Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

[quote name='darunia-puma']kochana nie masz za co dziękować uwierz mi że te słowa były z serca ;-) na mnie ludzie z najbliższego otoczenia patrzą i pukają się w głowę jak można mieć trzy duże psy w tym asta haha no niestety większości znajomych i rodziny się pozbyłam ( strach przed psami ;-) ) no ale cóż i tak bym niczego nie zmieniła kocham je całym sercem .... zapraszam do galerii haha patologicznej rodzinki ;-)[/QUOTE]

Nie pozbyłaś się tylko sami sobie poszli, wodocznie nie byli warci znajomości;) Ja też usłyszałam od bliskiej osoby że upadłam na dno biorąc drugiego psa:roll: Link z galerii mi się nie otwiera, ale napewno ją znajdę!

[quote name='Kaaasia']Lucek, Lucjusz, Lucyfer to jedne z wielu imion Olusia :evil_lol:[/QUOTE]

Oli to Lucyfer haha:evil_lol:

[quote name='Ana :)']Lucek fajne imię :D mój TŻ woła na Otta SIEJA SIEJA GOGULINA, a ten się ciszy jak głupi :D[/QUOTE]

Hah skąd on to wziął w ogóle :D

[quote name='darunia-puma']u nas nasz ast ma na imię Shiro a wołamy na niego wafel i też cieszy się jak głupi ;-) ale on ma jeszcze mały móżdżek ;-)[/QUOTE]

Ładnie Wafel to się cieszy:diabloti:

[quote name='Kaaasia']Mój miał, ma i będzie miał mały móżdżek :evil_lol:

A imion mamy dużo- Buba (Belzebub), Pączek, Pulpet, Stefan......[/QUOTE]

Oli pulpetem? Nieeeeeeee nie pasuje

[quote name='Sonka95']Lucek podoba mi się ;) Ja to na Sonie też wołam wieloma imionami np. ostatnio do niej jakoś zaczęłam mówić Miśka :evil_lol:[/QUOTE]

Kreatywnie:razz:

[quote name='marta.k9080']Lucek...jeżeli zdrobnienie od Lucyfer to podoba mi się:diabloti:[/QUOTE]

Właśnie nie wiem do końca czy od Lucjana czy Lucyfera ale chyba to drugie:diabloti:




Ok Lucek jest u mnie:evil_lol: Odebrałam go wcześniej, dzisiaj został odjajczony więc chodzi w kołnierzu.
Nie mogę o nim na razie za wiele powiedzieć. Ogon lata mu cały czas, jest teraz bardzo zmęczony. Chętnie wskoczył do samochodu. Przywitał się z "panią domu" i na razie jest bez spięć, chociaż Besti jest zniesmaczona faktem nowego lokatora i trochę się go boi. A takiego przytulasa w życiu nie widziałam, normalnie wskakuje na kolana!!! [IMG]http://www.rottka.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] Widać że miał wcześniej Pana bo łasi się do mojego Maćka i nie ustępuje na krok. Ale chyba go bito, podniosłam niechcący rękę a pies się skulił...
Spacer to tragedia, pies prawie się udusił... Zdecydowanie słucha się męskiego głosu. Jest cholernie wychudzony, mięśnie ma wiotkie, stercza mu okropnie żebra, łopatki. Jest do podtuczenia, poćwiczenia i podrasowania- będzie ładnie wyglądał :D

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6629/dsc09023y.jpg[/IMG]

[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/356/dsc09022r.jpg[/IMG]

[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5386/dsc09003d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochana no śliczny jest mężczyzna ;-) trzecie zdjęcie powala na kolana- monolog besti "a gdzie ty masz jajka ;-) i co ty masz na głowie? oj dziwny jesteś ... "
troszkę czasu, miłosci i ciepła no i oczywiście jedzonka i będzie śliczny zresztą już jest. Wiele miesięcy temu zakomunikowałam mojemu mężowi że po shilli i Sethie bierzemy rottka ale on się strasznie boi tych psów nasi znajomi byli domem tymczasowym z pomorskiej fundacji rottka i jak tylko jakikolwiek rottek pojawiał się u nich w kojcu leciałam jak oszalała do każdego żeby całować i miziać ... nie mam instynktu samozachowawczego ;-)

może spróbuj wejść z tego linku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102012-Ona-bita-m%C5%82otkiem-On-wyrzucony-jak-%C5%9Bmie%C4%87-Shilla-i-Seth-moje-ANIO%C5%81Y[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

