Jump to content
Dogomania

Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).


toyota

Recommended Posts

Pieski miały dużo szczęścia w tym całym nieszcęściu. Już nie są przywiązane łańcuchem do pseudobudy. Teraz tylko dobre domy.
Misio ma chyba trochę gorszą sytuację finansową, więc pod koniec miesiąca trochę go wspomogę. Poproszę o nr konta. Wracam do sprawy ogłoszeń. Czy one są już ogłaszane? Czy chcecie je jeszcze lepiej poznać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kolejna kobietka']a wydarzenie dla Misia robic? czy Kasiu czekasz na to, jak sie sprawy potocza na festynie?[/QUOTE]

Jesli masz ochote mozesz zrobić mu wydarzenie , jakiś wielkich nadzieji nie pokładam w tej zbiórce jeśli chodzi o adopje psów, chyba ze jakos sie pozytywnie zaskocze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Pieski miały dużo szczęścia w tym całym nieszcęściu. Już nie są przywiązane łańcuchem do pseudobudy. Teraz tylko dobre domy.
Misio ma chyba trochę gorszą sytuację finansową, więc pod koniec miesiąca trochę go wspomogę. Poproszę o nr konta. Wracam do sprawy ogłoszeń. Czy one są już ogłaszane? Czy chcecie je jeszcze lepiej poznać?[/QUOTE]

Maju Misia chyba oglaszac juz mozna rowniez, ja wlasnie zrobilam wydarzenie, ogloszen chyba nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli uda sie Toyocie przyjechać w sobote to zabiore rownież Dextera na zbiórke , ale przydałaby sie jeszcze jedna osoba ;) do rak brak zeby psiaki zebrac. Misia odwiedze w tygodniu i tez porobie fotki bo teraz w weekendy ciagle mam jakies urodziny :/

Dexter bardzo lubi aportowanie moze tak w nieskonczoność w czym mi troche przypomnina mojego bylago tymczasowicza Grafita ;)
Jest grzeczny, bardzo delikatny w stosunku do Julki , nie mam z nim zadnych problemów :)
[IMG]http://imageshack.us/a/img713/7605/dsc02642g.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img35/7971/dsc02646q.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img818/4927/dsc02647c.jpg[/IMG]


Film :
[video=youtube;T6q-ROxToe8]http://www.youtube.com/watch?v=T6q-ROxToe8&feature=youtu.be[/video]

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

[B]Dexter uciekł !![/B]

Dzisiaj jakieś glupie babsko wlazło do mnie na teren w celu obejrzenia mieszkania do wynajecie... nic ze jest domofon .. nic ze tabliczka "uwaga pies " jak stwierdziła jak podeszła do bramy to nie bylo zadnych psów pojawiły sie jak juz wchodziła przez brame i wiedy Figo standardowo uciekł bo zobaczył czlowieka a Dexter miedzy nogami jej wyskoczył za brame , zanim baba dotarła do mnie a ja do bramy to juz był dość daleko , jak go zawołałam to stanoł na chwilke i pobiegł przed siebie. Strasznie zaluje ze bramy nie zamknelismy na kłódke co zawsze robimy ale byliśmy wczesniej na zakupach i jeszcze nie zdarzylismy samochodem wjechać na teren :(
Jezdziłam z moj TZ ponad godzine samochodem ale nigdzie go nie widziałam jest starszna mgła ktora ogranicza poszukiwania. Z samego rana zawiadomie Komendanta SM zeby przekazał wszytskim strażnika, rozwiesze plakaty i jak tylko mgła opdanie zaczen znowu go szukac. Mam wielka nadzieje ze nie wpadnie pod samochód bo widoczność jest ogranoczona :( To moj 1 przypadek ucieczki tymczasa i jestem załamana! Nigdy sobie nie wybacze jesli mu sie cos stanie :( !

[IMG]http://imageshack.us/a/img202/5328/beznazwy1jc.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Plakaty rozwieszone , byłam u Komendanta maja zdjęcie Dextera i jesli ktoś bedzie dzwonił w sprawie biagajacego psa od razu beda sprawdzac czy to nie on... jedziłam dzis z samego rana 2 godziny po Świeciu i okolicznych wsiach .. nigdzie ani sladu...:( wczoraj chodziłam z psami do godziny 24 i niestety nic. Z sercem na ramieniu pojechałam na most zeby zobaczyć autostrade bo ode mnie tez daleko nie jest ale na szczeście zaden pies nie lezał na poboczu w zasiegu wzroku. Moze on wróci do Grudziądza? nie wiem czy był zrzyty z tamtym miejscem ale taka możliwość tez istnieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']nie ma za co! :) dolozylam jeszcze 2 zdjecia... strasznie sie martwie, mam nadzieje, ze szybko sie odnajdzie! chociaz on jest takim cudownym pisakiem, ze wcale sie nie zdziwie, jak ktos go sobie zatrzyma :roll: Kasiu a czipa on ma?[/QUOTE]

Nie ma czipa.. nie ma nic , nawet adresatki :( Poprostu adresatki nie organizowałam bo narazie nie wychodził na spacery jedynie do weta pojechał a tak biegał po ogrodznie.. i tu chyba moj bład :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...