Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

Patrzę na to jego oczko i serce mi się kraje, że nie można mu szybko pomóc:(

Taki był grzeczny wczoraj, tak bardzo nam ufał. Nie chciał spacerowac długo z Jackiem tylko wszedl do lecznicy i koniecznie chcial mnie stamtąd wyciągnąć. Cudowny, pelen miłości i przywiązania skarb!!!

Ponowne badanie kurczliwości przed ewentualnym zabiegiem zostanie zrobione przez Pania doktor bezpłatnie, Rokus ją zauroczyl bardzo. Powiedziala, że jest perfekcyjnym pacjentem.

Za wczorajsze echo zapłaciłam 150 zł. Wklejam paragon za echo serca i za krew z przewczoraj:

paragon.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, UlaFeta napisał:

Ewa a Rokuś nie może miec wziewnej narkozy.Bardziej bezpieczna jest.

Niestety nie, Ewa napiszę więcej bo dzisiaj rano była z Rokusiem na USG u dr Marcinkowskiego, są dobre i złe wiadomości, zamiast kastracji można wszepć rRokusiowi implant, wyglada to podobnie jak czipowanie, koszt, cena z zeszłego roku to min. 180 zł. Wystarcza na około 6 miesięcy.

39 minut temu, Poprawna napisał:

Wreszcie znalazłam wątek Rokusia :).

Serdecznie witamy i dziękujemy za wielką pomoc dla Rokusia :)
rocky dziekuje.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Wgram później paragony i opis wizyty. Muszę nadgonić pracę.

Wczoraj wieczorem uzupełnilam wątek rozliczeniowy, a nie napisałam tu, że Rokuś dostał dwie wpłaty wczoraj; od Poprawnej kolejne 100 zł!!! i od małej czarnej 20 zł!!!

Wszystko było wpisane wczoraj w rozliczenia:) Serdecznie dziękujemy!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie mam jeszcze skanu wizyty, bo w lecznicy mają mi przysłać od razu z wynikami krwi (badamy t4 i fT4 w kierunku tarczycy). Koszmarnie drogie to badanie:( Zapłaciłam 112 zł, ale jak zobaczyłam, że za samo pobranie wzięli 30 zł, to mnie troszke szarpnęło:( Nie ma to jak własna lecznica, ale dzisiaj Rokus mial USG gdzie indziej i chciałam skorzystać z tego, że jest na czczo.

Wrzucam narazie zdjęcie opisu. Później mogę wgrać wyraźniejsze. najważniejsze, że jak pisała Elunia jest lepiej. Zmniejszył się ten twór na trzustce, ścianki żołądka cieńsze i ogólnie stan zapalny ustęuje. W trzustce nie ma go wcale:) Zobaczymy jak serduszko zachowa sie po 2 tygodniach leczenia i podejmiemy decyzję o ewentualnym zabiegu na oczku. O kastracji nawet nie marzę, ale kto wie...

Za dzisiejsze USG zapłaciłam 120 zł, za krew 112 zł.

Rokuś dostal dzisiaj 50 zl od Pana Jakna R.!!!

 

par2.jpg

usg.jpg

Link to comment
Share on other sites

43 minut temu, Ewa Marta napisał:

Nie mam jeszcze skanu wizyty, bo w lecznicy mają mi przysłać od razu z wynikami krwi (badamy t4 i fT4 w kierunku tarczycy). Koszmarnie drogie to badanie:( Zapłaciłam 112 zł, ale jak zobaczyłam, że za samo pobranie wzięli 30 zł, to mnie troszke szarpnęło:( Nie ma to jak własna lecznica, ale dzisiaj Rokus mial USG gdzie indziej i chciałam skorzystać z tego, że jest na czczo.

Wrzucam narazie zdjęcie opisu. Później mogę wgrać wyraźniejsze. najważniejsze, że jak pisała Elunia jest lepiej. Zmniejszył się ten twór na trzustce, ścianki żołądka cieńsze i ogólnie stan zapalny ustęuje. W trzustce nie ma go wcale:) Zobaczymy jak serduszko zachowa sie po 2 tygodniach leczenia i podejmiemy decyzję o ewentualnym zabiegu na oczku. O kastracji nawet nie marzę, ale kto wie...

Za dzisiejsze USG zapłaciłam 120 zł, za krew 112 zł.

Rokuś dostal dzisiaj 50 zl od Pana Jakna R.!!!

 

 

 

Ponieważ Rokuś raczej nie ma szans na kastrację, dzisiaj lek.wet. powiedział Ewie,ze warto jest się zastanowić nad wszczepieniem implantu.

Suprelorin firmy Virbac, produkt do odwracalnej, farmakologicznej sterylizacji zdrowych, niekastrowanych, dojrzałych płciowo samców (psów).

