Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 2007


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosiaczek&mobil']Napisał [B]batiskaj[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6512285#post6512285"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I][COLOR=red]JA PRZEPRASZAM ZE Z INNENJ BECZKI, ALE NIE WIEM JUŻ GDZIE MAM DAĆ OGŁOSZENIE[/COLOR]

[COLOR=#ff0000]Witam Wszystkich I Błagam O Pomoc W Odnalezieniu Naszego Psa Coton De Tulear, Który Zaginął Wczoraj Podczas Sopockiej Wystawy, Piesek Jest Bardzo Płochliwy I Nieśmiały , Boi Sie Ludzi, Jest Zmarzniety I W Wielkim Szoku, Najprawdopodobniej Błaka Sie W Okolicach Wyścigów Konnych W Sopocie.

Bardzo Prosze Jesli Ktoś Wiedziałby Cos O Jego Losie O Telefon[/COLOR]
[/I][/quote]

[B]batiskaj! Ja dzisiaj wracałam pociągiem z Sopotu i dwaj panowie opowiadali, że widzieli psa na Dworcu Głównym, który bał się ludzi i bardzo ich obszczekiwał! Nie wiem dokładnie jak wyglądał ani czy był mały czy duży, nie wnikałam w to. Ktoś zadzwonił po policję, a ta jak przyjechała jeszcze gdzieś, bo bali się do niego podejść. Przypuszczam, że mógł trafić do pobliskiego schroniska. Sprawdź!
Trzymam kciuki za znalezienie psa!:sadCyber:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulla Luck'][B]batiskaj! Ja dzisiaj wracałam pociągiem z Sopotu i dwaj panowie opowiadali, że widzieli psa na Dworcu Głównym, który bał się ludzi i bardzo ich obszczekiwał! Nie wiem dokładnie jak wyglądał ani czy był mały czy duży, nie wnikałam w to. Ktoś zadzwonił po policję, a ta jak przyjechała jeszcze gdzieś, bo bali się do niego podejść. Przypuszczam, że mógł trafić do pobliskiego schroniska. Sprawdź!
Trzymam kciuki za znalezienie psa!:sadCyber:
[/B][/quote]
Lulla, pies zostal odnaleziony...wystarczy przeczytac strone wczesniej badz pare postow wczesniej ;)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam byłam w pracy, ale wszystkim bardzo dziekuję za zaangażowanie, Sorelek znalazł się, wprawdzie był jeszcze w wielkim szoku, ale zagoniony na podwórko bez wyjscia- musiał dac się złapać. Jest brudny, wymeczony, zarzepiony, ale sczęsliwy ze jest w swoim ukochanym domku, teraz mam nadzieję dohjdzie powolutku do siebie.........

dziekuję!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...