Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kajzera']Aaa dobra :)
To jak ruszycie i będę to rozumieć, to napiszę o tym na labradory.info i labomaniakach, choć dawno się tam nie udzielałam.[/QUOTE]
Zanim zaczniemy, zorganizujemy audycję na żywo w trakcie której będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania naszej grupy zainteresowanych. Bardzo dziękujemy za pomoc. Możesz dodać nas na facebooku (adres w zakładce o mnie na naszym profilu) - wtedy od razu będziesz wiedzieć o starcie całego projektu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']witam. jesli dobrze to przeprowadzicie, to pomysl jest dobry. obawiam sié tylko, ze zrobi sié balagan, jesli z góry nie ustalicie regulaminu przyznawania ewentualnej pomocy - komu, ile, na jakich warunkach.[/QUOTE]

To będzie pewnie najtrudniejsze, bo wiadomo że chciało by się pomóc wszystkim i trudno jest decydować kto "bardziej potrzebuje pomocy".Jednak postaramy się aby było to jak najbardziej uporządkowane. W razie czego każde zwrócenie nam uwagi czy podsunięcie jakiegoś pomysłu będzie nam pomocne:)

Link to comment
Share on other sites

[B]@erka, @danusiadanusia[/B] - dziękujemy.Postaramy się zorganizować to tak żeby nie było żadnych afer. Cały czas myślę jak to rozwiązać. W razie czego jeśli ktoś miałby pomysł w tej sprawie niech pisze śmiało:)
[B]@Malgoska[/B]-Zapraszamy jak już mózg ci odpocznie:D
Pozdrawiam.
Malwina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eski']Pomysł ciekawy. Czy cała kasa z tych reklam szłaby na psiaki ?[/QUOTE]

Myśle że jakiś procent szedł by na utrzymanie streamu.I zależy ile osób z dogomanii sie zgłosi.Jak już pisałam chcemy osiągnąć oglądalność 1000 i ponad widzów
abyśmy mogli przeznaczać kwoty w tysiącach, a nie setkach złotych.
Na tego typu pytania może wyczerpująco odpowiedzieć Krzysztof-zna on system działania i zarabiania na twitchu lepiej niż ja.Jak tylko będzie dostępny poproszę go o dokładne wyjaśnienie tego typu spraw:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie....tak się zastanawiam czy ten stream działa podobnie jak camclub.tv??Tam można dziennie bodajże do 100zł wygrywać,oczywiście wszystko zależy od ilości odwiedzających....jestem tam zalogowana i sama myślałam,że warto by było coś takiego na dogo stworzyć,ale nie mam siły przebicia.Poza tym można poznawać innych użytkowników.....
Tak więc jeśli miałoby to pomóc zwierzakom to jestem za...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Jestem na zaproszenie....tak się zastanawiam czy ten stream działa podobnie jak camclub.tv??Tam można dziennie bodajże do 100zł wygrywać,oczywiście wszystko zależy od ilości odwiedzających....jestem tam zalogowana i sama myślałam,że warto by było coś takiego na dogo stworzyć,ale nie mam siły przebicia.Poza tym można poznawać innych użytkowników.....
Tak więc jeśli miałoby to pomóc zwierzakom to jestem za...[/QUOTE]
Myśle że działa to na podobnej zasadzie jednak twitch po prostu wpłaca na konto miesięczną wypłatę.i nie ma żadnego limitu "do ilu" można zarobić. Można mieć 10 000 osób i tysiąc dolarów dziennie-także warto.Przygotowane mamy wszystko wraz ze studiem i naszą pasją w tym co robimy.To ma być nasza regularna praca-10 godzin dziennie :) Dziękujemy! Dowiesz sie kiedy zaczniemy!
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...