Jump to content
Dogomania

Słowacja - NItra - 1-2.12


Joko

Recommended Posts

Ja na doglle.com wyslalam maila, bo mi wyslali propozycje zaplaty karta kredytowa, napisalam jaki glupi blad zrobilam - swoja droga szkoda, ze nie jest nigdzie napisane, ze to tak nie mozna robic jak zrobilysmy! - wyslalam tez potwierdzenie przelewu do slowakow i ze moge im te ok 5E roznicy doplacic na ich konto jak chca. Zobaczymy co napisza - jak nie, to wysylam zwykla poczta, najwyzej doplace 20E ze nie pomyslalam...

Jedno jest pewne - nie zamierzam placic tu i tu, bo pewnie mi nie odesla przelewu z SK. Najwyzej mnie doglle zbanuje i nigdy juz z tego nie skorzystam :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi doglle odpisało tak

[QUOTE]I understand

so your entries are not valitaded.

by the way, you must send your entries directly to the Organizer.



see you soon on Doglle.

Best regards [/QUOTE]

Skrobnę więc do Nitry jeszcze raz, chociaż oni ostatnio napisali mi znowu tak (na pytanie czy mogę mailem, że płatność jest na 9.10)...

[QUOTE]Entries must be sent by post, or through doglle.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Mi doglle odpisało tak



Skrobnę więc do Nitry jeszcze raz, chociaż oni ostatnio napisali mi znowu tak (na pytanie czy mogę mailem, że płatność jest na 9.10)...[/QUOTE]

Witam, jeśli ktoś miałby ochotę zabrać się z nami do NITRY na dwa dni z małym pieskiem mogą być nawet 2 osoby koszty będą wówczas podzielone adekwatnie do osób to chętnie zabierzemy ze sobą. Wybieramy się samochodem osobowym ;)

Edited by Vikis
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Guciek']Czy oni przysyłają jakieś potwierdzenie na maila, że dostali zgłoszenie+opłatę, czy trzeba czekać, aż coś przyjdzie pocztą?[/QUOTE]

Trzeba w tej rozpisce znaleźć siebie, a jak nie ma to napisać e-mail. Mnie nie było, choć zgłaszałam w pierwszym terminie, jak napisałam wiadomość to po dwóch dniach się znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Napisali mi, ze:

[QUOTE]The letters of confirmation were sent out on Wednesday.
If your entry fees are fully paid, that means your numbers are in the ring. All the information with ring schedules is at our website.
So even if you do not receive it, you will have no problem getting there. We do not send confirmations by e-mail (such are not valid).[/QUOTE]

Czyli jak nie dostalas a jestes na liscie to smialo jedz :-) My tez jedziemy bez.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Czy się dostaje jakieś info od organizatorów np. numerek i zgłoszenie pocztą. Ja nic nie dostałam, na liście jestem, a wyjazd już w piątek. Jeśli nic nie dostanę to co mam ze sobą zabrać? Pierwszy raz jadę na wystawę w tamte strony.[/QUOTE]
Weź potwierdzenie płatności.
I spisz sobie numerek/numerki jakie Ci przydzielili.
Do mnie dopiero dziś potwierdzenie dotarło pocztą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...