Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 2007


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black]Ja też będę z moim shitkiem! :multi: [/COLOR]
[COLOR=black]Nakręciłam się po wczorajszym BIS Puppy II :eviltong: [/COLOR]


[COLOR=black]A mi akurat obsada się trafiła, sami zagraniczni sędziowie :cool3: [/COLOR][COLOR=black]- Shih tzu: sędzina z Litwy, BOG IX: również Litwinka, a BIS Junior: sędzia z Czech.[/COLOR]

[COLOR=black]Aż się przestraszyłam kiedy rzuciłam okiem na obsadę, bo zobaczyłam Pana Andrzeja Kaźmierskiego przy BIS Junior, a w Bydgoszczy mój Emuś nie chciał mu pokazać ząbków :oops: [/COLOR]
[COLOR=black]Na całe szczęście jesteśmy w niedzielę, a nie w sobotę :lol: [/COLOR]

[COLOR=black]Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia ;) [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

hej:smile:
poszukuje psa na młodego prezentera w Sopocie
będzie to mój debiut w starszej grupie
najlepiej chciałbym zaprezentować setera ale nie koniecznie ,może to być każdy inny psiak który lubi sie wystawiać z obca osoba;-).Proszę o kontakt na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mirra']Zagapiłam się i przegapiłam termin. Na szczęście po telefonie do związku dowiedziałam się że zgłoszenia przedłużone są do 15 lipca 2007.[/quote]

Nie przegapiłaś, przecież termin jest do dzisiaj, więc nawet gdyby nie przedłużali i tak miałabyś ponad 5h na wysłanie zgłoszenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']A nie wiesz jak z opłatami czy ta mniejsza stawka tez do 15??[/quote]


[FONT=Tahoma][B]Wystawcy krajowi -[COLOR=#ff0000] opłaty wnoszone do 20.07.2007 r. [/COLOR][/B](dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]czyli termin oplat tez przedluzyli [/FONT][SIZE=2][B]


[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...