Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

[quote name='Sonka95']I jak wizyta u weta ? ;)[/QUOTE]

Kolejny tydzień na tabletkach... Jak po nich nie będzie poprawy to operacja i sztuczne więzadło w styczniu:-(
I wet ostrzegł że na biodra raczej operacja będzie z czasem nieunikniona- polecił poznań.

[quote name='betty_labrador']czesc!

masz cudnego psiaka! Samanta jest bardzo urocza :loveu:[/QUOTE]

Cześć Cześć:lol: Miło powitać nowych czytająco-podziwiających! Dziękujemy za komplemenciki.

Edited by Besti
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Besti']Kolejny tydzień na tabletkach... Jak po nich nie będzie poprawy to operacja i sztuczne więzadło w styczniu:-(
I wet ostrzegł że na biodra raczej operacja będzie z czasem nieunikniona- polecił poznań.
[/QUOTE]

biodra mozna skutecznie leczyc operacyjnie tylko wtedy, gdy pies jest bardzo mlody. wtedy bardzo skuteczne sa tpo, daroplastyka. po tych zabiegach pies jest z punktu medycyny zdrowym zwierzeciem, ktore moze wszystko. oczywiscie wiadomo-suplementacja, dieta, dbanie o rozwoj miesni i wage psa.

"z czasem" pozostaje tylko resekcja glowki kosci udowej, co u aktywnych psow jest nieporozumieniem. zreszta ortopedzi na calym swiecie odchodza juz od tego, bo czesto pies jak byl tak pozostaje inwalida lub tez endoproteza biodra...ok 8 tysiakow za jedno biodro, a nie wiadomo, czy sie protezka przyjmie. sa tez eksperymentalne metody typu komorki macierzyste-w pl tylko we wroclawiu. z tym ze to nie wyleczy psa. moze mu tylko troche pomoc "objawowo", kiedy na wszystko inne jest za pozno.

strasznie mnie dziwi, ze tak olewasz temat. jak tak dalej pojdzie to niedlugo bedziesz miec psa inwalide.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana :)']Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze :)[/QUOTE]

[quote name='omry']Też trzymamy.[/QUOTE]

Dzięki Kochane- kciuki się przydały, jest ciut lepiej więc mamy światełko w tunelu:multi: Byćmoże więzadło było porządnie naciągnięte a nie naderwane ale wole nie zapeszać.

[quote name='a_niusia']biodra mozna skutecznie leczyc operacyjnie tylko wtedy, gdy pies jest bardzo mlody. wtedy bardzo skuteczne sa tpo, daroplastyka. po tych zabiegach pies jest z punktu medycyny zdrowym zwierzeciem, ktore moze wszystko. oczywiscie wiadomo-suplementacja, dieta, dbanie o rozwoj miesni i wage psa.

"z czasem" pozostaje tylko resekcja glowki kosci udowej, co u aktywnych psow jest nieporozumieniem. zreszta ortopedzi na calym swiecie odchodza juz od tego, bo czesto pies jak byl tak pozostaje inwalida lub tez endoproteza biodra...ok 8 tysiakow za jedno biodro, a nie wiadomo, czy sie protezka przyjmie. sa tez eksperymentalne metody typu komorki macierzyste-w pl tylko we wroclawiu. z tym ze to nie wyleczy psa. moze mu tylko troche pomoc "objawowo", kiedy na wszystko inne jest za pozno.

strasznie mnie dziwi, ze tak olewasz temat. jak tak dalej pojdzie to niedlugo bedziesz miec psa inwalide.[/QUOTE]

Proszę zaciągnąć głębszej wiedzy na temat który się wypowiadasz a później coś mądrzejszego napisać bo w tym momencie mnie obrażasz, nie wiesz ile starań wkładam w "olewanie" swojego psa więc mnie nie oceniaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Dzięki Kochane- kciuki się przydały, jest ciut lepiej więc mamy światełko w tunelu:multi: Byćmoże więzadło było porządnie naciągnięte a nie naderwane ale wole nie zapeszać.[/QUOTE]
To dobrze i żeby było tylko lepiej :) Bestia przecież musi być sprawna :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Dzięki Kochane- kciuki się przydały, jest ciut lepiej więc mamy światełko w tunelu:multi: Byćmoże więzadło było porządnie naciągnięte a nie naderwane ale wole nie zapeszać.