:multi: bardzo dobrze widzieć Lucka u Ciebie,to chyba normalne ,że Besti jest trochę zakłopotana.
trzymam kciuki i wierzę,że będzie Wam wszystkim ten wspólny czas bardzo służył,dla Lucka to jak wygrana na loterii,dla Besti social domowy + towarzystwo no i dla Ciebie możliwość robienia tego co chcesz czyli pomagania Rottkom:loveu: Super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Nie ma się co dziwić Besti, że jest zniesmaczona, skoro jej ktoś na teren wchodzi ;) Ale przyzwyczai się i będzie dobrze.
Faktycznie chudy jest, musisz go podtuczyć!
Pisz w ogłoszeniach, że to pies dla domu z mężczyzną :evil_lol:[/QUOTE]

Chudy to prawdopodobnie dlatego że nie dostawał porządnie jeść, bo apetyt ma.

[quote name='Kaaasia']Pulpet pulpet tylko na zdjęciach tego nie widać. Muszę się do weta przejść aby go zważyć ;)

No to miłego wychowywania parki czarnuszków :loveu:. Dasz radę.
Oli nawet 5min nie chciał w kołnierzu chodzić :roll:[/QUOTE]

Teraz to muszę dać radę. Co Ty mówisz, Oli jest śliczny, wyćwiczony, wygimnastykowany, gibki:razz:

[quote name='darunia-puma']kochana no śliczny jest mężczyzna ;-) trzecie zdjęcie powala na kolana- monolog besti "a gdzie ty masz jajka ;-) i co ty masz na głowie? oj dziwny jesteś ... "
troszkę czasu, miłosci i ciepła no i oczywiście jedzonka i będzie śliczny zresztą już jest. Wiele miesięcy temu zakomunikowałam mojemu mężowi że po shilli i Sethie bierzemy rottka ale on się strasznie boi tych psów nasi znajomi byli domem tymczasowym z pomorskiej fundacji rottka i jak tylko jakikolwiek rottek pojawiał się u nich w kojcu leciałam jak oszalała do każdego żeby całować i miziać ... nie mam instynktu samozachowawczego ;-)

może spróbuj wejść z tego linku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102012-Ona-bita-młotkiem-On-wyrzucony-jak-śmieć-Shilla-i-Seth-moje-ANIOŁY[/URL][/QUOTE]

Haha dziwnie na jego kaska zareagowała :D
Czyli rottki nie są takie straszne:) Niektóre kundliszonki są gorsze, dobrze ułożony rottek to wspaniały pies!

[quote name='gops']powodzenia :)
pięknie będą razem wyglądać na spacerach .[/QUOTE]

Dzięki! Reakcja sąsiadów "To one są dwa? Takie same!" haha

[quote name='zaba14']Może sunia się go boi bo pies wygląda jak uffooo w tym talerzu :D[/QUOTE]

Możliwe że tak, pare razy dostała w pycha z talerza to już nauczyła się robić uniki :)

[quote name='unikatowydiament']powodzenia życzymy,jak go podarujesz będzie wyglądął obłędnie,obecnie niczego sobie[/QUOTE]

Oj dużo mu brakuje żeby wyszedł "na ludzi"

[quote name='marta.k9080']:multi: bardzo dobrze widzieć Lucka u Ciebie,to chyba normalne ,że Besti jest trochę zakłopotana.
trzymam kciuki i wierzę,że będzie Wam wszystkim ten wspólny czas bardzo służył,dla Lucka to jak wygrana na loterii,dla Besti social domowy + towarzystwo no i dla Ciebie możliwość robienia tego co chcesz czyli pomagania Rottkom:loveu: Super![/QUOTE]

Dziękuję za ładne słowa:) Miło bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']teraz poprosimy dużo fotek przystojniaka :razz:
kurcze, jak mi się tęskni za rotem w domu... ech ech, marzenia :roll:[/QUOTE]

Tęskni? Czyli rozumiem że z rottkami miałaś styczność? Może Lucuś?:razz:

[quote name='YxNinaxY']urodziwy z niego facet, choć Bestyjka bije go na łeb ;-) Oby zawsze były takie zgodne.. tzn. dopóki Lucyferek będzie u Was:evil_lol:
Ciekawe czy to ciągnięcie na spacerze to dlatego, że niewybiegany czy może dlatego, że nie nauczony[/QUOTE]

Nooo on przy niej bidnie wygląda. Ciągnie bo kompletnie nic nie potrafi, miał wychowanie bezstresowe chyba.....:roll:

[quote name='omry']Super, że się zdecydowaliście. Trochę pracy przed Wami pewnie, ale trzymam kciuki za Was i za chłopaka :smile:[/QUOTE]

Dzięki Omry!

