Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kamilka91']No to czekamy na jakieś wieści :)[/QUOTE]

Jestem....
Nie bijcie....
Widziałam już w którymś wpisie jakieś szykujące się na nas pałki....
Faktycznie nalot możecie nam zrobić i spuścić bombę, więc uwierzcie nie chcielibyśmy się narażać^^
Jak już pisałam Gosi na Skypie, Dopadły nas problemy rodzinne i to z obu stron O_O. Uwierzcie że nie chcielibyście nas streamujących w tym czasie. Nie byli byśmy sobą.
O sobocie pomyślałam dopiero w niedzielę -_____-
Myślę że na razie wszystko powoli ogarniamy- w tym tyg. zamierzamy kupić drugiego kompa ( żebym mogła streamować z Krzysiem :) )
W tej chwili napiszę tylko tyle. Jak coś molestujcie nas na fb.
I jeśli tylko będzie okazja będziemy mieć włączonego naszego streama, bez odpalonej kamerki ale z aktywnym czatem :D

Więcej może tylko Krzyś powiedzieć bo to on jest od spraw technicznych :D

Tak przy okazji nawiązując do czyjegoś ( [B]@majku33krakow[/B] ) wpisu dotyczącego tego że oczekiwania nas przerosły bo myśleliśmy że będzie z tego więcej pieniędzy.... ha! To nie dla nas maja być te pieniądze ale dla psów i to od ludzi zależy czy pieniądze będą czy nie. Więc nie nas to przerosło tylko tych oczekujących biernie na same efekty. My tak naprawdę tylko daliśmy ludziom możliwość zarobienia pieniędzy dla zwierząt . Nie zarabiały się bo nie było chętnych. Przecież to ilość widzów decydowała o tym czy to będą duże pieniądze, grosiki czy też "figa z makiem" ( Wybacz Sylwia ahaha) Psiaki to i tak nasza miłość a stream to dla nas zabawa, więc będziemy to ciągnąć- Ale teraz już też nie na szybko. Jak Wszystko się ustabilizuje to dopiero zaczniemy. Po co popełniać te same błędy.
A co będzie-zobaczymy. Może kiedyś jacyś ludzie zrozumieją tą akcję ^^

Pozdrawiamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!

Edited by Nuta le Bób
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nuta le Bób']Jestem....
Nie bijcie....
Widziałam już w którymś wpisie jakieś szykujące się na nas pałki....
Faktycznie nalot możecie nam zrobić i spuścić bombę, więc uwierzcie nie chcielibyśmy się narażać^^
Jak już pisałam Gosi na Skypie, Dopadły nas problemy rodzinne i to z obu stron O_O. Uwierzcie że nie chcielibyście nas streamujących w tym czasie. Nie byli byśmy sobą.
O sobocie pomyślałam dopiero w niedzielę -_____-
Myślę że na razie wszystko powoli ogarniamy- w tym tyg. zamierzamy kupić drugiego kompa ( żebym mogła streamować z Krzysiem :) )
W tej chwili napiszę tylko tyle. Jak coś molestujcie nas na fb.
I jeśli tylko będzie okazja będziemy mieć włączonego naszego streama, bez odpalonej kamerki ale z aktywnym czatem :D

Więcej może tylko Krzyś powiedzieć bo to on jest od spraw technicznych :D

Tak przy okazji nawiązując do czyjegoś ( [B]@majku33krakow[/B] ) wpisu dotyczącego tego że oczekiwania nas przerosły bo myśleliśmy że będzie z tego więcej pieniędzy.... ha! To nie dla nas maja być te pieniądze ale dla psów i to od ludzi zależy czy pieniądze będą czy nie. Więc nie nas to przerosło tylko tych oczekujących biernie na same efekty. My tak naprawdę tylko daliśmy ludziom możliwość zarobienia pieniędzy dla zwierząt . Nie zarabiały się bo nie było chętnych. Przecież to ilość widzów decydowała o tym czy to będą duże pieniądze, grosiki czy też "figa z makiem" ( Wybacz Sylwia ahaha) Psiaki to i tak nasza miłość a stream to dla nas zabawa, więc będziemy to ciągnąć- Ale teraz już też nie na szybko. Jak Wszystko się ustabilizuje to dopiero zaczniemy. Po co popełniać te same błędy.
A co będzie-zobaczymy. Może kiedyś jacyś ludzie zrozumieją tą akcję ^^

Pozdrawiamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!![/QUOTE]

myślałem że was to przerosło bo na efekty musicie czekać,ale jesli to zabawa to fajnie,jesteście fajnymi ciepłymi ludźmi.fajnie współpracujecie ze sobą.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[B]black_sheep, [/B]tytuł wątku to "
[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231626-stream-dla-psiak%C3%B3w-akcja-bez-zbierania-pieni%C4%99dzy%21-S%C4%84-PIERWSZE-EFEKTY%21"]"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY![/URL]"[/h]więc pytam o te efekty. Chyba, że to tajna akcja tylko dla wtajemniczonych stream-erów to przepraszam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...