Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
MaHa

Seminarium: Agresja u psów/wykł. Joel Dehasse

Recommended Posts

[B]Seminarium pt: Agresja u psów, Ocena zagrożenia i analiza przypadków
Wykładowca: Joël Dehasse[/B]
Seminarium w języku angielskim, tłumaczone na język polski.

Zapisy:
[URL]http://www.wz.uw.edu.pl/serwisy,witryna,3,artykul,1117.html[/URL]
[url]www.agresjaupsow.pl[/url]

Miejsce: Warszawa

Godziny:
8.grudnia-10.00-17.00,
9.grudnia-9.00-16.00

Cena A: 450 zł (opłacone do 31 października)
Cena B: 600 zł (opłacone po 1 listopada)

Uwaga! Dla lekarzy weterynarii 25 punktów edukacyjnych w ramach ustawicznego kształcenia.

Seminarium odbywa się bez udziału psów słuchaczy.

Liczba miejsc ograniczona.

Maria Habrowska, Joanna Iracka i Agata Sowińska we współpracy z Fundacją na Rzecz Rozwoju Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zapraszają na dwudniowe seminarium:

Agresywny pies. Ocena zagrożenia i analiza przypadków

Partnerzy: Fundacja na Rzecz Rozwoju Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna.

Patroni medialni: Cztery Łapy, Weterynaria w praktyce, VetPersonel


Joël Dehasse od ponad 30 lat zajmuje się leczeniem zaburzeń zachowania u psów i kotów. Regularnie prowadzi wykłady z tej dziedziny w wielu krajach świata. Od wielu lat z powodzeniem także uczy leczenia zaburzeń zachowania u zwierząt. Opracował własną, skuteczną metodę dydaktyczną, która pozwala przekazać maksimum wiedzy. Jest praktykiem z ogromnym doświadczeniem i uczy praktyków. Aktywnie uczestniczył w tworzeniu medycyny behawioralnej w Europie. Początkowo związany przede wszystkim ze szkołą francuską, obecnie prezentuje własny model analizowania przypadków i terapii, z uwzględnieniem nie tylko samego zwierzęcia, ale także jego roli w ludzkiej rodzinie, stanowiącej społeczny system. Uwzględnienie funkcjonowania tego systemu oraz zmotywowanie ludzi, którzy na co dzień przebywają ze zwierzęciem, do czynnego udziału w terapii ma kluczowy wpływ na przebieg i powodzenie leczenia zwierzęcia.

O wykładowcy:
W 1979 roku Joël Dehasse obronił dyplom lekarza weterynarii na Universytecie w Liège. W 1998 roku ukończył 3- letnie studia podyplomowe z zakresu terapii systemowej rodzin oraz otrzymał tytuł specjalisty lekarza weterynarii-behawiorysty nadawany przez Écoles Nationales Vétérinaires Françaises (Państwowe Wyższe Szkoły Weterynaryjne Francji). Od 2002 roku ma europejski tytuł specjalisty z zakresu weterynaryjnej medycyny behawioralnej małych zwierząt (DECVBM-CA). Leczy zaburzenia zachowania zwierząt, prowadzi coaching rozwoju osobistego właścicieli swoich pacjentów oraz jako ekspert medycyny behawioralnej doradza firmom, m.in. farmaceutycznym i producentom karmy dla zwierząt. Jest autorem tuzina książek popularno-naukowych na temat zachowania psów i kotów. Do ostatnich publikacji należą: „Tout sur la psychologie du chat” (2005), „Mon animal a-t-il besoin d’un psy?” (2004), „Chiens hors du commun” (2009), „Mon chien est heureux” (2009) i „Tout sur la psychologie du chien” (2009), a także dziesiątek artykułów naukowych i popularyzujących wiedzę. W Polsce ukazała się „Agresja u psów” (2006). Organizuje kursy coachingu w zakresie zachowania zwierząt. Odegrał bardzo istotną rolę w powstaniu wielu ważnych organizacji, między innymi jest fundatorem i byłym prezesem (1998-2002) European Society of Veterinary Clinical Ethology (ESVCE), fundatorem i byłym prezesem European College of Veterinary Behavioural Medicine – Companion Animals (2002). Wykłada w wielu krajach i prowadzi prywatną praktykę w Brukseli (Belgia).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×