Jump to content
Dogomania

Purizon


Jara

Recommended Posts

Dla zainteresowanych: dzisiaj widziałem, że można kupić pakiet 2 x 400 gram w cenie jednego w zooplus. Można takich pakietów zamówić maksymalnie 2 sztuki( czyli 4 x 400 g) i wychodzi tylko troszkę drożej niż duża paczka 13,6 kg. Osobiście zamierzam wypróbować.
Jeśli ktoś zamierza kupić dużą pakę, wówczas tylko do dzisiaj mają na nią promocję.
Zdam relację z reakcji psa na tą karmę jak już ją dostanę.

Edited by karmelov
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje 2 buldożki francuskie od prawie miesiąca jedzą Purizon z rybą, wcześniej Acane Pacifice - póki co jest ok, żadnych większych sensacji żołądkowych, nawet zaryzykuję stwierdzenie, że jeden(drugi nie miał problemu) przestał puszczać bąki :lol: . Wydaje mi się, że smakuje im bardziej, bo chętniej ją jedzą. Kształt kulek zbliżony do Acany tylko ciemniejszy, nie pachną aż tak mocno rybą. Pewnie kupię kolejny worek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wziąłem na próbę 4 paczki po 400 gram. Pies zniósł karmę bez żadnych problemów - nawet rozwolnienia nie miał. Karma "pachnie" specyficznie, ale psu smakowała, więc jestem zadowolony. Potem próbowaliśmy Orijena Adult Fish, ale nie posmakowała małemu za bardzo.

Edited by karmelov
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostałam 0,5kg Purizonu z drobiem od zooplusa. Karma fajnie pachnie, pies je naprawdę chętnie, ale granulki są małe i je po prostu połyka. Dostała dopiero pierwszą porcję, na długo i tak nam nie wystarczy żeby powiedzieć czy jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Dostałam 0,5kg Purizonu z drobiem od zooplusa. Karma fajnie pachnie, pies je naprawdę chętnie, ale granulki są małe i je po prostu połyka. Dostała dopiero pierwszą porcję, na długo i tak nam nie wystarczy żeby powiedzieć czy jest ok.[/QUOTE]
U nas ok. Duzo wolniej idzie niż inne karmy, wiec jest ekonomiczna;) pies żywy i wesoły, kooo ok i małe ilości. Jednak Acana Pacifica lepiej smakowala.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='gops']i jak ktoś karmi purizonem dłużej ?
do mnie dziś doszedł duży worek rybnego i mam nadzieje że będzie psom służyć.[/QUOTE]
Moj tymczas zajadal sie ta karma. W sumie jest fajna, skora sie poprawila bo pies jest alergikiem (bardzo szybko doszla do siebie) , kupy ok, raczej polecam, jednak wole Acane, bo jednak cenowo podobne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WEIMAR']a mój niestety zjadł tylko 1 porcje od drugiej juz było gorzej a od czwartej porcji to marudził
ale po kilku dniach stan skóry jakby był lepszy i kupy rzadziej robione (2 zamiast 3 razy)[/QUOTE]
No wlasnie malo apetyczna jakos ta karma i wyglad niespecjalny, ale za to swietna kondycja skory....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']moje jedzą purizon dopiero 4 dzień ale póki co bardzo im smakuje , zastanwia mnie jednak dlaczego granulki rybnej są takie ciemne? to kwestia dużej zawartości mięsa?[/QUOTE]
moim zdaniem to raczej kwestia tego ze pewnie wiekszosc "miesa" rybnego w tej karmie stanowią skóry ryb
a te zazwyczaj sa ciemne tak jak to [URL]http://www.fish4dogs.pl/sea_jerky_-_100_ryby.html[/URL]
zauważ że większośc karm rybnych ma ciemne granulki
tak samo ma TOWT czy Acana
jedynie (z tego co ja wiem) Canidae rybna ma jasne

Edited by WEIMAR
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Moje dwa psy jedzą Purizone od 2-3 miesięcy. Pies 7letni jest alergikiem na wołowinę, białko ale ta karma mu odpowiada pomimo takiej ilości białka. W porównaniu z karmą np. Taste of the Wild - Pacific Stream Canine nie występują objawy alergiczne (nie ma czerwonego pysku i brzucha po wcinaniu Purizone). Sierść jest miękka i błyszcząca oraz kupy są odpowiednie. Psy jedzą je bardzo chętnie. Jesteśmy zadowoleni.
Każdy pies jest inny i nie dla każdego psa ta karma będzie super. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Kupiłam karmę Purizon Puppy. Używam jej dopiero od kilku dni, więc nie mogę się odnieść do skutków długofalowych, ale jeśli chodzi o smak to mojej psinie bardzo smakuje. Nawet mój kot domaga się tej karmy i jest w stanie zrobić wszystko za jedną granulkę ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']prócz lukulusa takze zamówiłam purizon z ryba...zobaczymy,bo pisaliscie różnie....takze sie podzielę za jakis czas.[/QUOTE]

U mnie purizon z rybą jest feeee. Ale u mnie rzadko jakaś sucha podchodzi, więc opinia moich psów nie jest obiektywna :)

Link to comment
Share on other sites

Karmie mojego chorego na niedoczynnośc tarczycy kundelka Purizonem od pół roku i jest super. Kupy raz dziennie, sierśc wspaniała, pies ma mase energii, a karma bardzo mu smakuje. Dodatkowo utrzymujemy wagę na tej karmie, na innych były wahania. Polecam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...