Jump to content
Dogomania

"stream dla psiaków" akcja bez zbierania pieniędzy! SĄ PIERWSZE EFEKTY!


Nuta le Bób

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziękuję za wyjaśnienie, super :))
hmm a co do dogomanii... może by dać info np. na reklamy bazarków? tam wchodzi bardzo dużo osób zainteresowanych pomaganiem psiakom. Wiem, że PW były wysyłane..liczę, że może ktoś przegapił, zapomniał, albo teraz jak już "ruszyła" akcja zmieniłby swoje nastawienie..? Ja mogłabym coś sklecić, ale chciałabym wiedzieć czy sobie życzycie, czy raczej nic na siłę?

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym dodać swoje 3 grosze.

Może dostałam wiadomość, może nie wiem, nie pamiętam, tyle tego dostaje, że już większości nie czytam bo nie jestem w stanie obserwować wszystkich wątków.
Ale jakoś niedawno znalazłam ten wątek. Przez czysty przypadek, przeczytałam 3 zdania, kliknęłam w link, zlookałam stronę i czekałam do 20. Po tym dniu zostałam, nie tylko by włączyć i wyciszyć... ale się zasłuchać, rozmawiać i pomagać.
Oni uzależniają. Serio. Ponadto to nikogo nie kosztuje... no może czas wam uciec, ale nie żałuje ani sekundy spędzonej z Malwiną i Krzysiem. Oni chcą i działają.
Pozatym, jak dla mnie nie ważne czy z reklam przekażą 10% czy 99%. Przecież muszą z czegoś żyć. Kto normalny oddaje swoją wypłate dla psów? Niech każdy z was odda 50% wypłaty na wybranego psiaka. Fajnie co? Oni przecież nie będą żyć powietrzem..

Ponato, im więcej ludzi ich ogląda tym więcej kasy się bije. Więc tym więcej dla psiaków, więc co w tym złego?
Dogo, szczerze, zeszło na psy. Ludzie tylko szukają afer. Co jest mega smutne.
A Krzyś i Malwina mimo zwlotów i upadków, mimo tego, że dogo się na nich całkowicie wypięło (bo przeciez lepiej iść krzyczeć na wątkach jakie te psy są zaniedbane bo nie śpią na kanapach i nie mieszkają w złotych domach), oni się nie poddali. Rozkręcają akcje co cieszy ich i nas:) Bo jest już pierwsza kasa. A najśmieszniejsze jest to, że ta pomoc nie przyszła z Dogomani.... Wstyd ludzie, wstyd.

Malwino i Krzysiu! Uwielbiam was i podziwiam:) codziennie jestem z wami. Do 20! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Chciałabym dodać swoje 3 grosze.

Może dostałam wiadomość, może nie wiem, nie pamiętam, tyle tego dostaje, że już większości nie czytam bo nie jestem w stanie obserwować wszystkich wątków.
Ale jakoś niedawno znalazłam ten wątek. Przez czysty przypadek, przeczytałam 3 zdania, kliknęłam w link, zlookałam stronę i czekałam do 20. Po tym dniu zostałam, nie tylko by włączyć i wyciszyć... ale się zasłuchać, rozmawiać i pomagać.
Oni uzależniają. Serio. Ponadto to nikogo nie kosztuje... no może czas wam uciec, ale nie żałuje ani sekundy spędzonej z Malwiną i Krzysiem. Oni chcą i działają.
Pozatym, jak dla mnie nie ważne czy z reklam przekażą 10% czy 99%. Przecież muszą z czegoś żyć. Kto normalny oddaje swoją wypłate dla psów? Niech każdy z was odda 50% wypłaty na wybranego psiaka. Fajnie co? Oni przecież nie będą żyć powietrzem..

Ponato, im więcej ludzi ich ogląda tym więcej kasy się bije. Więc tym więcej dla psiaków, więc co w tym złego?
Dogo, szczerze, zeszło na psy. Ludzie tylko szukają afer. Co jest mega smutne.
A Krzyś i Malwina mimo zwlotów i upadków, mimo tego, że dogo się na nich całkowicie wypięło (bo przeciez lepiej iść krzyczeć na wątkach jakie te psy są zaniedbane bo nie śpią na kanapach i nie mieszkają w złotych domach), oni się nie poddali. Rozkręcają akcje co cieszy ich i nas:) Bo jest już pierwsza kasa. A najśmieszniejsze jest to, że ta pomoc nie przyszła z Dogomani.... Wstyd ludzie, wstyd.

Malwino i Krzysiu! Uwielbiam was i podziwiam:) codziennie jestem z wami. Do 20! :)[/QUOTE]


masz racje w tym co piszesz,fajni są Malwina i Krzysiek,też lubię ich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pamela555']Kochani, może ktoś roześle? Ja mam ostrzeżenie za spamowanie a nie chce żeby mnie modzi zbanowali :( Sytuacja jest pilna...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234404-Tragiczna-sytuacja-walka-o-życie-cegielkowo-do-5-11[/URL][/QUOTE]

Rozsyłam, ale z linku ,który jest tam umieszczony nie można wejść na wątek psiaków. :placz:
Teraz to zauważyłam. Nie wiem , może to tylko ja tak mam. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...