Jump to content
Dogomania

NDM zimowa, 8-9 grudzień 2012


Izabela124.

Recommended Posts

[QUOTE=owczarek'ab;19911829]Szukam psa na MP w sobotę. Najlepiej większego.[/QUOTE]

Olu, znajomi będą wystawili suczkę (oczywiście owczarka holenderskiego :-), możesz pokazać, podpowiedzieć jak to się fajnie robi, udzilić kilku wskazówek?

acha, a Ickowa ma maluszki, więc nie wystawiana od września do lutego (ciąża, odchowanie malych)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak ktoś potrzebuje pomocy w wystawieniu czy kogoś po fotografować to pisać proszę ja sobota wolna bo tylko MP jedynie w niedziele to czasu raczej nie będzie bo do wystawienia mam 3 westie i goldena i jeszcze MP :) aa i miło by było jak by ktoś uchwycił w kadrze na MP mnie z Westie :P była bym wdzięczna :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=owczarek'ab;19964327][B]Istke [/B]tylko muszę wiedzieć o której holendry będą sędziowane, bo mam szelcika do wystawienia i muszę się z nim zapoznać ;)
Dorosła suczka?[/QUOTE]

Olu, sucz idzie w młodzieży, im nie chodzi o wystawienie, ale o kilka wskazówek, bo robią to po raz pierwszy, napisałm Ci mejla na prywatną pocztę :-)

a jak dziewczynka fajnie chodzi, to moze ją weźmiesz na MP? :-)

Link to comment
Share on other sites

ajeczka szkoda :(

Słuchajcie czy mimo informacji na stronie legionowa: "Ringi 1-7 znajdują się w hali" istnieje taka możliwość że szelciaki mogą być wystawiane za zewnątrz ?? Pytam ponieważ doszła mnie taka plotka......
[COLOR=#FF0000][FONT=Geneva]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...