[quote name='Ana :)']Super, że jest już u Was :smile: faktycznie trochę chudy ale na pewno szybko doprowadzisz go do porządku :eviltong:


A skąd mój TZ wytrzasnął SIEJE SIEJE GOGULINE to nie mam pojęcia :-D zresztą on sam nie wiem skąd mu się to wzięło xD[/QUOTE]

Jak sobie przypomne to sieje sieje to śmiać mi sie chce:evil_lol: Apetyt ma, po prostu był zabidzony więc będzie ok.

[quote name='Bobryna']O ja, o ja, Lucek już u Ciebie! :multi: Przystojniak z niego :loveu:, trochę podje i poćwiczy i będzie super :-D
Czekam z niecierpliwością na dalsze relacje :smile:[/QUOTE]

Będzie dobrze, musi;)

[quote name='Sonka95']Super , ze jest już u Ciebie :multi:[/QUOTE]

A no, Szał ciał!:razz:





Powiem Wam że Luc jest wyzwaniem, ten pies poza machaniem ogonem nic nie potrafi... Czasami zareaguje na masz chodz i siad. Nawet jak na niego krzycze to się cieszy... Aha i dostaje szalu na widok dużego psa. Ojojoj ale jestem dobrej myśli.
Dziękuję bogu teraz docieniłam jakim Bestia jest dobrym i grzecznym psem, masakra:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Tęskni? Czyli rozumiem że z rottkami miałaś styczność? Może Lucuś?:razz:
[/QUOTE]

A miałam takiego miałam gnojka :loveu:( i o psa mi chodzi :diabloti:)
[IMG]http://i37.tinypic.com/2rr89dd.jpg[/IMG]

Najwspanialszy pies jakiego miałam, pomimo problemów z agresją, brakiem socjalizacji i ogólnym zaniedbaniem. To było najmądrzejszy a zarazem najtrudniejszy pies z jakim przyszło mi się mierzyć. I kocham rotki dzięki niemu. Niestety był z nami krótko tylko 4 lata...pokonał nas rak jelita. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No to teraz go wyprowadź na "ludzi" i won w świat:cool3:[/QUOTE]

Dobrze to brzmi:razz:

[quote name='asiak_kasia']A miałam takiego miałam gnojka :loveu:( i o psa mi chodzi :diabloti:)


Najwspanialszy pies jakiego miałam, pomimo problemów z agresją, brakiem socjalizacji i ogólnym zaniedbaniem. To było najmądrzejszy a zarazem najtrudniejszy pies z jakim przyszło mi się mierzyć. I kocham rotki dzięki niemu. Niestety był z nami krótko tylko 4 lata...pokonał nas rak jelita. :roll:[/QUOTE]

Chyba mały był, prawda? Ale z mordki prawdziwy rociak. Oj cięzkie mają charakterki ale spaecyficznie pozytywne :) Był adoptowany? Tylko 4lata i aż 4 lata;)

[quote name='YxNinaxY']opowiadaj co u Was :)[/QUOTE]

Spoko jest, Lucyfer spał dzisiaj cały dzień, byliśmy u weta dzisiaj. Lucek spodobał się wetowi ale wet Lucowi mniej:diabloti:

[quote name='Kaaasia']Cześć Bestyjkolucki :smile:
Jak tam kawaler się miewa?[/QUOTE]

Kasia proszę Cię tylko nie Bestyjolucki:grin:

[quote name='zaba14']besti biedna pewnie fruwa jak chorągiewka na spacerach za psem :D[/QUOTE]

Chodzimy na spacer osobno bo inaczej się nie da! Ciągne się za nim, pewnie stwierdził że za wolno chodzę :D

[quote name='Sonka95']I jak się psiaki miewają ? ;)[/QUOTE]

Kości dostały, Luc pożuł i Bestia mu porwała- zjadła dwie hihi

[quote name='unikatowydiament']co tam u Was słychać,jak psiaki?[/QUOTE]

Lucyfer znów śpi, Besti ciumka kość Lucka:razz:

[quote name='sellavie5']Przepiękna i słodka jest...prawdziwy skarb ta Twoja dziewczynka:) Zdjęcia rewelacyjne:)[/QUOTE]

Witanko Sellavie i dziękuję za komplemenciki:)


Zaraz wstawię kilka fotosów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...