Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agata, ja mieszkam na pograniczu wrzeszcza i oliwy [polanki/abrahama] i wracam autkiem, tylko nie wiem, jak dlugo jeszcze... W ten wtorek na pewno i moze jeszcze kilka, a potem pewnie tez bede miala problem z transportem, bo niedlugo tata wyjezdza do pracy... Ale na razie jak najbardziej sluzymy autkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, prawdziwe dobre dusze:) tyle ofert!:) dzięki wszystkim!!!! jesteście wielkie! Nela, po Ciebie rodzice przyjeżdżają? bo i ile wiem to prawka nie masz...? Jeśli Twoja oferta jest nadal aktualna, to chętnie skorzystamy z Zorczakiem. obiecuję, że będzimy miały czyste nóżki. W takim razie do wtorku 21. ale się cieszę!

Ach, jeszcze pytanko do prowadzących czy mogę być we wtorek? czy skład jest już zamknięty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata i Zorka'] Nela, po Ciebie rodzice przyjeżdżają? bo i ile wiem to prawka nie masz...? [/quote]

:lol: Aż sprawdziłam od kiedy mam prawo jazdy...już 6 lat :) a z Frodziakiem wozimy się sami.

My też czekamy do wtorku bo dzisiaj pies z nudów wykąpał się w kanale :shake:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jako że ostatnio słyszę romowy na temat wyjazdu kieeeedyś tam do Bydgoszczy na zawody międzymiastowe, to wczoraj z Alą wpadłyśmy na pomysł...

Może by tak w przyszły weekend czyli 8/9 marca, wybrać się w odwiedziny do Bydgoszczy właśnie? Myślę, że z transportem nie będzie problemu, napewno kilka samochodów się znajdzie z kilkoma miejscami..


Co o tym myślicie? Jako, że w większości w naszym agility dominują kobiety (ahh ten feminizm :D) to fajnie by było zrobić sobie taki prezent na Dzień Kobiet :P


No kobity wyraźcie swoje zdanie ;]

Pozdrawiam,
Ania i Lilla

Link to comment
Share on other sites

Generalnie mi łatwiej wybrać się w niedzielę, z sobotą u mnie zawsze problem ... Proponuję przedyskutować termin albo zrobić ankietę na 'klubowym' forum, ale przede wszystkim - spytać się Bydgoszczy kiedy by im pasowało i czy jeszcze nas chcą widzieć ;)
W razie czego dysponuję miejscem dla 1 człowieka i 1 psa najlepiej 'nakolannowego'. Ala - w razie czego mogę wziąć odpowiedzialność za Ciebie i za Kubusia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Tylko rodzinka sie o psa martwi... [/quote]

Moja rodzinka również, ciągle tylko słyszę, że chcę Gucia zamęczyć...ale co zrobić naoglądam się waszych filmików i zdjęć i mam jeszcze większą ochotę do Was dołączyć:cool3:

no i właśnie macie jakiś limit wiekowy dla psiaków??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona i Gucia']Moja rodzinka również, ciągle tylko słyszę, że chcę Gucia zamęczyć...ale co zrobić naoglądam się waszych filmików i zdjęć i mam jeszcze większą ochotę do Was dołączyć:cool3:

no i właśnie macie jakiś limit wiekowy dla psiaków??[/quote]

Nooo nie jestem jedyna! Chociaz to dobre... Moi juz zrozumieli, ze pies to lubi, ale i tak go cos lub ktos moze zjesc... K. :/

Stawiam, ze limitem jest zdrowie psa :) Moj ma 8,5 i nie mysli na tym konczyc :D [quote name='Boliwia-Pasja']No nie wiem,mnie zawsze jest ciężko gdziekolwiek wyciągnąć.proponuję jechać pociągiem,pasażerowie NIE lubią psów w tego typu środkach komunikacji,to trochę sie zsocjalizują:DWogóle to mam maturę niedługo,a ja tak nie bardzo...sami rozumiecie;)Izka z Leszkiem.[/quote]

Tez mam mature, juz chyba wszyscy na okolo o tym widza i slysza co chwile :D I co z tego? :D Damy rade :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Nooo nie jestem jedyna! Chociaz to dobre... Moi juz zrozumieli, ze pies to lubi, ale i tak go cos lub ktos moze zjesc... K. :/
Stawiam, ze limitem jest zdrowie psa :) Moj ma 8,5 i nie mysli na tym konczyc :D [/quote]

mój Guć też 8,5 (w czerwcu 9 stuknie:crazyeye::loveu:)

zdrowa jest, odchudzona też, energii ostatnio jej nie brakuje, to się chyba nadajemy;)?

Aha jeszcze jedno czy muszę być członkiem ZK?

Link to comment
Share on other sites

Czy jutrzejszy trening na hali jest aktualny? Mogłybyście mi dziewczyny tak na chłopski rozum wytłumaczyć gdzie to jest żebym po ciemku trafiła? Kompletnie nie znam hipodromu, więc nazwy hal nic mi nie mówią. To zamknięte pomieszczenie? Nie muszę się bać, że spuszczony ze smyczy pies da mi dyla w poszukiwaniu miłości?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny :)

Boliwia - Pasja -> Jak sądzę piszesz do mnie? Przeczytaj mój post jeszcze raz, potem jeszcze raz i przeczytaj swój. Myślisz że mam zamiar puszczać sukę w cieczce po nocy bez smyczy na otwartym terenie po którym biegają bezpańskie psy?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...