jeżeli przyuważę to kasuję zaznaczenie i dalej mogę pisać.Natomiast jak nie zauważę pisząc bezwiednie to znika mi tekst i zostaje tylko jedna litera.

Zauważ przy jakiej literze zaznacza się post na niebiesko.

Rzeczywiście kasuje mi się, kiedy wpiszę "ą" Muszę uważać, dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u Kulki i okazało się, że wczoraj babki zdjęły z niej kilka napitych kleszczy:( Muszę natychmiast kupić jej tabletkę przeciw kleszczom. Na te nasze kleszcze nie działają ani obroże, ani kropelki. Póki co wśród psiaków przyjmujących Nex gard lub Bravecto nie było przypadku babeszjozy. W tej chwili kleszcze atakują zajadle, bo sa wygłodniałe po zimie. Na te pierwsze miesiące kupimy jej Bravecto - tak ustaliłyśmy z Elunią. Potem, kiedy zacznie się robić bardzo ciepło może wystarczy obroża Foresto.

Bardzo żałowałam, że nie miałam dzisiaj aparatu. Rokuś ruszył do zabawy i ganiania z mniejszym psiakiem, którego się nie bał. Rozmawialam akurat z Elunią przez telefon i relacjonowałam jej szaleństwa Rokunia. W domu śpioch i leniuszek, na spacerach jest taki dynamiczny, ciekawski:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...