Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 2007


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do nas również już dotarło potwierdzenie. :cool3:
Od 10.00 w sobotę będzie mnie można spotkać przy malamucim ringu...
Muszę się do 11.30 trzymać z daleka od jamniczego ringu. :placz:

Jeśli ktoś w sobotę/niedzielę chce bym go obfociła to niech pisze. ;)

Link to comment
Share on other sites

A jesteście pewni że wystawa się odbędzie???

[QUOTE][B]Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gdańsku wprowadził od dnia 6 sierpnia br. – w związku ze stwierdzeniem, przez Państwowy Zakład Higieny Weterynaryjnej w Gdańsku - wścieklizny [U]u jednego padłego nietoperza[/U]:[/B]
[LIST]
[*][B]Obszar zapowietrzony wścieklizną zwierząt w Dolnym Wrzeszczu[/B] od strony północnej i zachodniej: ulica Danusi i ul. Wajdeloty; od strony wschodniej: ul. Zawiszy Czarnego; od strony południowej: ul. Biała wzdłuż torów kolejowych do ul. Zawiszy Czarnego
[*][B]Obszar zagrożony chorobą w granicach: [/B]od strony północnej i zachodniej ulica Kościuszki do torów kolejowych; od strony południowej – wzdłuż torów kolejowych do ulicy Wyspiańskiego; od strony wschodniej ul. Wyspiańskiego i Aleja Legionów do skrzyżowania z ulicą Kościuszki[/LIST] Oznacza to, że:
[LIST]
[*][B]zakazuje się na wspomnianym terenie organizowania targów, pokazów, wystaw i konkursów z udziałem zwierząt[/B]
[*]nakazuje się trzymanie psów na uwięzi, kotów w zamknięciu
[*]nakazuje się wzmożone kontrole celem skutecznego egzekwowania obowiązku wyprowadzania psów na smyczy i w kagańcu, wraz z kontrolą zaświadczeń szczepienia psów przeciwko wściekliźnie
[*]nakazuje się dostarczanie padłych nietoperzy do zakładów leczniczych dla zwierząt[/LIST] W ciągu najbliższych dni w rejonie zagrożonym pojawią się oznakowania informujące o wściekliźnie, następującej treści: „Uwaga. Wścieklizna. Obszar zapowietrzony” i „Uwaga. Wścieklizna. Obszar zagrożony”. Rozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii obowiązywać będzie do odwołania.
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosik71']A jesteście pewni że wystawa się odbędzie???[/quote]


w Polsce wystawy tylko odwołuja jak prezydent wprowadza żałobe narodowa.. jak byla pryszczyca to tez wystaw nie odwolywano.. pamietam ze rozscielali wtedy tylko te maty w wejsciach. nie mowie o tym przypadku, ale mysle ze nawet jakby bylo prawdziwe zagrozenie zdrowia psow i ludzi to nasz wspanialy rzad by z duzym opoznieniem wpadl na pomysl odwolania wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Do nas również już dotarło potwierdzenie. :cool3:
Od 10.00 w sobotę będzie mnie można spotkać przy malamucim ringu...
Muszę się do 11.30 trzymać z daleka od jamniczego ringu. :placz:

Jeśli ktoś w sobotę/niedzielę chce bym go obfociła to niech pisze. ;)[/quote]


jak to Viz??? Ty z daleka od jamniczego ringu?????;)

Link to comment
Share on other sites

Gdyby wścieklizna doszła z Wrzeszcza do Sopoty to i poł polski mogłaby 'okrążyć' ;)
Wiec obawy na pewno nie ma. :)

Szkoda tylko, ze ja mieszkam kilkanaście metrów metrów od tych ulic. :cool1:

Juz sie doczekac wystawy nie mogą. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][I]Czy ktoś z okolic południowych będzie wracać w niedzielę po wystawie i miał by miejsce w aucie dla dwóch osób i grzecznego psa? Oczywiście zwrot kosztów podróży wchodził by w grę.[/I][/COLOR] :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marihuana']My dostaliśmy juz potwierdzenie. Nie moge tylko zrozumiec dlaczego na potwierdzeniu pisze ze nie zapłaciłam, jak dokonałam wpłaty do 20.07????[/quote]
Ja równiez zapłaciłam 17.07 za 2 psy ,a na potwierdzeniu mam zapłacono 0 zł ,do zapłaty 260 zł :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...