Jump to content
Dogomania

Słowacja - NItra - 1-2.12


Joko

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy nikt się nie wybiera na tą wystawę?! Jeśli ktoś chce zminimalizować koszty podróży to chętnie dołącze się z jednym psem (jeszcze się zastanawiam co do drugiej suczki z klasy młodzieży). Psiaki są małogabarytowe i niekłopotliwe. Dużo ze mną podróżują i nie ma z nimi problemów w podróży (ze mną również ;)).

Link to comment
Share on other sites

Zamierzam się wybrać, to by była nasza pierwsza wystawa zagraniczna - czy jest jakiś sposób na zgłoszenie psiaka online? Pierwszy termin jest do 9.10.2012, czyli jeszcze 2 dni :( Musiałabym wypełnić tego PDF'a ręcznie i odesłać im na mail już gotowca, czy jedynie poczta tradycyjna?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][INDENT] Zamierzam się wybrać, to by była nasza pierwsza wystawa zagraniczna - czy jest jakiś sposób na zgłoszenie psiaka online? Pierwszy termin jest do 9.10.2012, czyli jeszcze 2 dni :-( Musiałabym wypełnić tego PDF'a ręcznie i odesłać im na mail już gotowca, czy jedynie poczta tradycyjna?
[/INDENT]


[/QUOTE]

[quote name='Marchewkowy']chyba znowu trzeba wysyłać tradycyjną pocztą ehh[/QUOTE]

Nitra(tak samo jak i Bratysława)przyjmuje zgłoszenia tylko drogą pocztową(zgłoszenie + potwierdzenie przelewu + kopia rodowodu + ewentualnie jakieś inne wymagane papiery).
Niestety :-\

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Carmen']Może miałby ktoś wolne miejsce dla jednej osoby z psem /goldenem/ na 2x CACIB + ewentualnie klubówkę z Wrocławia lub okolic, mogę podjechać też na Śląsk.
Bardzo proszę o kontakt na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected]


[/EMAIL][/QUOTE]
Ponawiam prośbę. Mogę również zabrać kogoś własnym samochodem - jedną osobę z małym lub średnim psem.

Link to comment
Share on other sites

A ja już z tymi zgłoszeniami się tak po mieszałam, że już totalnie nie wiem co robić. Znajoma dała mi taką jak ja to nazywam "zgłaszarke" jak u nas wystawy.net, tylko u nich [URL]http://doglle.com/[/URL] . Zgłosiłam się przez to doglle, no i podobno przyjęło zgłoszenie. Czy ktoś może mi powiedzieć o co tu kaman? Bo wszyscy mówią, że trzeba pocztą. A jeszcze mam pytanie, czy jak pies jest kopiowany, to trzeba im przesyłać jakieś papiery i nie wiadomo co na to ? Bo tam na doglle jest taka opcja żeby dodać jakiś certyfikat na kopiowane uszy, ogon, na rodowód i świadectwo szczepienia. Oni są chyba nie normalni, że ja im będę tyle rzecz przesyłać...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Nitra jest zgłoszona do doglle to wszystko jest ok. Przez doglle można zgłaszać na te wystawy, które są zgłoszone do systemu. Teraz jeszcze dostaniesz informację z nr konta i numerem twojego zgłoszenia. Musisz ten nr podać przy wpłacie. Po kilku dniach dostajesz info, że wpłata przyjęta. Oczywiście te wszystkie informacje są na twoim koncie w doglle.
Na Słowację nie potrzeba zaświadczeń o kopiowaniu:-)

Link to comment
Share on other sites

O kurde : O A co jak zapłaciłam, ale zamiast podać nr zgłoszenia (bo go jeszcze nie dostałam, gdyż wpłaty są do 9.10, a jakbym zapłaciła jutro, to by przelew doszedł 10.10 :/) to podałam po prostu dane psa, na jaką wystawe i dane właściciela ? zaakceptują to ? Czasami robie tak na polskie wystawy i przyjmują...

Link to comment
Share on other sites

Aha. Ok dzięki Quirk, uratowałaś mi życie :D szkoda tylko że przed opłaceniem się nie zapytałam, bo w tym doglle.com mi podsumowało, że do zapłaty jest 66,24eur, a na stronie pisze że 62. No ale zapłaciłam 66,24. Pewnie miałam zapłacić 62, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaro1']Aha. Ok dzięki Quirk, uratowałaś mi życie :D szkoda tylko że przed opłaceniem się nie zapytałam, bo w tym doglle.com mi podsumowało, że do zapłaty jest 66,24eur, a na stronie pisze że 62. No ale zapłaciłam 66,24. Pewnie miałam zapłacić 62, prawda?[/QUOTE]

Ja natomiast zrobiłam przelew na 62 EUR, a dopiero teraz zgłosiłam przez system doglle.com. chciałam poczta, ale drukarka mi odmówiła posłuszeństwa. Mam nadzieję, że przyjmą.

Link to comment
Share on other sites

Mam podobny problem jak Guciek :(( Próbowałam wysłać zgłoszenie przez email ( zeskanowane zgłoszenie, rodowód, championat) niestety cały czas otrzymuje wiadomość że nie można dostarczyć e-mail. Zgłosiłam przez doglle.com, ale opłata już wcześniej zrobiłam przelewem na 62 euro. dziś zaglądam na konto doglle a tam do zapłaty 105 euro!
Zastanawiam się czy nie wysłać wszystko zwykłą pocztą razem z potwierdzeniem zapłaty na 62 euro. Pytanie czy jak dostaną list w piątek czy poniedziałek to zechcą uznać wpłatę 62 euro skoro zgłoszenie dostaną np 15.10 ?? Ktoś miał podobną sytuację?
Pamiętam że kiedyś wysyłałam zgłoszenie do Nitry przez email (zeskanowane zgłoszenie ) i nie było problemu z przyjęciem. Szkoda, że nie maja własnego formularza i komplikują zgłoszenia :((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...