Proszę zaciągnąć głębszej wiedzy na temat który się wypowiadasz a później coś mądrzejszego napisać bo w tym momencie mnie obrażasz, nie wiesz ile starań wkładam w "olewanie" swojego psa więc mnie nie oceniaj.[/QUOTE]


taaa...masz na pewno glebsza wiedze ode mnie i dlatego dajesz sobie wmawiac glupoty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']taaa...masz na pewno glebsza wiedze ode mnie i dlatego dajesz sobie wmawiac glupoty...[/QUOTE]

Odpuść sobie :)
Myślę, że już najwyższy czas, byś w końcu zrozumiała, że nie każdy będzie Cię słuchał i że nie należy wtykać nosa tam, gdzie ewidentnie Cię nie chcą :)
Besti ma swoje autorytety i nie bądź zła, że nie jesteś nim Ty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Odpuść sobie :)
Myślę, że już najwyższy czas, byś w końcu zrozumiała, że nie każdy będzie Cię słuchał i że nie należy wtykać nosa tam, gdzie ewidentnie Cię nie chcą :)
Besti ma swoje autorytety i nie bądź zła, że nie jesteś nim Ty :)[/QUOTE]

ja nie jestem zla, ale jesli wet stwierdza biodra b/c i zwyrodnienia twierdzac, ze "nie jest tak zle" a nastepnie twierdzi, ze po pewnym czasie psa i tak trzeba bedzie operowac, podczas gdy operowac mozna psy tylko naprawde mlode, to nalezy zmienic autorytety, bo sie przerazliwie szkodzi swojemu psu i robi z niego kaleke. ato jest ostatni dzwonek, zeby tej suce pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ja nie jestem zla, ale jesli wet stwierdza biodra b/c i zwyrodnienia twierdzac, ze "nie jest tak zle" a nastepnie twierdzi, ze po pewnym czasie psa i tak trzeba bedzie operowac, podczas gdy operowac mozna psy tylko naprawde mlode, to nalezy zmienic autorytety, bo sie przerazliwie szkodzi swojemu psu i robi z niego kaleke. ato jest ostatni dzwonek, zeby tej suce pomoc.[/QUOTE]

Okej, ja nie przeczę i nie potwierdzam, bo się zwyczajnie nie znam.
Chodzi o to, że nigdy przenigdy nie zrozumiem, jak można tak na siłę ludziom wpierać swoje zdanie. Napisałaś, co myślisz, ale Besti odpisała wyraźnie, że ufa swojemu wetowi i ma do tego prawo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Okej, ja nie przeczę i nie potwierdzam, bo się zwyczajnie nie znam.
Chodzi o to, że nigdy przenigdy nie zrozumiem, jak można tak na siłę ludziom wpierać swoje zdanie. Napisałaś, co myślisz, ale Besti odpisała wyraźnie, że ufa swojemu wetowi i ma do tego prawo :)[/QUOTE]

to nie jest wpieranie zdania.
to sa fakty.

a w tym watku widac przerazajaca historie psa, ktoremu wlasciciel odiera szanse na godne zycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YxNinaxY']dawno mnie nie była, zaniedbałam wątki :( trzymam kciuki za małą i muszę pochwalić jej piękną różową obróżkę :loveu:[/QUOTE]

Swój też zaniedbałaś a psina urosła:) Dziękujemy za komplemencik i kciuki

[quote name='Bobryna']To dobrze i żeby było tylko lepiej :) Bestia przecież musi być sprawna :D[/QUOTE]

Musi i będzie bo ja innej opcji nie przyjmuje i widzę że Bestia też nie:)
[quote name='marta.k9080']Bestyjko...wszystko będzie dobrze:calus: :Dog_run:[/QUOTE]

Kochana jesteś:)

[quote name='betty_labrador']również trzymam kciuki za więzadło! musi byc dobrze![/QUOTE]

Trzymaj trzymaj, będzie lepiej.

[quote name='a_niusia']taaa...masz na pewno glebsza wiedze ode mnie i dlatego dajesz sobie wmawiac glupoty...[/QUOTE]

Nie wiem jaką i skąd posiadasz wiedzę więc nie oceniam, mówię tylko że niektóre rzeczy co piszesz nie są prawdą (np na temat daroplastyki), ale proszę Cię- nie pisz nic więcej co powinnam robić.

