Jump to content
Dogomania

Agility w Trojmiescie - Hipodrom Sopot


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czytam o Waszych próbach zorganizowania czegoś już od kilku lat, postępów nie widać, a latka lecą, więc powiem, jak funkcjonuje nasz klub-nie klub. Jesteśmy nieformalną grupą kilkunastu osób, które chcą uprawiać agility. Znaleźliśmy teren, który dało się wynająć za niewielkie pieniądze (uwaga - w Warszawie, nie uwierzę więc, że w Trójmieście się nie da), pierwsze przeszkody zostały zbudowane własnymi rękami, a także rączkami mężów, tatusiów itp, z najprostszych dostępnych w sklepach materiałów.
Płacimy miesięczne składki, z których z czasem udało się zakupić następne przeszkody, tym razem bardziej profesjonalne. Nie liczymy na pomoc związku ani nikogo innego, nasze sprawy są w naszych rękach, sami się finansujemy, sami wszystko organizujemy. Lekko nie było, w ciągu kilku lat jesteśmy już w 3-cim miejscu, bo znaleźć teren w Warszawie nie jest łatwo, a utrzymać go jeszcze trudniej, bo ceny gruntów rosną i handel nimi kwitnie. Jeśli sami, własnymi siłami czegos nie zrobicie, to nikt tego za Was nie wykona.
Bez urazy, ale w ten sposób do niczego nie dojdziecie, nie czekajcie na gwiazdkę z nieba, tylko się jakoś zorganizujcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Rok, jeden rok only i aż.[/quote]
Nieprawda, sięgnij do archiwum. O agilitowych bojach w Trójmieście pisze się naprawdę od kilku lat. Może tylko aktorzy się zmieniają, bo podejrzewam, że pieski ówczesnych bojowników wybierają się już na emeryturę, ale ton wypowiedzi wciąż ten sam, a agility nadal nie ma ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']. Może tylko aktorzy się zmieniają, bo podejrzewam, że pieski ówczesnych bojowników wybierają się już na emeryturę, [/quote]

Nie wszysycy aktorzy się zmieniają :P
Bys chciała żeby Zuza na emeryturę już poszła:mad: . Pasqdo!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahhh jo. Co z tym naszym Agility ? Mamy teraz jesień trzeba cos wykombinować na wiosne ! koniecznie.

Trzeba zebrać wszytskich chętnych omowić wszytsko, kto co moze gdzie i jak. Nawet zrobic zbiórke pieniedzy. Niech tak 20 osob po 40 zł sie złozy i juz jest jakaś sumka na tor czy tez plac. Więkrzość przeszkód możemy zrobić przecież sami więc problemy nie widze zadnego mam mame, która uwielbia majstrekować wszytsko zrobi wiec i tor nie jest problemem.

Można tez to rozgłosić plakatami, ze chcemy stworzyć coś ala Klub Agility myśle, ze Ci co nie maja dostepu do internetu też muszą się jakoś dowiedzieć. Nie ma co się poddawać.

Trzeba działać ! koniecznie !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja & Buster']ja też bym się chętnie złożyła, tylko problem jest taki, że nie możemy biegać z Busterem z innymi psami, bo Buster nie za bardzo inne psy toleruje, musielibyśmy sami trenować :([/quote]


Czemu nie możecie biegac z innymi ?? agresja ?

Jesli agresja to napewno coś poradzimy. Moja suka "choruje" na agresje lekwą i jakoś z tego wychodzimy. Zajęcia w grupie ja "uleczają " do tego pracujemy juz rok na klikerze i jest super efekt.

Czy Wy nie chodziliście na szkolenie do P. Maćka Szewnecra ?? Klub psa użytkowego DOG ??

Ciesze się, ze są chetni :D

Kurcze trzeba coś zrobić. Niech wszyscy zainteresowani się wypowiedzą i zrobimy jakies spotkanko i ustalimy szczególy.

Dobra zrobie jakieś plakaty. Takie wstępne. :)

MAM PLAKACIK. CHETNI DAWAC EMAILA.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Czemu nie możecie biegac z innymi ?? agresja ?

Jesli agresja to napewno coś poradzimy. Moja suka "choruje" na agresje lekwą i jakoś z tego wychodzimy. Zajęcia w grupie ja "uleczają " do tego pracujemy juz rok na klikerze i jest super efekt. [/quote]

tak, agresja - po części lękowa, po części samcza ;)
powoli wychodzimy z tego, już nie jest tak strasznie, jak było kiedyś, ale mimo wszystko nigdy nie wiadomo, co Busterowi strzeli. tzn. to jest tak, że Buster po prostu straszy czasami, rzuci się i pokotłuje z drugim psem, ale nie gryzie, tylko kłapie zębami w powietrzu. jak przez jakiś czas pobędzie z innymi psami, to się przyzwyczai, że to nowe "stado", ale samców wcale nie akceptuje, chociaż nie wiem jak teraz jest z młodymi psami i szczeniakami.

[quote] Czy Wy nie chodziliście na szkolenie do P. Maćka Szewnecra ?? Klub psa użytkowego DOG ??[/quote]
taaak :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...