Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaaasia']No to najlepszego dla Lucusia :multi:
I dla Was z Bestyjką :multi:[/QUOTE]

Dzięki Kasiu,miło :)

[quote name='omry']No i trzymamy za niego kciuki :) Super, że dałaś mu szansę.[/QUOTE]

Czuję że jakby został w schronie to inne psy by go zagryzły, on też lubił pokazać że rządzi więc skończyłoby się to nieciekawie... Zresztą sama wiesz po Bobiku co w schronach się dzieje z psami...

[quote name='Ptysiak']Chyba nie nadaję się na DT... zapłakałabym się za futerkiem :/


Bestyjko ale masz fajną rodzinkę, wiesz? :)
Popatrz jak się cieszą z rocznicy ;)
No i wszystkiego naj :loveu:[/QUOTE]

Też ryczałam:evil_lol: Ale mi przeszło, pani Asia to ciepła osóbka, na pewno nie da mu zrobić krzywdy. Dzięki Izuś!

[quote name='Ana :)']No to super, że Lucek znalazł domek :P nie dziwie się, że za nim tęsknisz bo był cudny :):)[/QUOTE]

Jest cudny nadal:eviltong: Śliczny jest, jeszcze wczoraj miałam telefony w jego sprawie.

[quote name='darunia-puma']na wstępie dla naszej solenizantki wszystkie naj a dla naszego chłopczyka dużo szczęścia na nowej drodze życia ;-)[/QUOTE]

Dziękuję, miło bardzo :) Akurat złożyło się tak że Bestie miałam rok temu dzień po swoich urodzinach a Lucek w tę samą datę trafił do nowego domku :)

[quote name='unikatowydiament']Najlepszego dla Was:)
szczęścia dla Lucka w nowej rodzince:)[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo :)

[quote name='Sonka95']Najlepszego dla Bestii i Ciebie :D
Lucas dzięki tobie znalazł dobry domek :D ja tez bym tęskniła ;)[/QUOTE]

To niczym urodziny takie życzenia dostajemy:evil_lol: Dziękuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Aha dodam jeszcze że ta moja sierotka znów sobie coś musiała zrobić:roll:
Rozwaliła łapkę, poduszki ma w dwóch miejscach jakby przetarte/wyżarte? Porządnie. Przemywam ranę rywanolem ale boli ją to mocno bo chodzi na trzech. A w przyszłym tygodniu zabieg na kolanko bo zastrzyki pomogły na więzadło ale nie całkowicie- operacja to ostatnie rozwiązanie i musimy ja przeprowadzić bo to ciągnie się już od listopada i nic innego nie pomaga......

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Besti']Lucjano pojechał do nowego domku... Był niecały miesiąc ze mną ale pustka po nim została, nikt mnie teraz nosem w łokcia nie trąca i nie zrzuca z ławy wszystkiego ogonem...

Akurat dzisiaj mija rocznica od kiedy Bestia jest ze mną, najlepszy okres w moim życiu:multi: Dziękuję Ci Moje Maleństwo że tyle szczęścia wprowadzasz w życie każdego dnia:buzi::buzi::buzi::buzi:[/QUOTE]

Najlepszego Lucuś:loveu:
Najlepszego dla Was i jak najwięcej lat razem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Aha dodam jeszcze że ta moja sierotka znów sobie coś musiała zrobić:roll:
Rozwaliła łapkę, poduszki ma w dwóch miejscach jakby przetarte/wyżarte? Porządnie. Przemywam ranę rywanolem ale boli ją to mocno bo chodzi na trzech. A w przyszłym tygodniu zabieg na kolanko bo zastrzyki pomogły na więzadło ale nie całkowicie- operacja to ostatnie rozwiązanie i musimy ja przeprowadzić bo to ciągnie się już od listopada i nic innego nie pomaga......[/QUOTE]

Sonce to chyba tydzień się goiła łapka , ale miała bardzo głęboko wbite :( oby u was szybciej się zagoiła ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Najlepszego Lucuś:loveu:
Najlepszego dla Was i jak najwięcej lat razem:loveu:[/QUOTE]

Dzięki Martuś za życzenia, przekażę Luckowi:loveu:

[quote name='Sonka95']Rocznica to też bardzo ważne wydarzenie :D[/QUOTE]

Pewnie że tak, teraz 20-02 to podwójna rocznica:razz:

[quote name='Sonka95']Sonce to chyba tydzień się goiła łapka , ale miała bardzo głęboko wbite :( oby u was szybciej się zagoiła ...[/QUOTE]

Ale miała coś wbite? Czy przecięte?
Bo ta to sobie wiecznie coś z łapą robi, krew się leje ale ona się tym nie przejmuje, tym razem jest właśnie inaczej, kręciła się całą noc a dzisiaj jej nie stawia...

