Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany, głosujemy na schronisko w Białej Podlaskiej


Lemoniada

Twój kndydat na wrzesień to:  

468 members have voted

  1. 1. Twój kndydat na wrzesień to:

    • Dogomaniaczka ulvhedinn z Wrocławia
      59
    • Bezpłatny DT mamy dogomaniaczki missieek - Magdaleny Nieduziak
      198
    • Schronisko dla psów w Białej Podlaskiej
      211


Recommended Posts

[quote name='kinga_kinga7']też jestem ciekawa skąd:crazyeye:[/QUOTE]
Skąd koalicja dogomania/miau miewała przez tyle lat grubo ponad 1000 głosów. :p

Dogomania uważa, że miau nie głosuje a miau pisze dokładnie to samo o dogomani. :evil_lol:


Erin32 wskaż mi wreszcie gdzie "opluwałam KV", bo jak na razie ani ty ani vega nie wskazałyście dowodów na "opluwanie". Wasze słowa to kłamstwo na kłamstwie. Że też znajdują się naiwni, którzy wam wierzą.

Link to comment
Share on other sites

Matko, ależ by było cudnie gdyby wszystkie oszołomy włączyły ignor. :lol:



Szkoda mi tylko na takich forach młodego narybku jakim są na przykład wolontariusze schroniska w Białej Podlaskiej. Brak obiektywizmu, wiara w słowa największych krzykaczy, nienawiść do innych wolontariuszy są im bezustannie wpajane a podobno miłość do zwierząt uszlachetnia.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirka_t']Matko, ależ by było cudnie gdyby wszystkie oszołomy włączyły ignor. :lol:



Szkoda mi tylko na takich forach młodego narybku jakim są na przykład wolontariusze schroniska w Białej Podlaskiej. Brak obiektywizmu, wiara w słowa największych krzykaczy, nienawiść do innych wolontariuszy są im bezustannie wpajane a podobno miłość do zwierząt uszlachetnia.[/QUOTE]

Zamiast się wymądrzać, może zdjęłaby Pani obraźliwy napis ze swojej sygnatury. On najlepiej świadczy o reprezentowanym przez Panią poziomie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']proszę rozsyłajcie.
[quote name='mariamc'][B][COLOR=#ff0000]Wspólny kandydat Dogo i Miau przegrywa na KV.
[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]GŁ0SUJCIE NA BIAŁĄ PODLASKĄ - TAM CZEKA PONAD 350 PSÓW.[/COLOR][/B]

Znajdźcie chwilkę czasu i zagłosujcie w ankiecie, która może pomóc Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Białej Podlaskiej zdobyć karmę na zimę. Wystarczy parę minut, a ponad 350 psich ogonów zamerda w podziękowaniu :-)
Wystarczy się zarejestrować i oddać swój głos. Jest to zupełnie bezpłatne.
Nie bądźmy obojętni...

INSTRUKCJA JAK GŁOSOWAĆ W KV
1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL]

2. wciskasz link Rejestracja

3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję

4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji
i wciskasz"wyślij"

5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link

6. logujesz się na Forum Krakvetu [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] wpisując nazwę użytkownika i hasło

7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"

8.wybierasz wątek "Poznajmy się"
:arrow: [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p[/URL] ... 51ee6e7637
i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie

9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - wrzesień 2012”
:arrow: [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15746[/URL]

10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję 3 (trzecią) - schronisko "Azyl" w Białej Podlaskiej , klikasz pod ankietą „wyślij”.

11. Podajesz nr telefonu komórkowego ( dziewięciocyfrowy), smsem dostajesz kod weryfikacyjny, który wpisujesz i zatwierdzasz oddanie głosu..SMS jest darmowy![/QUOTE]

To do roboty!!!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Ubocze, Ty nie za dużo wymagasz od życia? ;)

Zaglądajcie na bialskie forum na gazecie![/QUOTE]

Cud się stał pewnego razu. Owa użytkowniczka po cichu zmieniła teraz napis w sygnaturze z obraźliwego "miau może mnie ..........." (cytat) na "miau jest bezsilne wobec mojej charyzmy". No ale nie odchodźmy od głównego tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Cud się stał pewnego razu. Owa użytkowniczka po cichu zmieniła teraz napis w sygnaturze z obraźliwego "miau może mnie ..........." (cytat) na "miau jest bezsilne wobec mojej charyzmy". No ale nie odchodźmy od głównego tematu.[/QUOTE]
I nadal nie ma w nim słowa o forach. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Cud się stał pewnego razu. Owa użytkowniczka po cichu zmieniła teraz napis w sygnaturze z obraźliwego "miau może mnie ..........." (cytat) na "miau jest bezsilne wobec mojej charyzmy". No ale nie odchodźmy od głównego tematu.[/QUOTE]

No wiesz, pozytywny PR, to podstawa ;)
Na szczęście, nie wszyscy się na to łapią.
A w zasadzie nieliczni.

Link to comment
Share on other sites

"Jeśli ten cyrk „pomocy schroniskom” będzie czynny i w przyszłym roku to na pewno się do niego załapię jeszcze raz." Mirosława Tomczak

To chyba trochę nie na miejscu obrażać Krakvet, który od wielu lat pomaga zwierzętom oraz ludziom, którym los zwierząt nie jest obojętny. Każdy może wziąć udział w konkursie, każdy może wygrać. Liczy się dobro zwierząt, a nie jakieś osobiste zagrywki lub złośliwości. Niech więc lepiej się Pani zastanowi będąc bezczelną wobec organizatora konkursu i konkurencji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...