Jump to content
Dogomania

Ciobanesc Romanesc Mioritic


mkurleto

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów!!! Mam na imię Małgorzata, mieszkam w Krakowie i od kilku miesięcy jestem właścicielką suczki owczarek rumuński mioritic. REGINA ROMANIEI urodziła się w polskiej hodowli Carskie Sioło. Roma dołączyła do dwóch czarnych terierów rosyjskich: NEL i WOŁODII Zawsze ze Mną. Być może na tym forum spotkamy właścicieli i sympatyków tej rasy.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie. W żadnej książce na temat tej rasy nic nie ma. Ja natrafiłam na tę rasę przypadkowo. Interesują mnie również komondory i gdy weszłam na str. czeskiego klubu Pannonia, to zobaczyłam mioritici. Wchodziłam potem na rumuńskie str. aż okazało się że Pani Sylwia sprowadziła parę hodowlaną. Rodziców Romy poznałam w zeszłym roku na wystawie w Krakowie. Również para mioriticów mieszka w Trzciance, a w Chorzowie będzie jeszcze jakaś sunia w baby-siach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Trafiłam na wątek przez przypadek i jak fajnie zobaczyć znajome brodate mordki:loveu:
Pozdrawiam , trzymam kciuki za Rome i mam nadzieję , że w przyszłym roku uda mi się zobaczyć ją w ringu na żywo .
Jest wyjatkowo urodziwa , więc pewnie i finały zaliczy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak , mam takie plany i wiem , że od jakiegoś czasu Łódź już nie ma monopolu na klubówki pasterskich nie polskich . Jeśli nic nam nie stanie na przeszkodzie to będziemy się wystawiać i w Krakowie i w Opolu . Do Opola zresztą i szybciej i wygodniej dojechać niz do Łodzi . Może nasze sierściuchy w końcu się poznają .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Wczoraj Roma w Bytomiu startowała pierwszy raz w kl. pośredniej, CWC, BOB. A jej tatuś w Budapeszcie pokonał całą konkurencję i uzyskał tytuł ZWYCIĘZCY ŚWIATA 2013 od sędziego z Rumunii.[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NaEdToXqXrs[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...