[quote name='omry']Odpuść sobie :)
Myślę, że już najwyższy czas, byś w końcu zrozumiała, że nie każdy będzie Cię słuchał i że nie należy wtykać nosa tam, gdzie ewidentnie Cię nie chcą :)
Besti ma swoje autorytety i nie bądź zła, że nie jesteś nim Ty :)[/QUOTE]

Paula wygrałaś:evil_lol: Dosadnie i zrozumiale

[quote name='Sonka95']Mam nadzieję , że będzie tylko lepiej ... trzymamy kciuki :loveu:
I zdrówka życzymy .... ;)[/QUOTE]

Jej jak wiele osób nam kibicuje, to dodaje otuchy! Dziękujemy:loveu:

[quote name='unikatowydiament']i od Nas dużo zdrowka,miłego wieczorku Dziewczyny:)[/QUOTE]

Dziękuję i wzajemnie miłego wieczorku!

[quote name='a_niusia']to nie jest wpieranie zdania.
to sa fakty.

a w tym watku widac przerazajaca historie psa, ktoremu wlasciciel odiera szanse na godne zycie.[/QUOTE]

Haha końcówka najlepsza:evil_lol: Podaj mnie do tozu

Link to comment
Share on other sites

Też trzymam kciuki. Co więcej, jestem pewna, że przyszłoroczną zimą Bestia będzie się już cieszyć w 100% :)

I również nie potrafię zrozumieć przeświadczenia niektórych osób, że mając dwa seterki i gdzieśtam w rodzinie bullterriery wiedzą wszystko o każdym psie, każdej rasy (czy też kundlu), każdym problemie zdrowotnym czy behawioralnym. Pprzydałoby się takim jednostkom mocno przypie*dolić pustym łbem o ścianę, coby się niektóre komórki do pracy wzięły. [B]Tak, niektórzy mają swoje mózgi, swoich wetów i swoje zdanie i będą się go trzymać, bezwzględu na forumowych ujadaczy. I ci ujadacze mogliby to zrozumieć i zamknąć paszcze ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Dzisiaj pierwszy raz od baaaaaaaardzo dawna widziałam w naszym mieście Rottka:loveu: wielki był,piękny niesamowicie...one mają w sobie coś takiego ach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Też trzymam kciuki. Co więcej, jestem pewna, że przyszłoroczną zimą Bestia będzie się już cieszyć w 100% :)

I również nie potrafię zrozumieć przeświadczenia niektórych osób, że mając dwa seterki i gdzieśtam w rodzinie bullterriery wiedzą wszystko o każdym psie, każdej rasy (czy też kundlu), każdym problemie zdrowotnym czy behawioralnym. Pprzydałoby się takim jednostkom mocno przypie*dolić pustym łbem o ścianę, coby się niektóre komórki do pracy wzięły. [B]Tak, niektórzy mają swoje mózgi, swoich wetów i swoje zdanie i będą się go trzymać, bezwzględu na forumowych ujadaczy. I ci ujadacze mogliby to zrozumieć i zamknąć paszcze ;)[/B][/QUOTE]

Ona już się cieszy, to jej pierwszy śnieg:loveu: Biega, skacze, szaleje, nie chce do domu wracać, chyba myśli że jest husky:evil_lol:
Dokładnie jest tak jak piszesz haha wstyd sobie przynoszą więc nie wiem czego tu szukają

[quote name='marta.k9080']Dzisiaj pierwszy raz od baaaaaaaardzo dawna widziałam w naszym mieście Rottka:loveu: wielki był,piękny niesamowicie...one mają w sobie coś takiego ach:loveu:[/QUOTE]

Robi wrażenie, nie?:loveu: Też mam to samo! Teraz na ulicach są inne rottki niż kilka porządnych lat temu, nie ma tych spasionych, bez ogonków i niskich tylko wysokie, takie majestatyczne i zwinne:loveu:

[quote name='a_niusia']co nie jest prawda na temat daroplastyki?
ze mozna ja przeprowadzi tylko u mlodego psa czy tez to, ze pies po takim zabiegu moze normalnie funkcjonowac?[/QUOTE]

wyjdź i nie wracaj

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Besti']Robi wrażenie, nie?:loveu: Też mam to samo! Teraz na ulicach są inne rottki niż kilka porządnych lat temu, nie ma tych spasionych, bez ogonków i niskich tylko wysokie, takie majestatyczne i zwinne:loveu: [/QUOTE]

Dokładnie.Szkoda ,że nie przyjaźnimy się z żadnym,Luna miałaby towarzysza zabaw ,a ja uciechę dla oczu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...