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Oj biedna łapka...:shake: dobrze ,ze nie rozcięta...ale może idź do Veta jak jej nie stawia,pewnie ją boli.Luna to co by sobie nie rozwaliła(a często to się dzieje) to nie zwraca uwagi.Tylko raz było tak źle ,że było szycie bo ścięgno poszło...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']
Ale miała coś wbite? Czy przecięte?
Bo ta to sobie wiecznie coś z łapą robi, krew się leje ale ona się tym nie przejmuje, tym razem jest właśnie inaczej, kręciła się całą noc a dzisiaj jej nie stawia...[/QUOTE]

Wbiła sobie prawdopodobnie jakieś szkło , a najgorsze w tym było to , ze było to głęboko i kulała przez kilka dni ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Oj biedna łapka...:shake: dobrze ,ze nie rozcięta...ale może idź do Veta jak jej nie stawia,pewnie ją boli.Luna to co by sobie nie rozwaliła(a często to się dzieje) to nie zwraca uwagi.Tylko raz było tak źle ,że było szycie bo ścięgno poszło...:-([/QUOTE]

Pamiętam jak w skarpecie chodziła;) Miałam iść do weta ale to nie rana do szycia więc mógłby ją ewentualnie odkazić.

[quote name='Sonka95']Wbiła sobie prawdopodobnie jakieś szkło , a najgorsze w tym było to , ze było to głęboko i kulała przez kilka dni ;([/QUOTE]

Kurczę biedne te pieski. Jakbym ja sobie wbiła szkło w stopę to bym pewnie była jak niepełnosprawna:roll:



A to cztery żebrające diody:evil_lol: Chyba da się je rozróżnić?
[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8335/dsc09195s.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Besti']Haha no tak, istotny element:evil_lol:
Ostatnio mój M mnie wrobił, ubrał Luca w różową obroże i wołał do niego Bestia- nabrałam się:evil_lol:[/QUOTE]


no wiesz...własnego psa nie poznać...;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='YxNinaxY']a ja chyba dałabym radę rozpoznać i bez obroży :diabloti: Bestyjka ma ładniejszy kształt głowy ;) Jak dla mnie bynajmniej. To Ci TŻ psikusa zrobił:evil_lol:[/QUOTE]

ja widzę jeszcze,że Bestia ma mniejsze plamki nad oczami i pod szyją więcej i jaśniej brązowego...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Super, że Lucek już w nowym domu :) daj znać co tam u niego, jak będziesz wiedziała ;)
Jeden roczek minął, a zanim się obejrzysz minie ich wiele więcej ;P

Myślę, że też bym rozpoznała Bestię, ma inną mordkę, taką pełniejszą :-D i palce przednich łap się jej nie rozjeżdżają jak u Lucka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']no wiesz...własnego psa nie poznać...;)[/QUOTE]

No wiem:evil_lol:

[quote name='Sonka95']Bestia jest w różowej obróżce ... gdyby były bez obroży to bym miała kłopot z ich rozróżnieniem :evil_lol:[/QUOTE]

Kurczę mogłam zamienić im obroże to dopiero byłaby zagadka:evil_lol:

[quote name='Ana :)']Gdyby nie obroże to pewnie bym się pomyliła :P[/QUOTE]

Przecież z daleka widać różnice :P

[quote name='YxNinaxY']a ja chyba dałabym radę rozpoznać i bez obroży :diabloti: Bestyjka ma ładniejszy kształt głowy ;) Jak dla mnie bynajmniej. To Ci TŻ psikusa zrobił:evil_lol:[/QUOTE]

Widać kto zna się na rzeczy:evil_lol: Bestia to ma łeb jak sklep, patrzę na nią to jest co raz większy, ma większą głowę od mojej:evil_lol:

[quote name='marta.k9080']ja widzę jeszcze,że Bestia ma mniejsze plamki nad oczami i pod szyją więcej i jaśniej brązowego...[/QUOTE]

Haha Marta ale to nie było "znajdź różnicę":lol:

[quote name='Bobryna']Super, że Lucek już w nowym domu :) daj znać co tam u niego, jak będziesz wiedziała ;)
Jeden roczek minął, a zanim się obejrzysz minie ich wiele więcej ;P

Myślę, że też bym rozpoznała Bestię, ma inną mordkę, taką pełniejszą :-D i palce przednich łap się jej nie rozjeżdżają jak u Lucka :lol:[/QUOTE]

Hahaha palce ma zgrabniejsze to fakt haha:evil_lol:




U Locora wszytko wporządeczku. Jestem w kontakcie z panią Asią. Mówi że łazi za nią wszędzie, plącze się pod nogami, wpycha nos pod ręce- czyli w normie :D CHyba za nami nie tęskni... Faktycznie dwa dni stał pod drzwiami ale mu przeszło.

A Bestia ma w czwartek operacje tę co była planowana wcześniej, zastrzyki nie pomogły wystarczająco, nadal kuleje:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...