Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Litterka']Wow, pomysł jest naprawdę świetny! Ja się niestety nie nadaję - mam internet bezprzewodowy z niskim limitem, a taki stream bardzo intensywnie "wysysa" łącze. Ale spróbuję rozpropagować wśród znajomych, mam trochę takich, u których komputer chodzi całe noce.[/QUOTE]

Dziękujemy! Takie poparcie dodaje nam skrzydeł:)

Link to comment
Share on other sites

Prosta sprawa, a, że ja przeważnie też w tych godzinach siedzę... :D
Włączę, jak już będzie live stream :thumbs:

[SIZE=2][SIZE=1]Chociaż ja tam wolę sama grać niż patrzeć jak inni grają :eviltong: ale dla psiaków wszystko[/SIZE] :thumbs:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nuta le Bób']Myśle że działa to na podobnej zasadzie jednak twitch po prostu wpłaca na konto miesięczną wypłatę.i nie ma żadnego limitu "do ilu" można zarobić. Można mieć 10 000 osób i tysiąc dolarów dziennie-także warto.[B]Przygotowane mamy wszystko wraz ze studiem i naszą pasją w tym co robimy.To ma być nasza regularna praca-10 godzin dzienni[/B]e :) Dziękujemy! Dowiesz sie kiedy zaczniemy!
Pozdrawiam![/QUOTE]

rozumiem, ze bedziecie w stanie jakoś rozgraniczyć ile dla psów a ile dla Was? bo przyznam ze ta kwestia mnie ciekawi:)

Nie atakuję, pytam:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za zaproszenie :) Rozumiem o co chodzi i przyłączę się:)
Tylko ogarnijcie kwestie finansowania, żeby nikt nie miał wątpliwości co, jak, ile i dla kogo. Np. Założenie -20%, lub 50% dla psiaków reszta dla nas. No i cel musi być znany, dlatego najlepiej byłoby założyć skarbonkę do której co miesiąc przychodziłyby wpłaty, a dogomaniacy mogliby zgłaszać psiaki z aktualnie największymi problemami czy potrzebami finansowymi.
Możecie też wybrać jakąś grupę czy osobę która będziecie stale wspierać. Do wyboru jest kilka opcji, baloniarki, Budrysek, kundelkowa skarpeta, to tylko kilka pierwszych z brzegu, a mozliwości jest naprawdę sporo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']rozumiem, ze bedziecie w stanie jakoś rozgraniczyć ile dla psów a ile dla Was? bo przyznam ze ta kwestia mnie ciekawi:)

Nie atakuję, pytam:)[/QUOTE]

Przede wszystkim niczego nie odebraliśmy jako atak.To przecież ważna kwestia.
Nie potrafię obliczyć tego w procentach ze względu na to że nie wiem na tą chwilę ILE was będzie! Założenie jednak jest takie że 100% zysków grupy którą zbierzemy poprzez tą akcję przeznaczamy na zwierzęta. Natomiast zysk z widzów zagranicznych będzie dla nas( z tego względu że póki co nie ogłaszaliśmy tej akcji na zagranicznych forach)
Przykładowo:
ogląda nas 1500 osób z czego 1000 to wy a reszta to przypadkowi ludzie z europy włączający nasz stream po to żeby oglądać jak gramy.
Zysk z 1000 osób idzie na psy a z pozostałych 500 dla nas
Dlatego im więcej osób dołaczy się do akcji tym większe kwoty będą dla psiaków.



[B]@Carrie i Teqila [/B]- Dzięki za pomysły! Myślę że można by było wybierać inna grupę co miesiąc i częśc pieniędzy przeznaczać dla nich (np w jednym miesiącu dla baloniarek, w drugim do kundelkowej skarpety itd) a częśc na wsparcie takich pojedynczych psiaków które były by do nas zgłaszane. Są również takie przypadki jak Nutki i jej kilkudziesięciu psich towarzyszy zamkniętych na jednej posesji i zarażonych świerzbowcem wymagające szybkiej i kosztownej interwencji. To własnie dlatego chcemy tym pomysłem zarazić jak największą grupę - bo potrzebujących jest niezliczona ilość!

Edited by Nuta le Bób
-_-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...