Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

Minęło 6 godzin i schronisko nadal ma tylko 32 głosy.

Schronisko dla Zwierząt "AZYL" z Białej Podlaskiej 25% [ 32 ]
Kociarnia Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu 54% [ 69 ]
Fundacja Azylu Koci Świat Kasi Strzeleckiej - Kątne koło Nasielska 20% [ 26 ]

Liczba głosów : 127

Link to comment
Share on other sites

erin, nie gorączkuj się na mnie :-). jak napisałam - nie wiem, czy mirka jest, czy nie jest zbieraczką. i tak, metraż też jest istotny - ale jeśli jest tymczasowy, bo są adopcje, to co jest gorsze, metraż, czy ulica? Bo wiesz, j nie wiem, kto, ekhm, nie mówi prawdy - ty o trzech adopcjach, czy mirka o 127 przez kilka lat. na jakiej podstawie miałabym wierzyc tobie, nieznanej mi, a nie wierzyć mirce, nieznanej mi? albo na odwrót? zwłaszcza, że jak pisałam, słyszałam różne opinie co do tego konfliktu.

z takich to powodów nie mam podstaw do racjonalnej oceny, kto ma rację, wy, że mirka męczy koty nienależytą opieką, czy ona pisząc, że wcale nie.

więc - jeśli chodzi o głosowanie na KV nie mam danych, żeby odmawiać jej prawa ("moralnego" ) do wziecia udziału, no bo jak? więc dla mnie sparwa skońcozna, wygrała i tyle, pretensje - bo zbieraczka - dla mnie nie istnieją, bo ja nie mam tej co wy pewności. żadna ze stron mnie nie przekonała, więc nie mam żadnej oceny jej działania kociego. tylko fakt wygranej.

kapujesz, o co mnie biega ;-)?

Link to comment
Share on other sites

Czy jest jakaś szansa na to ,by dowiedzieć się czegoś nowego o tym schronisku w BP?

60 kotów z hakiem na 40 m z hakiem i doba ma 24h, polowę doby osoba spedza pisząc na dogomanii. Ile zostaje czasu na adopcje i opiekę nad zwierzakami? Za tę jakość opieki ta pani wyleciała z banem z miau,to tylko kwestia czasu ,gdy poznają się na niej dogomaniacy.

Link to comment
Share on other sites

Poważnie, wyleciałam z miau za "jakość opieki nad kotami"? O ile się nie mylę admin napisał inaczej i w dodatku nie raczył przedstawić dowodów, które potwierdziłby jego opinię choć ludzie z miau prosili o ich przedstawienie. Mogłabym nawet jego słowa podciągnąć pod zniesławienie gdybym tylko miała ochotę się procesować.
Jako, że moja działalność jest wolontariatem sama decyduję jak spożytkować własny czas i siły. Potrafię w ciągu kilku/kilkunastu minut przedstawić aktualne informacje o wybranym kocie opatrzone aktualnym zdjęciem co w przypadku schroniska jest niemożliwe. Ponad miesiąc zajęło wolontariuszom schroniska policzenie kotów i zrobienie kilku zdjęć. Informacji o ilości adopcji kotów brak tak samo jak brak informacji i ilości przyjęć kotów jak i psów.
Nie wiem czy dogomaniacy "poznają się na mnie", bo w realu poznałam niewiele osób z tego forum. Opinie bazujące na plotkach i kłamstwach rozsiewanych przez oszołomy z miau rozsądnych ludzi nie interesują.

Link to comment
Share on other sites

Sleepingbyday, a ty potrafisz "zakapować"? Poczytaj może uważnie.
I tak, uważam to za zbieractwo - i mam do tego prawo. Bo 65 kotów na tak małej powierzchni to przegięcie.
Ale najbardziej wkurza mnie, że osoba, która dopięła swego i wygrała w KV, nie chce odpuścić i dalej kąsa BP.

Po co, pytam się?



A co do tego bana, to powodem był filmik, na którym kotka, nie wybudzona jeszcze z narkozy po strerylce, jest zaczepiana przez inne koty - a pani opiekunka radośnie w tym czasie filmuje. Mało wystarczający powód? No to ja już chyba tego nie skomentuję.
Trochę kastracji i sterylek kociastych mam już za sobą i zawsze czuwałam przy kocie, a przede wszystkim - zapewnić mu spokój, w drugim pokoju. W przypadku 65 osobników jest to praktycznie nie możliwe (oddzielne pomieszczenie), ale można by chociaż zadbać o trochę spokoju, prawda? W końcu to operacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']a ja mam kolejny bannerek do głosowania!

[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=146638][img]http://miau_miau2010.republika.pl/Azyl_KrakVet.gif[/img][/url][/QUOTE]

na dogo nie można miec "ruchomych" banerków
z tego co się orientuję
ale mogę śie myliś, trzeba sprawdzić w regulaminie dokładnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']erin, jasne, że możesz uważać, masz prawo, ba, możesz mieć i rację. jak napisałam - nie mówię, że mirka nie jest zbieraczką. nic nie mówię.[/QUOTE]

Uwierz, że bardzo bym chciała się mylić i nie mieć racji. Nawet nie wiesz, jak bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']powodem był filmik, na którym kotka, nie wybudzona jeszcze z narkozy po strerylce, jest zaczepiana przez inne koty - a pani opiekunka radośnie w tym czasie filmuje. .[/QUOTE]
Kolejne kłamstwo w wykonaniu Erin32. Nie ten filmik był powodem, ale jeśli już o tym filmiku mowa to owszem kotka wybudzała się z narkozy a 6 miesięczny pers z bardzo płaskim pyskiem chciał się z nią bawić w sposób jaki bawią się koty. W sieci jest też filmik pokazujący kota w ataku padaczki, jest filmik na którym karmię kociaka sondą żołądkową, jest filmik z żywymi świerzbowcami usznymi, są różne filmiki, których filmowanie wcale nie było radosne i nie miały one celów rozrywkowych.
Po banie ludzi mi mówili, że dostałam go za prawdę. Zbyt śmiało pokazywałam, że bycie dt to nie tylko głaskanie kotów.

Jeszcze słowo o należytej opiece. Co to w ogóle znaczy? W większości domów opieka nad kotem to napełnianie misek, czyszczenie kuwety, głaskanie kota od czasu do czasu o ile lubi głaskanie. Bardzo często opiekunowie kotów większość dnia poświęcają na pracę zarobkową, opiekę nad własnymi dziećmi itp. Kot w domu po prostu jest. Zdarza się, że po powrocie z pracy czy delegacji ludzie zastają w domu martwego lub umierającego kota. Mi się to nigdy nie przytrafiło. A tobie Erin32?
Opiekunom psów dochodzi obowiązek ich wyprowadzania o ile nie mają ogrodzonego wybiegu przy domu. Psy przy domach z wybiegiem prawie nie wymagają uwagi opiekunów. Widuję takie psy w ogródkach idąc z karmą do dziczków. A co z należytą opieką w schronisku Azyl? Ile godzin dziennie jednemu psu/kotu poświęca pracownik lub wolontariusz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kotyipies']Czy jest jakaś szansa na to ,by dowiedzieć się czegoś nowego o tym schronisku w BP?[/QUOTE]
Najwięcej najbardziej aktualnych informacji na temat schroniska jest tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/201025-Schronisko-w-Białej-Podlaskiej-wątek-zbiorowy-Prosimy-o-pomoc-w-ogłoszeniach[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...