Produkt ma postać implantu wstrzykiwanego podskórnie między łopatki – moc sprawczą osiąga po 6 tygodniach  i działa w zależności od wielkości psa – u dużego ok. 6 miesięcy.
Implant rozpuszcza  się w tym okresie całkowicie.
Przeciwwskazań i objawów ubocznych nie stwierdzono. Cena około 180 zł.

http://www.ema.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Product_Information/veterinary/000109/WC500068835.pdf

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Ellig napisał:

Ponieważ Rokuś raczej nie ma szans na kastrację, dzisiaj lek.wet. powiedział Ewie,ze warto jest się zastanowić nad wszczepieniem implantu.

Suprelorin firmy Virbac, produkt do odwracalnej, farmakologicznej sterylizacji zdrowych, niekastrowanych, dojrzałych płciowo samców (psów).

Produkt ma postać implantu wstrzykiwanego podskórnie między łopatki – moc sprawczą osiąga po 6 tygodniach  i działa w zależności od wielkości psa – u dużego ok. 6 miesięcy.
Implant rozpuszcza  się w tym okresie całkowicie.
Przeciwwskazań i objawów ubocznych nie stwierdzono. Cena około 180 zł.

 

http://www.ema.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Product_Information/veterinary/000109/WC500068835.pdf

 

To chyba trzeba zrobić, bo prostata coraz większa:( Od poprzedniego badania urosła:(

Link to comment
Share on other sites

Chciałybyśmy z Ziutką przekazać na licytację 4 mydełka ze zdjęciami Rokusia.

Chciałybyśmy aby cena wywoławcza za szt nie była mniejsza niż 6zł

Dziewczyny czy udałoby Wam się zrobić mini bazarek z tymi mydełkami ?lub może jakoś tu na wątku ?macie jakiś pomysł ?

zdjęcia robiłam przed chwileczką kiepskim telefonem więc słabe bo bez lampy ( odbija się od folii i nic nie widać )

podobajom siem ?:D

 

 

roki.jpg

roki1.jpg

roki2.jpg

roki3.jpg

roki4.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Kejciu napisał:

Chciałybyśmy z Ziutką przekazać na licytację 4 mydełka ze zdjęciami Rokusia.

Chciałybyśmy aby cena wywoławcza za szt nie była mniejsza niż 6zł

Dziewczyny czy udałoby Wam się zrobić mini bazarek z tymi mydełkami ?lub może jakoś tu na wątku ?macie jakiś pomysł ?

zdjęcia robiłam przed chwileczką kiepskim telefonem więc słabe bo bez lampy ( odbija się od folii i nic nie widać )

podobajom siem ?:D

 

 

roki.jpg

roki1.jpg

roki2.jpg

roki3.jpg

roki4.jpg

Bardzo serdecznie dziękujemy:) Kejciu, a nie robicie jakiegoś innego bazarku mydełkowego, żeby można było dokleić te cztery mydełka Rokusiowe? Czy wysyłkę robiłybyście Wy? Może wtedy ktoś kupiłby  jeszcze inne mydełka i przesyłka byłaby jedna? Oczywiście możemy zrobić bazarek, ale zastanawiam się jak będzie wygodniej:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo serdecznie dziękujemy:) Kejciu, a nie robicie jakiegoś innego bazarku mydełkowego, żeby można było dokleić te cztery mydełka Rokusiowe? Czy wysyłkę robiłybyście Wy? Może wtedy ktoś kupiłby  jeszcze inne mydełka i przesyłka byłaby jedna? Oczywiście możemy zrobić bazarek, ale zastanawiam się jak będzie wygodniej:)

 

 

narazie chyba nie będziemy robiły mydełkowego bynajmniej nie ja - ZIutka chyba też nie więc chyba  jeśli chcecie wystawcie te 4 mydełka dla Rokusia :-)ja nie mogę edytować postów po zmianach na dogo więc nie poprowadzę bazarku bo nie z każdego komputera mam taką możliwość - więc czy ktoś taki bazarek mógłby wystawić ?

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam z lecznicy. Kupiłam zamówiony dla Rokusia Cardisure 10 mg. Dawka dzienna wychodzi taniej niż  w 5 mg tabletkach. W piątkach wychodziło 10 zl dziennie, tutaj 8,26 zł.

Za 100 tabletek zapłaciłam 413 zł:( Rokuś ma ten lek brać już zawsze, tyle, że pewnie dawka ulegnie zmniejszeniu. Tabletki wspaniale się dzielą.

Muszę znaleźć czas na jakiś bazarek, bo w kasie minus:(

WP_20160809_017.jpg

WP_20160809_018.jpg

WP_20160809_019.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...